• Informacje na temat:

  stacja radiowa

Artykuły na temat: stacja radiowa
Zdjęcia na temat: stacja radiowa
Wideo na temat: stacja radiowa
 • Mrozowi uderzyła sodówka do głowy?!

  Łukasz "Mrozu" Mróz, którego piosenka "Nic do stracenia" jest hitem komercyjnych stacji radiowych, w tym roku powalczy o tytuł najlepszego polskiego wykonawcy 2014 roku. Czy sukces sprawił, że uderzyła mu do głowy przysłowiowa sodówka? "Do pewnych spraw trzeba podchodzić z pokorą, na chłodno i doceniać to co się ma. Ja bardzo doceniam fakt, iż mogę robić coś, co kocham - w sposób niezależny. Nikt nie ingeruje w moją twórczość" - mówi wokalista. (Agencja TVN/x-news)

 • Wzruszające komentarze fanów po śmierci Williamsa!

  Śmierć Robina Williamsa wstrząsnęła Ameryką. Fani dzwonili do stacji radiowych i udzielali wywiadów, aby wyrazić swój żal i smutek wobec niespodziewanej straty. Zdobywca Oscara i 4 Złotych Globów miał 63 lata. Zmarł w poniedziałek (11.08 br.). Został znaleziony martwy w swoim domu w północnej Kalifornii. W ostatnich miesiącach aktor leczył się z powodu ciężkiej depresji i uzależnienia od narkotyków. Dokładne przyczyny śmierci nie są jeszcze znane. Nieoficjalne dane wskazują na samobójstwo....

Dyskusje na temat: stacja radiowa
 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  Najlepsza stacja radiowa nadająca muzykę elektroniczną - EL-Stacja.

 • Re: Pablo Lyle: Czeka na wyrok

  No to k mać, każda telewizja, stacja radiowa, internet nie mają własnego życia. Wszystkie te formacje ciągle trąbią nam o cudzym życiu. To kto jest w końcu hieną mentalną, kto tworzy takie reakcje?

 • Re: Zżarła ją trema!

  gdyby nie ona to nikt by juz tego hitu nie pamiętał. Kto ostatnio puszczał i słuchał German? Zadna stacja radiowa jej nie nadawała.dzięki Joannie Anna German znów stała sie na topie.