• Informacje na temat:

  stacja tvn warszawa

Artykuły na temat: stacja tvn warszawa
 • Kolędy w telewizji w Wigilię. Każda stacja przygotowała coś specjalnego [KOLĘDY POLSAT, TVP, TVN]

  ....  Natasza Urbańska ,  Katarzyna Stankiewicz ,  Ewelina Lisowska , bracia Szczepanikowie z zespołu Pectus oraz  Mateusz Ziółko . Koncert poprowadzi Przemysław Babiarz .  Koncert kolęd TVN W tym roku TVN zorganizował koncert pod tytułem "Najpiękniejsze kolędy" , który odbył się w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Lubinie. Najpiękniejsze polskie kolędy wykonali m.in. Edyta...

 • Widzowie narzekają na sylwestra TVN. Było za nudno?

  Plejada polskich gwiazd nie zapewniła sukcesu sylwestrowej imprezie TVN-u pt. "Warszawa Stolica Sylwestra 2019". Jak podsumowali całe wydarzenie widzowie?

 • Powstanie TVN Kraków?

  W tym roku lokalny kanał telewizyjny Grupy TVN - TVN Warszawa będzie obchodził pierwszy rok swojego istnienia. Ostatnie miesiące pokazują, ze stacja radzi sobie dobrze na rynku. Niewykluczone, że wkrótce powstają nowe kanały, m.in. TVN Kraków.

 • TVN uruchomi nowe kanały

  Grupa TVN podtrzymuje plany dotyczące powiększenia portfolio swoich kanałów tematycznych. Widzowie mogą spodziewać się nawet kilku nowych stacji, jednak nie wcześniej niż w przyszłym roku.

 • Sylwestry TVP, Polsatu i TVN-u. Który był najpopularniejszy?

  Według danych Nielsena Sylwestra Marzeń z Dwójką oglądało w tej stacji średnio 4,96 mln widzów, Sylwestrową Moc Przebojów w Polsacie - 2,19 mln osób, a koncert Warszawa - Stolica Sylwestra 2019 w TVN miał 1,44 mln oglądających - wynika ze wstępnych danych telemetrycznych Nielsen Audience Measurement.

 • TVN musi zapłacić 250 tysięcy złotych kary

  Sąd Najwyższy oddalił skargę kasacyjną złożoną przez telewizję TVN w związku z nałożeniem na stację przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji kary w wysokości 250 złotych - wynika z informacji portalu Gazeta.pl.

 • Sylwester TVN w Warszawie. Kto wystąpi? Znamy nazwiska gwiazd!

  Przedstawiciele stolicy oraz stacji TVN ujawnili, kto wystąpi na tegorocznej imprezie sylwestrowej w Warszawie. Największymi gwiazdami imprezy będą: Bajm, Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny i Agnieszka Chylińska. Transmisja na antenie TVN 31 grudnia od godz. 19:40.

 • Sołtysik w TVN Warszawa

  Andrzej Sołtysik, od dawna związany ze stacją TVN, począwszy od 22 września będzie miał swój autorski program także w TVN Warszawa.

 • "Kod genetyczny": Nowy serial TVN

  Trwają zdjęcia do nowego serialu TVN "Kod genetyczny". Główne role w produkcji grają: Karolina Gruszka, Adam Woronowicz i Maciej Musiałowski. Na fotelu reżysera zasiada Adrian Panek ("Wilkołak", "Daas", "Pułapka").

 • Ojciec Rydzyk przegrał proces z TVN-em

  ..."Nasz Dziennik" ma przeprosić TVN i wpłacić 40 tys. zł na cel społeczny za określenie stacji TVN24 jako "paszkwilanckiej" i "wrogiej polskiemu patriotyzmowi" - orzekł Sąd Okręgowy Warszawa-Praga. Wyrok jest nieprawomocny. Pozwani zapowiadają apelację.

Zdjęcia na temat: stacja tvn warszawa
Wideo na temat: stacja tvn warszawa
 • Gwiazdy o meczu TVN kontra TVP

  Warszawa. Piłkarskie starcie gwiazd stacji TVN i TVP za nami. Rozgrywkę ostatecznie po rzutach karnych wygrała stacja TVN. Agnieszka Jastrzębska postanowiła sprawdzić, co działo się za kulisami tego wielkiego wydarzenia. Jak wyglądały przygotowania? Czy był stres? - Jedni grają, inni wyglądają. Ja jestem w grupie dekoracyjnej - wyznał Marcin Meller. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Filip Chajzer: Do końca życia tematów mi nie zabraknie

  Warszawa. W czwartek (12.02) stacja TVN przedstawiła wiosenną ramówkę na 2015 rok. Na konferencji, poprowadzonej przez Marcina Prokopa i Szymona Hołownię, zaprezentowała się plejada gwiazd stacji. Na(...) ramówce szykuje dla widzów Filip Chajzer? (Agencja TVN/x-news)

 • Dorota Szelągowska o Telekamerach 2019: Brak mi słów

  - Brak mi słów. Nie mam poczucia, żebym na tę nagrodę zasłużyła. Mam poczucie, że to nagroda zbiorowa, dla tych wszystkich ludzi, którzy tworzą ze mną program - powiedziała Dorota Szelągowska, która otrzymała Telekamerę Tele Tygodnia 2019 w kategorii "Osobowość telewizyjna". Laureatka Telekamery prowadzi program "Dorota was urządzi" w stacji TVN Style. Nie wszyscy może też wiedzą, że Dorota

Dyskusje na temat: stacja tvn warszawa