• Informacje na temat:

  stacja zaproponowała

Artykuły na temat: stacja zaproponowała
 • Grażyna Torbicka: O dziennikarkę walczą dyrektorzy największych stacji!

  Grażyna Torbicka (57 l.) w tak dobrej sytuacji dawno nie była. O dziennikarkę biją się bowiem dyrektorzy dwóch największych stacji telewizyjnych w Polsce. Ale nie tylko...

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary" musiała się zmierzyć z "obyczajowymi" ograniczeniami: - Krew akceptują, gorzej z seksem.

 • Beata Tadla po zwolnieniu z TVP podejmie pracę dla innej stacji?

  Beata Tadla (40 l.) straciła pracę w TVP i zapewne już teraz tęskni za dziennikarstwem. Czy wkrótce zobaczymy ją w którejś ze stacji telewizyjnych?

 • Patricia Kazadi pisze nowy rozdział

  Prowadząca "You Can Dance" od lat ciężko pracowała na swoją pozycję w show-biznesie. Młoda gwiazda stacji TVN szykuje się właśnie do wydania drugiej płyty i spotkania z miłośnikami tańca.

 • "BarON24": Tylko u nas! Viola Kołakowska na stacji benzynowej!

  Violetta Kołakowska, życiowa partnerka Tomasza Karolaka, wystąpi gościnnie w jednym z odcinków serialu TVP2 pt. "BarON24". Sprawdź, w jakiej roli!

 • Kuba Wojewódzki traci widownię. Będą zmiany

  Zakończoną we wtorek 17. edycję talk-show "Kuba Wojewódzki" śledziło średnio 110 tys. widzów mniej niż ubiegłoroczną serię. Stacja szykuje zmiany w formacie.

 • Takiej propozycji Grażyna Torbicka się nie spodziewała! Tygodnik zdradza kulisy

  Grażyna Torbicka (61 l.) jest cenioną dziennikarką, która przyciąga przed telewizory sporo widzów. To właśnie między innymi dlatego stacja TVN zaproponowała dziennikarce kontrakt. Ku zaskoczeniu wielu Torbicka nie przyjęła propozycji. Miał na to wpływ jej mąż Adam?

 • Afera Jeremy'ego Clarksona: BBC straciła 4 miliony widzów!

  4 miliony widzów straciła BBC2 na decyzji o anulowaniu niedzielnej emisji motoryzacyjnego programu "Top Gear" - poinformował "Guardian". Powtórka dokumentu o RAF "Red Arrows: Inside the Bubble", którą stacja pokazała zamiast show Jeremy'ego Clarksona, przyciągnęła przed telewizory marne 1,3 miliona widzów.

 • "Anioł stróż": Jakaż to była piękna... klapa. Tego serialu szefowie TVN wstydzą się do dziś!

  ..."Anioł stróż" był jedną z trzech nowych produkcji (obok „Niani” i „Magdy M.”), jakie jesienią 2005 roku stacja TVN zaproponowała swym widzom. O ile jednak sitcom z Agnieszą Dygant w roli Frani Maj oraz serial z Joanną Brodzik w roli Magdy Miłowicz od razu podbiły serca Polaków, o tyle opowieść o aniele zesłanym na Ziemię, by zaopiekować się śliczną rozwódką i jej dziećmi, nie spodobał się...

 • Jeremy Clarkson do... pośredniaka?

  Już ponad pół miliona osób podpisało petycję, wzywającą BBC do cofnięcia decyzji o zawieszeniu Jeremy'ego Clarksona. Popularny prezenter miał uderzyć producenta programu "Top Gear". Jeśli Clarkson zostanie zmuszony do opuszczenia korporacji, może ona zostać obciążoną roszczeniami o odszkodowania przez stacje telewizyjne, które podpisały z BBC wieloletnie kontrakty na emisję legendarnego programu.

Zdjęcia na temat: stacja zaproponowała
Wideo na temat: stacja zaproponowała
 • "Moonwalk"

  lutego w Stanach jest prawdziwie święto: Super Bowl, czyli footballowe rozgrywki. Zawody transmituje stacja Fox właśnie, która ma wówczas milionową publiczność - wszystko zatem musi być powalające

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...

 • Elizjum

  W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max (Matt Damon) zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.

Dyskusje na temat: stacja zaproponowała