• Informacje na temat:

  stacy ferguson

Artykuły na temat: stacy ferguson
 • Fergie wyszła za mąż

  Manager 33-letniej artystki, potwierdził, że Fergie (wł. Stacy Ferguson) i 36-letni Duhamel, znany z filmu "Transformers", powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w sobotę podczas kameralnej ceremonii w kalifornijskim Malibu. Fergie, autorka takich hitów jak "Glamorous" i "Big Girls Don't Cry", oraz Duhamel spotykali się od prawie 5 lat. Para zaręczyła się w 2007 roku.

 • Black Eyed Peas: Wokalistka na "Posejdonie"

  Informowaliśmy już o nowej wersji słynnego katastroficznego filmu "Tragedia Posejdona", w którym jedną z ról zagrała Stacy Ferguson, lepiej znana jako Fergie. Wokalistka grupy Black Eyed Peas zaśpiewała w filmie "Posejdon" dwa utwory, które znajdą się na ścieżce dźwiękowej.

 • Gwiazdy po latach: „Twin Peaks”

  ..."Świat Wayne'a" gdzie wcieliła się w pechową Stacy. Grała także w dramacie "Dokąd zawiedzie cię dzień", gdzie znów partnerował jej Kyle MacLachlan. Wcieliła się również w biblijną postać Racheli(...): Ogniu krocz ze mną". Sheryl Lee − Laura Palmer/Maddy Ferguson Poza swoim podwójnym wcieleniem z "Twin Peaks" Sheryl zasłynęła także występem w filmie "Backbeat", w którym wcieliła się w rolę...

 • Black Eyed Peas: Zaręczyny wokalistki

  30-letnia Stacy "Fergie" Ferguson, wokalistka popularnej amerykańskiej grupy Black Eyed Peas, zaręczyła się z 33-letnim aktorem Joshem Duhamelem. Para najprawdopodobniej weźmie ślub w przyszłym roku.

 • Fergie nie dla fanów

  W piątek, 16 marca, do Warszawy przyleci Fergie. Piosenkarka znana z Black Eyed Peas, nie znajdzie jednak czasu dla polskich fanów...

 • Black Eyed Peas: Fergie na statku

  Trwają prace nad nową wersją słynnego filmu katastroficznego "Tragedia Posejdona". W obsadzie opowieści o katastrofie luksusowego statku znalazła się Fergie, wokalistka grupy Black Eyed Peas. Piosenkarka ma na koncie już niewielką rólkę filmową w "Be Cool".

 • Od razu widać, że Fergie (32 l.) to gwiazda światowego formatu. Do Polski przyjechała tylko na dwa dni, a zabrała ze sobą tyle bagaży, że trudno zliczyć.

 • Black Eyed Peas: "Księżniczka" Fergie

  We wrześniu do sklepów trafi debiutancka solowa płyta Fergie, wokalistki popularnej grupy Black Eyed Peas. Album "The Dutchess" ("Księżniczka") zapowiada singel "London Bridge". Wśród gości Stacey Ferguson - bo tak naprawdę nazywa się wokalistka - znaleźli się raper Ludacris i Rita Marley, wdowa po królu reggae Bobie Marley'u.

 • Black Eyed Peas: Wokalistka u chirurga?

  Wiele kobiet zazdrości wyglądu Fergie (30 l.), wokalistce popularnej amerykańskiej grupy Black Eyed Peas. Ona sama uważa jednak, że wkrótce będzie musiała poprawić sobie urodę za pomocą chirurgów plastycznych i kuracji botoksem, czyli jadem kiełbasianym. To efekt nadmiernego opalania, które zniszczyło jej skórę.

 • Dla prezydenta na Wielkanoc

  W wielkanocny poniedziałek w Białym Domu dla prezydenta Baracka Obamy i jego rodziny zaśpiewali Fergie i Ziggy Marley, syn króla reggae.

Zdjęcia na temat: stacy ferguson
Wideo na temat: stacy ferguson
 • Mission: Impossible. Rogue Nation

  Ethan Hunt (Tom Cruise), agent elitarnej rządowej jednostki Impossible Missions Force, po raz kolejny udowodni, że nie ma dla niego misji niemożliwej. Cztery pierwsze części przebojowej serii zarobiły ponad dwa miliardy dolarów.

 • Nimfomanka - Część I

  W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie. Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.

 • Niesamowity Spider-Man 2

  Zbliża się zakończenie szkoły, ale pomimo tego Peter Parker (Andrew Garfield) ma ważniejsze sprawy na głowie. Jego życie utknęło pomiędzy ściganiem złych facetów jako Spider-Man, a spotkaniami z ukochaną Gwen Stacy (Emma Stone). Peter nie zapomniał o obietnicy złożonej ojcu dziewczyny, jednak nie potrafi jej dotrzymać. Wszystko zmienia się, gdy w mieście pojawia się nowy złoczyńca, Electro (Jamie Foxx).