• Informacje na temat:

  stadion narodowy

Artykuły na temat: stadion narodowy
 • Piróg otworzy Stadion Narodowy

  Uroczystość otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie przygotują m.in. choreograf Michał Piróg i muzyk Adam Sztaba. To wynik rozstrzygniętego w poniedziałek przetargu, który zaskoczył samych zainteresowanych.

 • Stadion Narodowy przeprasza mieszkańców Warszawy

  Podczas odbywającego się na Stadionie Narodowym Orange Warsaw Festival 2014 mieszkańcy Warszawy uskarżali się na uciążliwy, wielogodzinny hałas dobiegający z obiektu. Operator stadionu wystosował w tej sprawie specjalnej oświadczenie.

 • Depesze na pocztę? Nie, na Stadion Narodowy

  Ubóstwiani przez polskich wielbicieli Depeche Mode wystąpią dziś w Warszawie na Stadionie Narodowym. Koncert ma obejrzeć prawie 50 tysięcy fanów.

 • Stadion Narodowy nie nadaje się do koncertów?

  Podczas Orange Warsaw Festival 2013 jakość dźwięku na trybunach Stadionu Narodowego pozostawiała wiele do życzenia. Efekt studni mocno utrudnił rozkoszowanie się kolejnymi występami. - Nie było idealnie, ale nie było też źle - przekonuje Piotr Metz, rzecznik imprezy, w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Pink na PGE Narodowym: Podniebne harce Pink

  Podniebne akrobacje, choreografie niczym wyjęte z "Dirty Dancing" i szalone kostiumy. Takich atrakcji podczas zaledwie jednego wieczoru Stadion Narodowy dawno nie widział. W sobotni wieczór na scenie wystąpiła Pink, dając pewnie jeden z najlepszych, a przynajmniej najbardziej widowiskowych koncertów tego roku.

 • Orange Warsaw Festival 2014: Wielkie gwiazdy na Stadionie Narodowym!

  W piątek, 13 czerwca, rozpoczyna się siódma edycja Orange Warsaw Festival. Będzie to edycja zdecydowanie największa z dotychczasowych - zarówno jeśli chodzi o liczbę gwiazd, jak i spodziewaną frekwencję. Impreza odbędzie się na Stadionie Narodowym i potrwa trzy dni. Kto wystąpi?

 • Perfekcyjna pani stadionu

  Pierwszy polski koncert Beyonce - zorganizowany w ramach Orange Warsaw Festival 2013 - ściągnął na Stadion Narodowy w Warszawie nieprzebrane tłumy, większe niż zjawiły się na Madonnie czy Coldplay. Niesamowity głos Beyonce niósł się po zakamarkach biało-czerwonego koszyka z wielką mocą i szkoda, że nagłośnienie stadionu nie zawsze sobie z tą mocą radziło.

 • Roztańczony PGE Narodowy w rytmie disco polo

  Gwiazdy muzyki disco polo wystąpiły przed 50 tys. widzów na imprezie Roztańczony PGE Narodowy.

 • Roztańczony PGE Narodowy: Sławomir jedną z pierwszych gwiazd

  ...22 września w Warszawie odbędzie się trzecia edycja imprezy pod nazwą Roztańczony PGE Narodowy. Na scenie pojawią się największe gwiazdy disco polo i muzyki tanecznej.

 • "Miasto44" na Stadionie Narodowym

  Zdjęcia do opowiadającego o powstaniu warszawskim "Miasta44" w reż. Jana Komasy rozpoczną się w stolicy w sobotę na ul. Stalowej. W obsadzie filmu znajdą się m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt. Premiera odbędzie się 1 sierpnia 2014 r. na Stadionie Narodowym.

Zdjęcia na temat: stadion narodowy
Wideo na temat: stadion narodowy
 • Reżyser zdradza szczegóły serialu "To nie koniec świata"!

  „To nie koniec świata!” - nowy, telewizyjny hit Polsatu - spodoba się wszystkim kibicom! Główna bohaterka serialu - Anka (w tej roli Karolina Gorczyca) - jest trenerką drużyny piłkarskiej juniorów, a Krystian Wieczorek serialowy Paweł to manager sportowy ze stolicy. Na jeden dzień filmowa ekipa przeniosła się też na Stadion Narodowy w Warszawie. Byliśmy tam z kamerą! Zobaczcie, co o nowym

 • Nowa ramówka TVP - Spot Jesień 2018

  z Koncertu Niepodległości ze Stadionu Narodowego. Nie zabraknie dedykowanych rocznicy premier filmów dokumentalnych w TVP1, TVP Historia i TVP Kultura, a Teatr Telewizji przygotował premierę „Wesela