• Informacje na temat:

  stadion warszawskiej

Artykuły na temat: stadion warszawskiej
 • Stylowa Edyta Górniak na gali boksu

  Edyta Górniak (45 l.) pojawiła się na gali boksu Boxing Night na warszawskim Stadionie Narodowym nie tylko w nowej fryzurze, ale także w czerwonych butach, obok których nie sposób było przejść obojętnie...

 • AC/DC przyjedzie do Polski!

  Po pięciu latach słynna australijska grupa AC/DC ponownie wystąpi w Polsce, a dokładniej 25 lipca 2015 roku na Stadionie Narodowym.

 • Kinga Rusin szokuje zachowaniem! Takiej jej nie widzieliście!

  Podsiadły, który został zorganizowany na Stadionie Narodowym w Warszawie. Koncert przyciągnął tłum gwiazd, m.in. Larę Gessler, Ewę Farnę czy wspomnianą Kingę Rusin.  Gwiazda na swoim Instagramie...

 • Kayah i Goran Bregović znowu razem: "To była zawsze świetna zabawa"

  16 lat po niezapomnianym występie na warszawskim Służewcu duet Kayah i Goran Bregović powróci podczas Life Festival Oświęcim 2015.

 • Robert Lewandowski: Jak żona zrobiła z niego mistrza?

  Kiedy na Stadionie Narodowym Robert Lewandowski (27 l.) strzelił głową drugiego gola na miarę awansu do mistrzostw Europy we Francji, podbiegł do trybun. Tam oklaskiwała go najdroższa mu osoba, piękna, drobna brunetka. "Ania w każdym moim golu ma swój udział" - powiedział potem o swojej żonie.

 • Jan Komasa z Paszportem "Polityki"

  Jan Komasa został laureatem Paszportu "Polityki" 2014 w kategorii "film". Reżysera nagrodzono za obraz "Miasto 44", w którym "tragedia Powstania Warszawskiego opowiedziana została nowoczesnym językiem, trafiającym do młodego widza".

 • Gwiazdy wspierają IV "Onko-Olimpiadę"

  ...​Anna Przybylska, czyli niezapomniana Marylka Baka ze "Złotopolskich", została ambasadorką IV Międzynarodowych Igrzysk Sportowych "Onko-Olimpiada 2012". Już w najbliższą sobotę na stadionie lekkoatletycznym warszawskiej AWF pojawią się też inne gwiazdy wspierające podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń, która jest organizatorem imprezy.

 • Jan Komasa pracuje nad nowym filmem

  Po sukcesie "Miasta 44", obrazu o powstaniu warszawskim, który kosztował Jana Komasę wiele nerwów, reżyser zamierza powrócić do kameralnego kina spod znaku "Sali samobójców". Akcja filmu ma się toczyć w latach 90., rzadko przedstawianych w polskiej kinematografii.

 • Przyleciał po Dodę na randkę śmigłowcem

  Mogłoby być pięknie. On ponoć jest bardzo bogaty, po nią nawet śmigłowcem z Łodzi przyleciał, by zabrać na randkę na... stadion piłkarski. A wiadomo przecież, że do piłkarzy Dorota (27 l.) ma wyjątkową słabość.

 • Morrissey w Krakowie: Guru wielkiej muzycznej sekty i martwe kurczaki (relacja z koncertu)

  Jeśli zastanawiacie się, co straciła publiczność zakończonego znacznie przed czasem warszawskiego koncertu Morrisseya, to na pewno: zarzynane prosięta, mielone na żywca kurczaki i kury z podcinanymi dziobami. A oprócz tego znakomity koncert guru muzycznej sekty.

Wideo na temat: stadion warszawskiej
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.