• Informacje na temat:

  stadion wembley

Artykuły na temat: stadion wembley
 • Stadion Wembley: Odwoływane koncerty

  Problemy przy budowie nowego stadionu Wembley i związane z tym przesuwanie daty oddania budowli do użytku spowodowały, że planowane koncerty zostały przeniesione do innych miejsc. Pierwszym zespołem, który miał zagrać na nowym Wembley miał być Bon Jovi. Amerykańscy rockmani mieli wystąpić tam 10 czerwca.

 • The Rolling Stones i Rod Stewart będą głównymi gwiazdami specjalnego koncertu na stadionie Wembley, który odbędzie się na początku października. Będzie to ostatni ich występ na arenie, którą wielokrotnie ich fani wypełniali do ostatniego miejsca. Obiekt zostanie wyburzony niedługo po imprezie.

 • Robbie Williams: Pierwszy na Wembley?

  Brytyjski piosenkarz Robbie Williams chce jako pierwszy wystąpić na odnowionym stadionie Wembley w Londynie. Legendarny obiekt, na którym odbywały się najważniejsze mecze piłkarskie i koncerty, zostanie oddany do użytku najprawdopodobniej w czerwcu 2006 roku.

 • The Rolling Stones na Wembley

  Potwierdziły się informacje z końca 2004 roku - The Rolling Stones jako pierwsi zagrają na nowym stadionie Wembley, którego otwarcie zaplanowane jest na czerwiec 2006 roku. Legenda rock'n'rolla planuje zakończyć tam światową trasę koncertową.

 • The Rolling Stones: Pierwsi na Wembley

  Brytyjscy weterani rock'n'rolla, grupa The Rolling Stones, jako pierwsza wystąpi na nowym stadionie Wembley. Zespół Micka Jaggera w 2006 roku chce tam zakończyć swoją trasę.

 • Bon Jovi: Koncert na Wembley zagrożony?

  Prestiżowy koncert Bon Jovi na otwarcie nowego stadionu Wembley stanął pod znakiem zapytania. Rockmani z New Jersey mieli wystąpić w świątyni futbolu 10 czerwca, jednak wciąż przekładana jest data otwarcia stadionu.

 • Queen: DVD z Wembley

  Słynny koncert grupy Queen ze stadionu Wembley w Londynie, z 1986 roku, ukaże się w Polsce na dwóch płytach DVD pod tytułem "Live At Wembley Stadium". Premiera została wyznaczona przez wytwórnię Pomaton EMI na najbliższy poniedziałek, 9 czerwca.

 • Kto pierwszy zagra na Wembley?

  Kolejne opóźnienia przy budowie nowego stadionu Wembley w Londynie sprawiły, że jego otwarcie przesunięto na połowę 2007 roku. W prestiżowym wyścigu o tym, kto jako pierwszy wystąpi na Wembley na prowadzenie wysunęła się teraz grupa Muse.

 • Take That: Pierwsi na Wembley?

  Ochotę na prestiżowy występ na nowym stadionie Wembley ma coraz więcej wykonawców. Wyścig o to, kto zagra jako pierwszy, powoli nabiera rumieńców. Do rywalizacji włączył się reaktywowany brytyjski boysband Take That. Otwarcie nowego stadionu Wembley planowane jest na czerwiec 2006 roku.

 • Liam Gallagher, wokalista grupy Oasis, wystąpił podczas jednego z najważniejszych w historii grupy koncertu na stadionie Wembley w Londynie w stanie wyraźnie wskazującym na to, że był pod wpływem alkoholu.