• Informacje na temat:

  stallone dziś

Artykuły na temat: stallone dziś
 • Sylvester Stallone nie żyje? Szokujące plotki o śmierci aktora wstrząsnęły fanami!

  Media społecznościowe zalały informacje o nagłej śmierci aktora Sylvestra Stallone (71 l.). To na szczęście tylko okropny żart hakerów...

 • Stallone o śmierci raperów

  Sylvester Stallone ( "D-Tox" ) zamierza zagrać w reżyserowanym przez siebie filmie, który opowie o śmierci dwóch gwiazdorów muzyki rap - Tupaca Shakura i Notoriousa B.I.G, znanego też jako Biggie Smalls. Początkowo w obrazie, zajmującym się przede wszystkim tematem korupcji w policji Los Angeles, miał wystąpić Keanu Reeves ( "Matrix Reaktywacja" ). Stallone chce, by pierwszy klaps na planie

 • 54-letnia aktorka Brigitte Nielsen w ciąży!

  Brigitte Nielsen (54 l.), aktorka i była żona Sylvestra Stallone, jest w piątej ciąży.

 • Stallone: Będę grał, dopóki będę mógł

  Gwiazdor kina akcji - Sylvester Stallone - nie martwi się swoim wiekiem i choć ma już 64 lata, twierdzi, że przestanie grać w filmach dopiero, gdy nie będzie już w stanie się poruszać.

 • Matka Stallone'a nie przestanie się oszpecać! „Nie chcę umierać brzydka”

  Jackie Stallone, matka gwiazdora Sylvestra Stallone, przygotowuje się do kolejnej operacji plastycznej.

 • Sylvester Stallone: Zaczynał jako fryzjer

  Gwiazdor kina akcji Sylvester Stallone w swoim najnowszym filmie "Niezniszczalni 2" znów podejmuje się ryzykownej misji. Aktor, znany z ról "Rockyego" i "Rambo" znów zagra twardziela. Jak wyglądało jego życie, nim został hollywoodzką gwiazdą?

 • "Zawsze warto": Weronika Rosati chciałaby zapomnieć o rozbieranych scenach, w których zagrała!

  Detective 2" oraz w hollywoodzkim filmie "Bullet To The Head", w którym zagrała u boku Sylvestra Stallone.  - Żałuję tych jedynych trzech rozbieranych scen, jakie w życiu zagrałam i które wciąż mi(...) mnie szantażem. Usłyszałam, że jeśli się nie rozbiorę, nigdy więcej nie zagram - wyznała. Aktorka do dziś żałuje, że uległa. Nie chce jednak zdradzić, o którą produkcję jej chodzi. - To było parę...

 • Stallone w Galerii Sław... Boksu

  Słynny amerykański aktor Sylvester Stallone został we wtorek, 7 grudnia, nominowany do Międzynarodowej Galerii Sław Boksu (International Boxing Hall of Fame). Oficjalne wprowadzenie dwunastu nowych członków nastąpi w czerwcu 2011 roku.

 • Stallone i De Niro razem na planie!

  Znakomicie amerykańscy aktorzy Sylvester Stallone i Robert De Niro ponownie wystąpią razem w bokserskim ringu. Gwiazdorzy Hollywood będą rywalizować ze sobą w filmie pod tytułem "Grudge Match".

 • Stallone daje De Niro drugą szansę

  - Od lat chcieliśmy ze sobą walczyć! W końcu dano nam wymówkę, by to zrobić - mówi Sylvester Stallone, który wraz z Robertem De Niro gra główną rolę w "Legendach ringu", filmu o bokserskich emerytach, po latach znów stających w szranki.

Dyskusje na temat: stallone dziś