• Informacje na temat:

  stan borys z żoną

Artykuły na temat: stan borys z żoną
 • Borys Szyc zaręczony! Kim jest wybranka aktora?

  Wiele wskazuje na to, że już wkrótce Borys Szyc (40 l.) zmieni stan cywilny! W ostatnich dniach grudnia aktor oświadczył się swojej wieloletniej partnerce Justynie Nagłowskiej.

 • Borys Lankosz: Przeciw przesądom

  Film przeciw przesądom - tak dotykające tematu relacji polsko-żydowskich "Ziarno prawdy", które w piątek, 29 stycznia, wchodzi do kin, nazywa Borys Lankosz. Jak podkreślił reżyser, jego cel jest taki, by "ludzie po tym filmie chcieli spokojnie rozmawiać, a nie rzucać się na siebie".

 • Żona Borysa Budki przerywa milczenie! Jej słowa nie pozostawiają żadnych złudzeń!

  Kilka dni temu  Borys Budka (42 l.) została nowym szefem Platformy Obywatelskiej. W pierwszej turze uzyskał niemal 80 procent głosów.  To oczywiście spory sukces w życiu polityka. Wiąże się to jednak z dodatkowymi obowiązkami.  Żona Budki cieszy się z jego sukcesu i wierzy, że mąż jest w stanie sprawić, że partia znów zacznie wygrywać w kolejnych wyborach.  "Cieszę się, że będzie miał teraz...

 • "Ten film zrobię przede wszystkim z myślą o kobietach, bo głównym tematem jest macierzyństwo" - powiedział PAP Borys Lankosz o ekranizacji powieści Joanny Bator "Ciemno, prawie noc". Potwierdził, że jako następną chciałby przenieść na ekran książkę o gen. Jaruzelskim.

 • Borys Szyc ponownie ojcem?

  Nie ma już wątpliwości, że Justyna Nagłowska (39) jest miłością jego życia. Kilka miesięcy temu Borys Szyc (40) oświadczył się i zaczął przygotowania do ślubu. Podobno ma odbyć się jeszcze w tym roku. A jeśli los będzie łaskawy, kolejnym etapem może stać się powiększenie rodziny.

 • Anna Wendzikowska zawstydzona przez Sigourney Weaver

  Anna Wendzikowska, aktorka i dziennikarka "Dzień Dobry TVN", która przeprowadza od dawna wywiady z hollywoodzkimi gwiazdami, przeżyła chwilę wstydu podczas rozmowy z Sigourney Weaver. Oto, co się stało i dlaczego po emisji tego materiału rozgorzała burzliwa dyskusja na Facebooku.

 • Stan Borys miał poważne problemy zdrowotne!

  Straszny ból pojawił się niespodziewanie. Na szczęście Stan Borys (75 l.) mógł liczyć w tych trudnych chwilach na swoją młodszą o trzydzieści lat żonę...

 • "Sensacje XX wieku" wracają na antenę TVP

  Dwa premierowe odcinki popularnej serii dokumentalnej Bogusława Wołoszańskiego "Sensacje XX wieku" TVP1 wyemituje w poniedziałki 13 i 27 kwietnia o godz. 20.25. Kolejne dwa widzowie zobaczą też w poniedziałki 11 i 25 maja, a resztę cyklu jesienią. Nowa seria - oparta na archiwach i fabularyzowanych inscenizacjach z udziałem aktorów - to koprodukcja Telewizji Polskiej i National Geographic Channel.

 • "Klan": Borys zostanie... żigolakiem!

  Borys (Bartosz Waga) zwierzy się Miłoszowi (Konrad Darocha), że po miesiącach starań wreszcie udało mu się znaleźć stałą pracę. Na pytanie Kazunia, gdzie się zatrudnił, odpowie, że w firmie, w której najważniejsze jest, by... dobrze wyglądać. - Jestem facetem do wynajęcia na godziny - powie.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

Wideo na temat: stan borys z żoną
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1689.

  sprzeczne uczucia. Borys roztrząsa sprawę spadku po Wiktorze Nawrocie, a Aldona przede wszystkim martwi się, jak ostatnie wydarzenia wpłynęły na psychikę jej syna. Tymczasem Aleks, który przeżywa(...) w towarzystwie Piotra i sądząc, że rzeczywiście wrócili do siebie, postanawia rozmówić się z Walawskim.

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Stan gry

  RUSSELL CROWE wciela się w rolę Cala McAffreya, doświadczonego reportera z Waszyngtonu, którego nieustępliwość prowadzi do rozwiązania tajemnicy morderstwa i spisku w sferach politycznych. Ambitny kongresmen Stephen Collins (BEN AFFLECK,) jest przyszłością swojej partii politycznej: przewodniczącym komitetu nadzorującego wydatki na obronę. W tej wschodzącej gwieździe pokładane są wielkie nadzieje - ma zostać czołową osobistością w kraju - do dnia, kiedy jego piękna asystentka ginie...