• Informacje na temat:

  stan julii

Artykuły na temat: stan julii
 • ​Julia Wieniawa: Nowa odsłona

  Rola w "Kobietach mafii" była dla 19-letniej Julii Wieniawy skokiem na głęboką wodę, pierwszą pełnokrwistą kreacją w jej karierze. Ta wschodząca gwiazda kina w nowym filmie Patryka Vegi wciela się w zbuntowaną córkę szefa grupy przestępczej.

 • Happy end w "Julii"

  Ku radości fanów telenoweli "Julia", w finale serialu miłość Julii Chmielewskiej (Julia Rosnowska) i Janka Janickiego (Krystian Wieczorek) zatriumfuje. Poznaj szczegóły!

 • Julia Wieniawa ćwiczy jogę w skąpym bikini

  Julia Wieniawa pokochała jogę. Podczas kwarantanny ma sporo czasu na ćwiczenia. Ponieważ pogoda dopisuje, gwiazda serialu "Zawsze warto" postanowiła zrobić trening na świeżym powietrzu. Połączyła go z opalaniem.

 • ​Julia Wieniawa chce zagrać u Quentina Tarantino

  Robi karierę w oszałamiającym tempie. W krótkim czasie z mało znanej dziewczyny, która grała niewielką rolę w serialu "rodzinka.pl", stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w polskim kinie. Ale Julii Wieniawie to nie wystarcza. Aktorka myśli o tym, by spróbować swoich sił w Hollywood i zagrać u wielkich reżyserów.

 • Julia Kijowska jako Walentyna Tiereszkowa

  Monodram Julii Kijowskiej "Walentyna" to kolejny spektakl, który zostanie pokazany w "Studiu Teatralnym Dwójki". Przedstawienie, którego premiera zaplanowana jest na niedzielę, 30 listopada, o godz. 22:45, oparte jest na wspomnieniach pierwszej kobiety w kosmosie - Walentyny Tiereszkowej.

 • Julia Wróblewska: Potrzebowałam pomocy

  ...terapeuci są w stanie pomóc każdemu. Nie trzeba się więc ani tego bać, ani wstydzić. - Diagnozę pozostawiam dla siebie, ale uczęszczam na terapię i moi przyjaciele to akceptują, ci, którzy nie(...), kto tak naprawdę przy mnie jest - wyjaśnia Wróblewska. Mimo że życie Julii Wróblewskiej wydawało się pasmem sukcesów i pozorną sielanką, nie brakowało w nim dramatów. Dorastała na oczach całej...

 • Julia Wieniawa i #Hot16Challenge2: Służba zdrowia, afera w Trójce i "Taniec z gwiazdami"

  Prawie 230 tysięcy wyświetleń w niespełna dobę zdobyło wideo Julii Wieniawy z jej udziałem w akcji #HotChallenge2. Kogo nominowała aktorka i wokalistka?

 • Julie Andrews: Nie tylko Mary Poppins

  ...wielkiej popularności. Jest wytrwałą dziewczyną z sąsiedztwa, która wzniosła się ponad swój stan" - dodaje. Kreatorka mody Vanessa Seward, która przygotowywała w 2014 r. kostiumy do spektaklu(...) cera i różowe policzki w roli Mary Poppins zostaną na zawsze zapamiętane" - uważa Seward. "W filmie 'Star!', w słynnej scenie, w której nosi czarny garnitur ze strassu, widzisz tylko ten jej...

 • Julia Roberts woli róż

  Amerykańska aktorka Julia Roberts pojawiła się w Los Angeles na premierze serialu "Homecoming". Zrobiło się o niej głośno, gdyż 50-letnia gwiazda zaskoczyła młodzieńczym wyglądem i... różową stylizacją.

 • Julia Wołkowa (t.A.T.u) przesadziła z operacjami? Jest nie do poznania

  ...przeboje  Leny Katiny  i  Julii Wołkowej  - "Ja soszła s uma" , "Nas nie dogoniat" czy "30 minut" . Dziewczyny popularność podkręcały również swoimi kontrowersyjnymi zachowaniami, aż w końcu zaczęły...

Zdjęcia na temat: stan julii
Wideo na temat: stan julii
 • Julia Wieniawa: Kobiety są silniejsze od mężczyzn

  Chcę przekonać kobiety, żeby walczyły o swoje marzenia - mówi Julia Wieniawa. Jej zdaniem kobietom nie brakuje siły, bardzo często są w stanie unieść większy ciężar emocjonalny niż mężczyźni. Zapominają jednak o potrzebie wzajemnego wspierania się w duchu kobiecej solidarności.

 • Julia Wróblewska o swoim pierwszym razie z chłopakiem. Zrobiła to w parku

  Julia Wróblewska twierdzi, że jej pierwszy pocałunek był spontaniczny i romantyczny. Ze względu na okoliczności przypominał jej nawet scenę z filmu. Całowała się po raz pierwszy w parku. – Wybraliśmy się na spacer do parku i po prostu zaczęliśmy się przekomarzać, gilgotać i nagle typowa scena filmu, lądujemy blisko siebie i poszło – mówi Julia Wróblewska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Aktorka twierdzi, że chłopak, który wówczas ją pocałował, całkowicie ją zaskoczył. Od pewnego...

 • "Pierwsza miłość": Odcinek 2968.

  Dominika przychodzi do Anety i prosi o pomoc. Matka przyjmuje ją do siebie i postanawia zatrudnić w galerii. Robi jej szybką lekcję etykiety. Tymczasem zagniewany Michał spotyka się z Widawskim(...) traumatyczną przeszłość. W Wadlewie zbliża się pokaz "Romea i Julii". Hiszpan chce "przeprać" pieniądze zarobione na bimbrze, dlatego ustala cenę biletów na 50 złotych. Nikogo we wsi nie stać na taki