• Informacje na temat:

  stan lee zdjęcia

Artykuły na temat: stan lee zdjęcia
 • Tommy Lee Jones: Gwiazdor o zmęczonej twarzy

  Oto lista, na którą powinien zerknąć każdy dziennikarz przed wywiadem z Tommym Lee Jonesem: Zakaz zadawania pytań o jego małżeństwa. Poruszania kwestii politycznych. Wypytywania o przyjaźnie(...), w drugą, w górę, w końcu w dół, co byłoby nawet zabawne, gdyby nie mordercze spojrzenie".  Przygodę z aktorstwem zaczął od roli krasnoludka Apsika. "Miałem 7 lat i w mojej podstawówce postanowiono...

 • Bruce Lee: Legenda smoka

  Aktorem kultowym można zostać bardzo szybko, wystarczy jedna rola w filmie, który trafia w swój czas i odbiorców. Ale pozostać legendą po latach - to przytrafia się nielicznym. Jednym z nich jest Bruce Lee, który odszedł 46 lat temu.

 • Tommy Lee Jones: Szeryf

  Tommy Lee Jones, zdobywca Oscara, jeden z najbardziej wszechstronnych amerykańskich aktorów, mający na swoim koncie niezwykle zróżnicowane role, kończy w czwartek, 15 września, 70 lat. Na swoją obecną pozycję artysta musiał jednak długo pracować.

 • O mistrzu Bruce'a Lee

  W Hongkongu aktorzy przygotowują się do dwóch filmów o nauczycielu legendarnego aktora filmów kung fu Bruce'a Lee. Lee, nazywany Małym Smokiem, stał się w oczach swoich fanów mistrzem.

 • Zagra Bruce'a Lee

  Aarif Lee, wschodząca gwiazda kina z Hongkongu, zagra legendarnego aktora i mistrza kung fu Bruce'a Lee w biograficznym filmie opowiadającym o jego młodości.

 • Bruce Lee: Powstaje serial

  Chińska telewizja rozpoczęła zdjęcia do serial u poświęconego Bruce'owi Lee - mistrzowi wschodnich sztuk walk i aktorowi, dzięki któremu kung fu zrobiło furorę na Zachodzie. Informację podały we wtorek, 10 kwietnia, chińskie media.

 • Ang Lee: Staroświeccy geje

  Ang Lee ( "Rozważna i romantyczna" , "Hulk" ) realizuje w Kanadzie swój najnowszy film, zatytułowany "Brokeback Mountain". Zdjęcia do tego kontrowersyjnego westernu rozpoczęły się w Calgary. Producent przedsięwzięcia zapowiada, że widzowie powinni spodziewać się... nader tradycyjnej i romantycznej opowieści.

 • W hołdzie Bruce'owi Lee

  W niedzielę, 27 listopada, minęła 65. rocznica urodzin jednej z najbardziej znanych gwiazd kina azjatyckiego, mistrza kung-fu - Bruce'a Lee. Choć urodzony w USA, jednak to w Hongkongu rozpoczął swoja karierę filmową. Teraz - po 30 latach starań - Hongkong ma wreszcie pomnik swojego idola. Odsłonięciem pomnika Bruce'a Lee upamiętnili go jako symbol jedności ponad etnicznymi podziałami również...

 • Melissa Leo: Wytrwałość popłaca

  ...w castingu do jednej z ról w filmie "Ostrze brzytwy" (1984), w którym miał wystąpić Murray - i nieoczekiwanie postanowiła zwierzyć się mu ze wszystkich swoich lęków i niepokojów. Roli co prawda nie dostała(...) - córka nauczycielki i rybaka - dorastała w Nowym Jorku. Później przeniosła się do stanu Vermont. Aktorką chciała być od tak dawna, jak tylko sięga pamięcią. - Jako dziecko kochałam udawać - wspomina...

 • Nietypowi kowboje Anga Lee

  Heath Ledger ( "Obłędny rycerz" , "Ned Kelly" , "Cena honoru" ) i Jake Gyllenhaal ( "Balonowy chłopak" , "Pojutrze" ) są najpoważniejszymi kandydatami do głównych ról w filmie "Brokeback Mountain". Projekt opowiada o homoseksualnym związku dwóch współczesnych kowbojów. Reżyserem przedsięwzięcia będzie tajwański twórca Ang Lee ( "Przejażdżka z diabłem" , "Przyczajony tygrys, ukryty smok...