• Informacje na temat:

  stan panny

Artykuły na temat: stan panny
 • Nietypowy ślub Janusza Chabiora. Trampki panny młodej i pizza

  Jak informuje tabloid, ślub aktora nie należał do standardowych. Wystarczy rzut oka na wygląd młodej pary - Janusz Chabior poszedł do ołtarza bez krawata i z kapeluszem, z kolei jego wybranka do żółtej sukienki założyła trampki. Podczas skromnego wesela podano zaś pizzę. "Mamy to! Powiedzieliśmy sobie tak!" - aktor pochwalił się na Instagramie. Świadkiem na ślubie był twórca serialu "Ucho...

 • Tajemniczy przypadek "Panny Nikt"

  ...zaskakującą brutalność. Wtedy jej przyjaźń postanawia odzyskać Kasia. Napisana w 1988 roku książka autorstwa Tomka Tryzny stała się słynna, zanim Andrzej Wajda zdecydował się na zekranizowanie "Panny(...) "Wielki tygodniu" według prozy Jerzego Andrzejewskiego, postanowił jednak właśnie za sprawą "Panny Nikt" zmierzyć się z młodym pokoleniem widzów. Skupił się na wątkach przypowieściowych - posługując się...

 • "Dziennik panny służącej": Zmysłowo i prowokująco

  Ekranizacja skandalizującej powieści Octave'a Mirbeau z Léa Seydoux ("Spectre", "Życie Adeli rozdział 1 i 2", "Piękna i bestia") w roli głównej wejdzie na ekrany polskich kin już 22 maja. Prezentujemy ekskluzywny fragment książki oraz fragment filmu "Dziennik panny służącej".

 • "Panny Wyklęte". Sztuka empatii (recenzja)

  Materiał "Panny Wyklęte" jest kontynuacją zeszłorocznej, upamiętniającej Powstanie Warszawskie inicjatywy "Morowe Panny", która zasłużenie odbiła się szerokim echem. Muzycznym mózgiem obu projektów jest Dariusz Malejonek, znany polskim fanom z takich zespołów jak Moskwa, Armia, Izrael, 2Tm2,3 czy Arka Noego. "Panny Wyklęte" to efekt studyjnej pracy jego grupy - Maleo Reggae Rockers oraz...

 • Co się stało z Bondem?

  Zarębski w swoim tekście "Agent 007: Face Lifting" określa filmy bondowskie jako "fenomen kulturowy", który asystował i reagował błyskawicznie na zmiany obyczajowe w Stanach Zjednoczonych. Często był(...) elementów zabawy w puszczanie oka do widza, zabrakło nie tylko słynnych gadżetów Bonda, ale i na poły humorystycznych postaci wynalazcy Q i panny Moneypenny. Wraz z tymi przemianami w obrębie gatunkowości...

 • Pogrzeb Pawła Królikowskiego: Prośba rodziny zmarłego aktora

  Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbędzie się w czwartek na Powązkach Wojskowych. Msza święta rozpocznie się o godz. 11 w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Józefa w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu 52/54.

 • ​"Cztery wesela" od 2 stycznia w Polsacie

  W oczekiwaniu na wiosenną ramówkę Telewizja Polsat przygotowała dla swoich widzów emocjonującą niespodziankę. Od 2 stycznia 2020 r. w czwartki o godz. 20:05 zapraszamy do wspólnej zabawy na najbardziej różnorodnych weselach. W każdym odcinku programu "Cztery wesela" cztery panny młode rywalizują pomiędzy sobą o nagrodę pieniężną i tytuł najlepszej uroczystości weselnej.

 • Wokalistka Łez złapała welon

  Podczas wesela Łukasza Płoszajskiego Ania Wyszkoni złapała welon panny młodej. Wszyscy wiedzą co to zwiastuje...

 • Wkrótce w Częstochowie ławka Marka Perepeczki

  Mieszkańcy Częstochowy będą mogli pod koniec października przysiąść się na ławce z wizerunkiem Marka Perepeczki, która stanie przy III Alei Najświętszej Maryi Panny. To kolejna inicjatywa upamiętniająca popularnego aktora i dyrektora częstochowskiego teatru.

 • Kim Kardashian została świętą

  Kim Kardashian jest bez wątpienia najgorętszą celebrytką roku. Po roli panny młodej przyszedł czas na wcielenie się w postać świętej!

Zdjęcia na temat: stan panny
Wideo na temat: stan panny
 • Chciała pięknie wyglądać na ślubie! Zmarła po zabiegu odsysania tłuszczu!

  6 marca kobieta przeszła zabieg chirurgii plastycznej w jednej z prywatnych placówek medycznych w Częstochowie. Następnego dnia, po południu, kiedy kobieta nadal przebywała w tej prywatnej placówce, stan(...) operacji. Śledczy zabezpieczyli dokumentację medyczną. Teraz będą ją analizować biegli. W poniedziałek (13.03) odbył się pogrzeb niedoszłej panny młodej. (TVN24 x-news)