• Informacje na temat:

  stan pogarsza

Artykuły na temat: stan pogarsza
 • Stan Glena Campbella się pogarsza

  ...w Nashville. Stan muzyka jednak coraz bardziej się pogarsza. W marcu 2016 r. jego żona Kim Woolen ujawniła, że coraz trudniej zrozumieć słowa wypowiadane przez jej męża. Teraz nie jest też już w stanie opanować gitary w rękach, choć wciąż próbuje śpiewać. Córka Glena Campbella, Ashley, powiedziała, że muzyk pozytywnie reaguje na grany przez nią na gitarze utwór "You Are My Sunshine". Campbell...

 • ​Pogarsza się stan głodującego reżysera Ołeha Sencowa

  Pogorszył się stan zdrowia głodującego w więzieniu w Rosji ukraińskiego reżysera Ołeha Sencowa - oświadczył we wtorek jego rosyjski adwokat Dmitrij Dinze w rozmowie z ukraińską stacją telewizyjną Hromadske. Jest to już 85. dzień głodówki Sencowa.

 • Roxette: Stan wokalistki pogarsza się

  Wieści dotyczące zdrowia Marie Fredriksson, wokalistki popularnego szwedzkiego zespołu Roxette, są niestety przygnębiające. Jej stan znacznie się ostatnio pogorszył. Nowotwór, pomimo operacji, jakiej poddano artystkę, może się rozprzestrzeniać. Piosenkarka musi poddać się teraz serii ciężkich naświetlań, planowana jest także chemoterapia.

 • Poważna choroba wokalisty U2

  Bono z U2 cierpi na poważną wadę wzroku, która z roku na rok się pogarsza.

 • Walka o majątek Bobbi Kristiny. Kto przejmie fortunę?

  Fatalny stan zdrowia Bobbi Kristiny sprawia, że coraz częściej padają pytania, kto odziedziczy fortunę córki Whitney Houston.

 • Pink Floyd: David Gilmour vs Roger Waters

  Pomimo upływu wielu lat, jakie minęły od czasu odejścia Rogera Watersa z grupy Pink Floyd, słynny muzyk nie jest w stanie porozumieć się z byłym kolegą Davidem Gilmourem, który przejął po nim obowiązki wokalisty i lidera. Co więcej, wzajemne stosunki obu panów wydają się pogarszać z każdym rokiem. Aby porozumieć się co do zestawu utworów przeznaczonych na składankę "Echoes: The Best Of Pink Floyd...

 • Bobbi Kristina ma się coraz lepiej

  Pełnomocnik Bobby’ego Browna potwierdził informacje o coraz lepszym stanie zdrowie Bobbi Kristiny. Lekarze widzą zdecydowaną poprawę i są dobrej myśli.

 • David Cassidy w śpiączce. 67-letni wokalista walczy o życie

  Popularny głównie w latach 70. amerykański wokalista i aktor David Cassidy trafił do szpitala na Florydzie. 67-letni artysta został wprowadzony w stan medycznej śpiączki.

 • Piotr Jacyno z "Bitwy na głosy" walczy z białaczką

  W ciężkim stanie w szpitalu przebywa Piotr Jacyno, wokalista znany z telewizyjnej "Bitwy na głosy". Z drużyną Ryszarda Rynkowskiego w 2012 r. zajął drugie miejsce.

 • Gdynia 2019: Po amerykańsku

  ...kilka innych filmów. Aktorsko też nie jest specjalnie dobrze. Ze wspomnianej trójki najlepiej wypada Fabijański, a ojcowsko-synowska relacja, jaka łączy go ze Stanisławem "Królem" Kaszubskim (Mirosław Baka) ma pewien, choć ostatecznie niewykorzystany, potencjał. Pozostałe postaci, zwłaszcza te historyczne: Józef Piłsudski (Jan Frycz), Zbigniew Dunin Wąsowicz (Borys Szyc) czy Jerzy "Topór...

Zdjęcia na temat: stan pogarsza
Wideo na temat: stan pogarsza
 • "Pierwsza miłość": "Czy to coś złego?"

  Stan psychiczny Karola (Karol Strasburger) gwałtownie się pogarsza. Do czego zdolny jest zdesperowany mężczyzna? Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • "Na Wspólnej": Zwiastun 2505. odcinka

  Oliwia jest załamana - jej stan dramatycznie się pogarsza Oliwia bardzo boi się śmierci. Prosi Ostrowskiego, żeby niczego przed nią nie ukrywał. Ordynator obiecuje, że zrobi wszystko, by ją uratować... Niestety, stan dziewczyny dramatycznie się zmienia - zaczyna się dusić.

 • "Na dobre i na złe": Odcinek 704.

  wspólnie uczniowie Falkowicza, a po zabiegu stan małego nagle się pogarsza.

Dyskusje na temat: stan pogarsza