• Informacje na temat:

  stan pogarsza

Artykuły na temat: stan pogarsza
 • Monika Kuszyńska: Jej zdrowie się pogarsza

  ...! ).  Tygodnik "Twoje Imperium" poinformował ostatnio o aktualnym stanie jej zdrowia. I nie ma dobrych wieści.  "Monika nie ukrywa, że jej stan zdrowia się pogarsza" - czytamy w tygodniku. Na(...) rehabilitacji, której stale się poddaje, zmiany zachodzące w jej organizmie nie są jeszcze drastyczne.  Gwiazda po raz pierwszy przyznała też, że straciła nadzieję, że jeszcze kiedykolwiek stanie na nogi...

 • Walka o majątek Bobbi Kristiny. Kto przejmie fortunę?

  Fatalny stan zdrowia Bobbi Kristiny sprawia, że coraz częściej padają pytania, kto odziedziczy fortunę córki Whitney Houston.

 • "Elif": Stan zdrowie Elif się pogarsza

  Stan zdrowia Elif znów się pogarsza. Muhsin robi wszystko, żeby jej pomóc. Veysel przywozi Melek do swojego domu. Necdet szantażuje go, że jeśli natychmiast nie zwróci pieniędzy, zabije Murata. Policja informuje Selima, że wypadek Meliha i Elif był skutkiem zamachu. Selim podejrzewa Necdeta. Jedzie do niego, żeby dowiedzieć się prawdy. Dochodzi między nimi do bójki, w trakcie której Selim...

 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  Aktorka, pisarka i plastyczka. Bezkompromisowa, szalona, miłośniczka zwierząt. Choć Krystyna Sienkiewicz 14 lutego kończy 80 lat, optymizmu i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

 • "Na Wspólnej": Stan Ilony pogarsza się

  Stan Ilony pogarsza się! Maks odbiera ze szpitala Zdybicką. Kobieta jest bardzo szczęśliwa - wreszcie jest z dzieckiem! Ale i z Maksem nie unika bliskości... Nocą sielanka zamienia się w dramat - Ilona rozpaczliwie wzywa Brzozowskiego, błagając o ratunek! Czy Denirowski pozbędzie się świadka, który może go pogrążyć? Weronika boi się o życie swoich dzieci. Sławek uspokaja ją, że jej domu...

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • Alina Janowska: stan aktorki pogarsza się

  ...zdjęcia wnuczki, które przysłał syn. Zastanawialiśmy się, do kogo jest podobna. I czy będzie aktorką? Ja nie miałbym nic przeciwko temu. Wszyscy natomiast chcą, żeby była sportsmenką - śmieje się...

 • Roxette: Stan wokalistki pogarsza się

  Wieści dotyczące zdrowia Marie Fredriksson, wokalistki popularnego szwedzkiego zespołu Roxette, są niestety przygnębiające. Jej stan znacznie się ostatnio pogorszył. Nowotwór, pomimo operacji, jakiej poddano artystkę, może się rozprzestrzeniać. Piosenkarka musi poddać się teraz serii ciężkich naświetlań, planowana jest także chemoterapia.

 • Lamar Odom: Jego stan się pogarsza?!

  Lamar Odom (36 l.), który kilka tygodni trafił w ciężkim stanie do szpitala, wciąż ma poważne problemy ze zdrowiem!

 • Poważna choroba wokalisty U2

  Bono z U2 cierpi na poważną wadę wzroku, która z roku na rok się pogarsza.

Zdjęcia na temat: stan pogarsza
Wideo na temat: stan pogarsza
 • "Pierwsza miłość": "Czy to coś złego?"

  Stan psychiczny Karola (Karol Strasburger) gwałtownie się pogarsza. Do czego zdolny jest zdesperowany mężczyzna? Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • "Na Wspólnej": Zwiastun 2505. odcinka

  Oliwia jest załamana - jej stan dramatycznie się pogarsza Oliwia bardzo boi się śmierci. Prosi Ostrowskiego, żeby niczego przed nią nie ukrywał. Ordynator obiecuje, że zrobi wszystko, by ją uratować... Niestety, stan dziewczyny dramatycznie się zmienia - zaczyna się dusić.

 • "Na dobre i na złe": Odcinek 704.

  wspólnie uczniowie Falkowicza, a po zabiegu stan małego nagle się pogarsza.

Dyskusje na temat: stan pogarsza