• Informacje na temat:

  stanisław komorowska

Artykuły na temat: stanisław komorowska
 • Kożuchowska kolęduje z prezydentem

  Prezydent RP Bronisław Komorowski zaprosił do wspólnego kolędowania m.in. Marylę Rodowicz, i Stanisława Soykę. Koncert poprowadziła Małgorzata Kożuchowska. - Papieżowi i prezydentowi się nie odmawia - stwierdziła z uśmiechem aktorka.

 • Odznaczenia dla aktorów

  Maja Komorowska ( "Cwał" ), Grażyna Szapołowska ( "Pan Tadeusz" ) i Stanisław Tym ( "Rejs" ) znaleźli się wśród osób, którym minister kultury Waldemar Dąbrowski wręczył w czwartek, 18 listopada, odznaczenia państwowe za zasługi dla kultury polskiej. Ceremonia wręczenia odznaczeń odbyła się w siedzibie ministerstwa.

 • Ludwik Pak: Talent rozpuszczony w alkoholu

  To on miał zagrać rolę Stanisława Anioła w serialu "Alternatywy 4".

 • Program Lisa jednak się odbędzie

  Poniedziałkowy program Tomasza Lisa jednak się odbędzie. Udział weźmie w nim nie trzech, ale jeden kandydat na prezydenta: Bronisław Komorowski - poinformował rzecznik TVP Stanisław Wojtera.

 • Ludzie kina odznaczeni przez prezydenta

  Kilkudziesięciu twórców kultury - filmowców, aktorów, reżyserów filmowych i teatralnych, kompozytorów, muzealników i architektów - odznaczył w poniedziałek prezydent Bronisław Komorowski. Wśród odznaczonych znaleźli się Marek Budzyński, Sylwester Chęciński, Anna Dymna i Stanisława Celińska.

 • Prezydent odznaczył Danutę Szaflarską Orderem Odrodzenia Polski

  ..., dziękuję za serdeczność, za wszystko. Jestem bardzo dumna z tego odznaczenia - mówiła Danuta Szaflarska. W spotkaniu wzięła udział małżonka prezydenta Anna, szef BBN Stanisław Koziej, ministrowie...

 • Prezydent RP: Dziękuję za ten film

  ...jest inspirowany autentycznymi wydarzeniami. Bohaterowie filmu wzorowani są na działaczach dolnośląskiej Solidarności - Władysławie Frasyniuku, Piotrze Bednarzu, Józefie Piniorze i Stanisławie(...)" - powiedział przed pokazem Bronisław Komorowski, zwracając się do obecnych na sali Józefa Piniora i Stanisława Huskowskiego. "Chciałbym, żeby z tego wspólnego obejrzenia filmu wynikało jak najwięcej...

 • Krzysztof Zanussi "reżyserem niezwykłym"

  ...12. Festiwal Filmów i Spotkań Niezwykłych rozpoczął się w poniedziałek, 27 kwietnia, w Sandomierzu. W tegorocznej edycji w roli "reżysera niezwykłego" z sandomierską publicznością spotka się Krzysztof Zanussi, a "aktorki niezwykłej" - Maja Komorowska.

 • Wajda skończył zdjęcia w Krakowie

  Na zakończenie zdjęć do filmu "Post Mortem. Opowieść katyńska" w Krakowie reżyser Andrzej Wajda oraz aktorki Maja Komorowska i Maja Ostaszewska złożyli kwiaty pod Krzyżem Katyńskim.

 • Premiera "Kamieni na szaniec"

  Żmijewski jako Stanisław Bytnar, ojciec "Rudego"; Wojciech Zieliński jako Stanisław Broniewski "Orsza", dowódca Akcji pod Arsenałem oraz Andrzej Chyra - jako odpowiedzialny za kontakty z Szarymi...