• Informacje na temat:

  stanisław mikulski poznał swoją żonę

Artykuły na temat: stanisław mikulski poznał swoją żonę
 • Piotra, jednak miłość szybko się wypaliła. Rozstali się 6 lat po ślubie. W 1967 roku na planie „Stawki większej niż życie” Stanisław Mikulski poznał swoją drugą żonę, kostiumograf Jadwigę Rutkiewicz(...) właśnie tam poznał swoją trzecią żonę, 23 lata młodszą Małgorzatę. Była nauczycielką muzyki w polskiej szkole przy ambasadzie. Samotnie wychowywała 3-letnią córkę Katarzynę. Nowa miłość sprawiła, że aktor...

 • Mikulski nie zmarł, tylko "się ukrywa"? Internauci komentują

  o śmierci Stanisława Mikulskiego.

 • Stanisław Mikulski walczył z rakiem

  Stanisław Mikulski (†85 l.) zmarł nad ranem 27 listopada. Aktor walczył z chorobą nowotworową.

 • "Kryminalni" na tropie Wampira z Zagłębia

  30 lat temu o jego zbrodniach mówiła cała Polska. Za pomoc w jego schwytaniu wyznaczono kosmiczną wręcz nagrodę: milion złotych. Wampir z Zagłębia - jak nazywała go prasa - zabijał przez 7 lat. Kim był najsłynniejszy polski seryjny morderca? W kolejnych odcinkach "Kryminalnych", na to pytanie odpowie komisarz Zawada. Emisję pierwszego odcinka czwartej serii popularnego filmu zaplanowano na sobotę, 4 marca.

 • Tajemnice kultowych seriali

  Brunner i Kloss, czyli Emil Karewicz i Stanisław Mikulski prywatnie się lubią? Czy przeszkadza im "pedałowanie na wspólnym tandemie"? Kto przyznał Stanisławowi Mikulskiemu nagrodę Najlepszego Gentelmana(...) zaszufladkowany w jednej, najbardziej rozpoznawalnej roli. Tak było w przypadku Stanisława Mikulskiego i Klossa, Wojciecha Pokory i Marysi z "Poszukiwany, poszukiwana", a także Romana Kłosowskiego i jego...

 • Zmarł współtwórca "Klossa"

  W nocy 5 na 6 grudnia zmarł w Warszawie Zbigniew Safjan, pisarz i scenarzysta - poinformował syn pisarza, Piotr Safjan. Zmarły był autorem znanych powieści "Pole niczyje", "Kanclerz" i współautorem - z Andrzejem Szypulskim - "Stawki większej niż życie". Miał 89 lat.

 • Tym żyliśmy w 2014 roku!

  ...". Nad Wisłą było wiele smutnych pożegnań. Wśród gwiazd, które odeszły znalazła się Małgorzata Braunek, czyli Basia z "Ciszy nad rozlewiskiem" oraz Stanisław Mikulski - niezapomniany Hans Kloss ze(...). 25 listopada w wieku 85 lat zmarł Stanisław Mikulski. Niedawno okazało się, że niezapomniany Kloss toczył cichą walkę z chorobą nowotworową, którą lekarze wykryli w ubiegłym roku.

 • Perepeczko: Polski Marlon Brando

  Był przystojny, barczysty i zawsze uśmiechnięty. Kochały się w nim wszystkie dziewczyny, bo miał "miękkie serce". Zapamiętaliśmy go jako Janosika, ale warto wiedzieć, że Marek Perepeczko zagrał również wielkie role u Jerzego Hoffmana i Andrzeja Wajdy. Gdyby żył, miałby dzisiaj 71 lat.

 • "Malanowski i Partnerzy": Od Borewicza do Malanowskiego

  ...zawodowych aktorów popularny serial jest śmiertelnym zagrożeniem. Przypadki Stanisława Mikulskiego, Andrzeja Kopiczyńskiego czy Janusza Gajosa pokazują, że to grozi zamkniętą szufladą, z której często...

 • Kto pojedzie na Eurowizję?

  Trwa finał krajowych eliminacji Konkursu Piosenki Eurowizji. Dziesięciu artystów walczy o to, który z nich będzie reprezentował Polskę 10 maja w Dusseldorfie w Niemczech.