• Informacje na temat:

  stanisława celinska i alkohol

Artykuły na temat: stanisława celinska i alkohol
 • Stanisława Celińska: Pamiętać własne błędy

  ..., alkohol zastąpił mi wszystko. I to było najgorsze - czytamy w książce "Niejedno przeszłam" (2012). Najważniejszy był tata Urodziła się w Warszawie dwa lata po wojnie - 29 kwietnia 1947 roku. Pierwsze(...) Cannes - tak się złożyło, że jej filmowy debiut miał premierę na Riwierze Francuskiej. Grała Lusię w kultowej komedii Stanisława Barei "Nie ma róży bez ognia" (1974) i Agnieszkę w "Nocach i dniach...

 • Stanisława Celińska: Moje przesłanie to miłość i nadzieja

  Znakomita aktorka. Ceniona wokalistka. Kobieta po przejściach. Człowiek, od którego można uczyć się mądrości. W sobotę, 29 kwietnia, Stanisława Celińska obchodzi 70. urodziny. Na czym polega jej magia?

 • Rządził nimi alkohol

  ...oznacza ucieczkę w alkohol. Napoje wysokoprocentowe dają złudzenie wyluzowania. Luz, blues... Nieumiejętność pogodzenia się z porażką czy niepochlebną recenzją pozostaje. Gniecie jak za ciasne buty(...) wypadek Takich stanów doświadczyła wielka aktorka Stanisława Celińska. - Wierzyłam, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Myliłam się. Tak naprawdę byłam nadwrażliwa, szwankowało mi zdrowie, ale nie...

 • Blaski i cienie sławy: Trudno pokonać nałogi

  Na tegorocznym festiwalu w Sopocie Stanisława Celińska zaśpiewała z Muńkiem Staszczykiem "Wielką słotę" - balladę o matce alkoholiczce, przepraszającej syna za błędy. Poruszającą, autobiograficzną. Miała szczęście, udało jej się wyjść z nałogu. Dziś do walki z używkami przyznaje się coraz więcej gwiazd.

 • Pełna mozołu droga wędrowca

  Stanisława Celińska w niedzielę, 29 kwietnia, ukończyła 60 lat. Jedna z najbardziej cenionych, charakterystycznych i lubianych polskich aktorek przyznaje, że życie jej nie rozpieszczało, a bycie aktorką to "pełna mozołu droga wędrowcach".

Zdjęcia na temat: stanisława celinska i alkohol