• Informacje na temat:

  stanisława celińska piosenki

Artykuły na temat: stanisława celińska piosenki
 • Stanisława Celińska: Mam w końcu czas dla wnuków

  Mówi o sobie "niezłomna Stasia". Grafik z występami ma wypełniony do końca roku. Niedawno jednak fani artystki ogromnie się zmartwili, gdy przeczytali w prasie, że Stanisława Celińska choruje(...) wieku, ale one nie przeszkadzają mi pracować - podkreśla aktorka. Od kilku lat narzeka na bóle stawów, dlatego w czasie koncertów często wykonuje piosenki na siedząco. Także produkcja serialu "Barwy...

 • Celińska czyta Białoszewskiego

  Stanisława Celińska wystąpi w warszawskim Muzeum Literatury przy Rynku Starego Miasta. 1 sierpnia, w 69. rocznicę wybuchu powstania warszawskiego, aktorka przedstawi fragmenty "Pamiętnika z powstania warszawskiego" i "Litanię powstania" w aranżacjach muzycznych.

 • Stanisława Celińska: Romantyczne relacje mam już za sobą

  Już nie wadzi się ze światem. Niesie miłość innym ludziom przez swoje piosenki. I cieszy się, że udało jej się zaprzyjaźnić z własnymi dziećmi.

 • "Anioły w kolorze" w hołdzie Ewie Demarczyk

  Justyna Steczkowska, Natalia Przybysz, Stanisława Celińska i Kinga Preis to tylko niektóre artystki zaangażowane w projekt "Anioły w kolorze". Na płycie znalazły się współczesne interpretacje piosenek Ewy Demarczyk.

 • Stanisława Celińska: Lubię swoją pogodę ducha. Kocham ludzi

  Trudno dzisiaj znaleźć wszechstronniejszą artystkę. Stanisława Celińska (70 l.) wzrusza w rolach dramatycznych i bawi w komediowych. Do tego nagrywa piękne piosenki. "Rewii" zdradza, czego w sobie nie lubi i za co kocha życie.

 • Stanisława Celińska o życiu...

  Poetycko-filozoficzne rozważania na temat życia, przemijania, radości, bólu, tęsknoty i nadziei wypełnią recital Stanisławy Celińskiej w poniedziałek, 9 sierpnia, w warszawskim parku im. Marszałka Rydza - Śmigłego.

 • Stanisława Celińska: Największa strata to dzieciństwo moich dzieci

  Stanisława Celińska (68 l.) długo musiała walczyć o powrót do normalnego życia bez nałogu!

 • Stanisław Bareja: Król polskiej komedii

  - Jeśli milion osób obejrzy mój film, to mamy dwa miliony śmiechogodzin - powiedział niegdyś Stanisław Bareja w wywiadzie dla Polskiego Radia. W czwartek, 14 czerwca 2012, mija 25. rocznica śmierci twórcy legendarnego "Misia".

 • Stanisława Celińska chce znów kochać

  Stanisława Celińska (70 l.) długo odczuwała lęk przed bliskością z drugim człowiekiem.

 • "Ulotne piosenki" Krzysztofa Tyńca

  Ukazał się właśnie debiut fonograficzny aktora teatralnego, filmowego i dubbingowego Krzysztofa Tyńca. "Ulotne piosenki" to utwory śpiewane przez artystę podczas spektakli, jak i "kawałki" nagrane specjalnie na debiutancką płytę.

Wideo na temat: stanisława celińska piosenki
 • "Barwy szczęścia": Niespodzianka dla widzów!

  Boże Narodzenie tuż, tuż… A „Barwy szczęścia” mają dla Widzów świąteczny prezent! Stanisława Celińska – wspólnie z Krzysztofem Antkowiakiem oraz chórem Sound'n'Grace – nagrała wyjątkową, pełną(...) z myślą o nich pracowaliśmy nad utworem” – mówią wspólnie wykonawcy. Stanisława Celińska zdradza dodatkowo, że śpiewając cały czas myślała o bohaterce, w którą wciela się w „Barwach szczęścia

Dyskusje na temat: stanisława celińska piosenki