• Informacje na temat:

  stankiewicz katarzyna

Artykuły na temat: stankiewicz katarzyna
 • "Dance Dance Dance": Anna Mucha śpiewa Kasi Stankiewicz

  W sobotni wieczór widzowie po raz kolejny będą mogli śledzić zmagania uczestników drugiej edycji show "Dance Dance Dance". Choreografie ze znanych na całym świecie wideoklipów zaprezentuje sześć duetów, wśród nich Katarzyna i Anna Stankiewicz, które w pierwszym odcinku zdobyły najmniejszą liczbę punktów.

 • "Dance Dance Dance": Ostra dyskusja między Kasią Stankiewicz i Anną Muchą

  W sobotni wieczór na antenie TVP2 zobaczymy pierwszy odcinek drugiej serii "Dance Dance Dance", w której wystąpi m.in. Katarzyna Stankiewicz z siostrą Anną. Opinia jurorki Anny Muchy na temat(...) śmiać się z siebie. Od tańca nie zależy moje życie. Wkładam w to strasznie dużo pracy ale nie jestem w stanie pokonać pewnych rzeczy więc śmiało możesz sobie poużywać" - skwitowała Katarzyna...

 • Katarzyna Stankiewicz: Ból jest obecny cały czas

  ...- W wieku 17 lat zaczęłam śpiewać, a mając 38 zaczynam tańczyć – mówi piosenkarka Katarzyna Stankiewicz, która przeżywa jedną z najlepszych przygód swojego życia.

 • Katarzyna Stankiewicz zatańczy tango z nowym partnerem

  Na co dzień partnerem Katarzyny Stankiewicz w "Tańcu z Gwiazdami" jest Tomasz Barański. Wszystko zmieni się jednak w ten piątek, kiedy była wokalistka Varius Manx zatańczy z Jackiem Jeschke. To efekt zamiary par z ostatniego odcinka show.

 • Sebastian Stankiewicz: Mam dar bawienia ludzi

  Aktorskiego bakcyla połknął już w dzieciństwie, ale droga na plan filmowy była długa. - Chcę mierzyć się z wyzwaniami - mówi Sebastian Stankiewicz.

 • Stankiewicz i Barański tańczą do "Orła cień"

  Katarzyna Stankiewicz coraz lepiej radzi sobie w "Tańcu z Gwiazdami", ale prawdziwy przełom może przyjść w piątek, 18 marca, kiedy z Tomaszem Barańskim zatańczą po raz pierwszy taniec standardowy - walc angielski.

 • "Taniec z Gwiazdami" : Ostatni występ Kasi Stankiewicz i Nikodema Rozbickiego

  Aż dwie pary pożegnały się z programem "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W piątek, 15 kwietnia, po raz ostatni na parkiecie oglądaliśmy Katarzynę Stankiewicz i Tomasza Barańskiego oraz Nikodema Rozbickiego i Agnieszkę Kaczorowską.

 • Powstanie kinowy film inspirowany płytą Kasi Stankiewicz

  Najnowsza płyta Kasi Stankiewicz stała się inspiracją nie tylko dla malarzy i rzeźbiarzy, lecz także twórców filmowych. Na podstawie piosenek z albumu "Lucy and the Loop" nakręcony zostanie film, składający się z dziesięciu odrębnych etiud. W pracy przy projekcie wezmą udział m. in. Jacek Borcuch i Grzegorz Zgliński.

 • "Taniec z Gwiazdami": Quickstep Stankiewicz i Barańskiego

  ...​Tydzień rozstania dobrze im zrobił i jak deklaruje Tomasz Barański, zdążyli z Katarzyną Stankiewicz za sobą zatęsknić. Może dlatego para zdecydowała się podnieść sobie poprzeczkę i w piątek w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami" zaprezentuje jeden z najbardziej dynamicznych tańców: quick stepa.

 • "Dance Dance Dance 2": Kto odpadł w drugim odcinku? Mucha była zszokowana!

  Drugi odcinek drugiej edycji "Dance Dance Dance" był bardzo emocjonujący i zaskakujący. Odejście sióstr Stankiewicz z tanecznego show TVP2 wywołało niemałe zamieszanie. Co się stało?

Zdjęcia na temat: stankiewicz katarzyna
 • Kasia Stankiewicz
Wideo na temat: stankiewicz katarzyna