• Informacje na temat:

  stare drzewo

Artykuły na temat: stare drzewo
 • ​"W cieniu drzewa" : Podejdź no do płota!

  Tytuł filmu właściwie streszcza fabułę. Drzewo rzuca cień, a konkretniej: stare drzewo Baldvina i Ingi rzuca cień na taras sąsiada, podczas gdy jego atrakcyjna nowa żona chciałaby się opalać. Ten(...) do domu rodzinnego, w którym zostaje wciągnięty w konflikt o drzewo. Połączenie dwóch wątków niestety wyszło reżyserowi dość niezgrabnie. Zdawać by się mogło, że miał dwa świetne pomysły na film, więc...

 • Kortez "Stare drzewa": Nowa piosenka do filmu "Kamerdyner"

  Kortez, specjalnie na potrzeby filmu "Kamerdyner" Filipa Bajona, nagrał nowy utwór "Stare drzewa". W teledysku nakręconym do piosenki możemy zobaczyć aktora Sebastiana Fabijańskiego. Premiera filmu zaplanowana została na 21 września.

 • Liev Schreiber w ekranizacji powieści Hemingwaya "Za rzekę, w cienie drzew"

  Znany z serialu "Roy Donovan" i filmu "Spotlight" Liev Schreiber będzie gwiazdą przygotowywanej adaptacji powieści Ernesta Hemingwaya zatytułowanej "Za rzekę, w cienie drzew". Zdjęcia do tej produkcji mają rozpocząć się w październiku tego roku. Będą realizowane we Włoszech.

 • "Niezniszczalni 3" : Domek na drzewie

  ..."Niezniszczalni", będący w teorii szorstką, brutalną i dyszącą testosteronem serią, w praktyce są jednym z najbardziej poczciwych i sentymentalnych produktów współczesnej popkultury. To wielka piaskownica, w której sześćdziesięcioletnie dzieci burzą zbudowane przez przeciwników zamki, przybijają głośne niczym wybuch granatu piątki i wspominają stare, dobre czasy.

 • The Rolling Stones: "To było niskie drzewo!"

  .... Na konferencji prasowej Richards podzielił się także szczegółami zdarzenia. "Gdybyście zobaczyli to drzewo, to padlibyście ze śmiechu. To nie była żadna tam palma! Na Fidżi rosną też inne drzewa...

 • "Kamerdyner": Piosenka Korteza promuje film Filipa Bajona

  Nowa piosenka Korteza zatytułowana "Stare drzewa" została napisana specjalnie do filmu Filipa Bajona "Kamerdyner". W teledysku do utworu skomponowanego przez dwukrotnego laureata Fryderyków zobaczymy Sebastiana Fabijańskiego. "Kamerdyner" wejdzie do kin 21 września.

 • Jolanta Fraszyńska: Moje prywatne źródło mocy

  Filigranowa, pełna energii aktorka zdradza, co czeka jej bohaterkę, Katarzynę Ruszczyc w drugim sezonie "Leśniczówki". Ale nie tylko. Jolanta Fraszyńska mówi też o tym, ile zwierzaków jest w jej domu, dlaczego lubi stare drzewa i czy chciałaby wrócić do "Na dobre i na złe".

 • The War on Drugs "Lost in the Dream": Problemy wieku średniego (recenzja)

  Recepta na sukces w muzyce? Sparzyć The Flaming Lips z Dire Straits i Springsteenem, śpiewać infantylnym głosem i... budować swojej latorośli domki na drzewie.

 • OFF Festival 2017: Ludzie marzyli, by latać…

  Podsumowanie 12. edycji OFF Festivalu, czyli o tym, dlaczego ludzie o skrajnie różnych muzycznych gustach jeżdżą na tę samą imprezę, że pogłoski o zmierzchu ery gitarowego grania to bujdy oraz o tym, że czasem lepiej jest być starym i brzydkim.

 • Jerzy Bończak: Spełniły się moje marzenia

  ...ogródka! Mam za to stare drzewa posadzone przez budowniczych tego domu, więc pochodzą pewnie też z 1923 roku. Są to stare odmiany np. Cesarz Wilhelm, które rodzą późnojesienne, fantastyczne, soczyste...

Wideo na temat: stare drzewo
Dyskusje na temat: stare drzewo
 • Re: Leonard Pietraszak wierzy, że przed śmiercią pojedna się z synem...

  Jeżeli nie znasz faktów to zamilcz . Dziecko to nie jest "pluszak" , którym można się pobawić i z czasem wyrzucić na strych a na stare lata odkurzyć i wspominać z sentymentem . To nie pierwszy tatulo , który chce pojednania po dekadach . Ten przynajmniej jest "przyzwoity" bo nie woła pieniędzy na rehabilitację . -- To co się stało , już się nie odstanie ----, masz rację , dodam , nie było

 • Re: Joanna Jędryka: Polska Audrey Hepburn

  Stare dziady niech spadają na drzewo!!! Co trzeba mieć w głowie, aby wyjść za mąż o 10 lat starszego...

 • Re: "M jak miłość": Jak żyje obecnie Teresa Lipowska?

  Ależ ten dziennikarzyna jest pusty- w domu starców . Nie chcesz być stary osiołku tropiący pomyśl o tym już dziś .Stare to jest tylko drzewo Bartek.

 • Re: Duże różnice wieku w gwiazdorskich związkach

  Mam 58 lat i o 28 lat młodszą kochankę.Jestem wysportowany i muskularny. Zaspokajam swoją lubą w stu % Może i ze mnie stare drzewo ale konar młody :))

 • Re: "M jak miłość": Największe serialowe dramaty 2016 roku

  Ja ostro przeżywałem chorobę Marka, ponieważ jak chorował nie pokazywali jak stuka laski, bo jednak Marek to jest niezły dzięcioł, stukał nawet stare drzewo. Zazdroszczę mu, i bardzo martwiłem się kiedy mu nie drygał :( ale całe szczęście już jest ok i zaraz znowu jakąś dziunie zbałamuci, szkoda tylko że nie pokazują scen wsadu z bliska, zdecydowanie podniosłoby to oglądalność serialu wśród