• Informacje na temat:

  stare fotografie

Artykuły na temat: stare fotografie
 • Anna Lewandowska na starych zdjęciach. Poznajecie?

  Na niektórych zdjęciach z przeszłości z trudem mogłoby przyjść rozpoznanie Anny Lewandowskiej (30 l.). Zwłaszcza na tych, które pochodzą z czasów, kiedy była... blondynką! Żona Roberta pochwaliła się swoją fotką sprzed 20 lat, a my mamy jej inne fotografie sprzed nieco późniejszego okresu.

 • Kacper Kuszewski "Album Rodzinny": Marek z "M jak Miłość" w nowej roli

  Aktor teatralny, filmowy i dubbingowy oraz gwiazda "M jak Miłość", wydaje swój pierwszą autorską płytę pt. "Album Rodzinny".

 • "Przyjaciółki": Stare i nowe miłości

  Przed nami dwanaście czwartkowych wieczorów w towarzystwie pięknych bohaterek polsatowskiego serialu. Nie będzie nudno!

 • Najlepsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Przed niektórymi płytami staraliśmy się ostrzegać, ale w 2014 roku ukazało się też sporo wydawnictw, które zostaną z nami na dłużej. Oto najlepiej oceniane płyty ostatnich 12 miesięcy przez recenzentów Interii.

 • Brodzik nie poznaje starych znajomych

  Joanna Brodzik, kiedyś bliska przyjaciółka Justyna Steczkowskiej, dzisiaj nie poznaje starej znajomej. Co się takiego wydarzyło?

 • Inspiracje Bena Kingsley'a

  Fotografie zachowane z planu "Listy Schindlera" w Krakowie pomogły Benowi Kingsley'owi ( "Śmierć i dziewczyna" , "Dom z piasku i mgły" ) w stworzeniu postaci Fagina w filmowej adaptacji "Olivera Twista" w reżyserii Romana Polańskiego. Aktor kupił fotografie podczas realizacji filmu Spielberga w małym sklepie na krakowskim Kazimierzu.

 • "Barwy szczęścia": Łzy wzruszenia, rozpacz i walka o miłość!

  Agatę i Pawła odwiedzi wyjątkowy gość: Jan Szuman (w tej roli Stanisław Brudny), potomek rodziny, która ukryła w starym domu skarb.

 • Lady GaGa ma coś do ukrycia?

  Jak donoszą brytyjskie media, Lady GaGa intensywnie skupuje swoje stare zdjęcia i nagrania wideo ze swoim udziałem.

 • "Za marzenia": Anna Karczmarczyk wzięła cichy ślub!

  Anna Karczmarczyk, czyli Anka Wolańska z serialu "Za marzenia" i doktor Ola Pietrzak z "Na dobre i na złe", w tajemnicy przed mediami poślubiła w miniony weekend producenta Pascala Litwina, którego poznała na planie programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"!

 • Robert Rodriguez o "Sin City 2"

  Po blisko dekadzie oczekiwań przebojowe Miasto Grzechu wróciło na polskie ekrany, z miejsca osiągając status najchętniej oglądanej premiery weekendu. W promującym "Sin City: Damulka warta grzechu" wideo-wywiadzie reżyser Robert Rodriguez tłumaczy, dlaczego fani musieli tak długo czekać na kolejne przygody Nancy, Marva i spółki oraz, co nowego czeka widzów w drugiej ekranizacji kultowych dzieł Franka Millera.

Wideo na temat: stare fotografie
 • Człowiek, który gapił się na kozy

  Bob Wilton (Ewan McGregor) jest dziennikarzem poszukującym ciekawego tematu do nowego reportażu. Przypadkowo poznany Lyn Cassady (George Clooney) opowiada mu historię, w którą aż trudno uwierzyć. Twierdzi, że jest członkiem eksperymentalnej jednostki wojskowej New Earth Army, która ma zmienić sposób prowadzenia wojny, wykorzystując paranormalne zdolności żołnierzy. Niestety zaginął założyciel jednostki Bill Django (Jeff Bridges) i Cassady musi go odnaleźć. Reporter, licząc na zdobycie...

 • Fotograf

  Mroczny thriller w reżyserii Waldemara Krzystka, twórcy głośnych "80 milionów" - oficjalnego polskiego kandydata do Oscara oraz nagrodzonej Złotymi Lwami na festiwalu filmowym w Gdyni "Małej Moskwy". Autorem zdjęć jest Arkadiusz Tomiak ("Obława", "Dziewczyna z szafy", "Symetria", "Sęp"). Mieszkańców Moskwy terroryzuje nieuchwytny seryjny morderca. Funkcjonariusze milicji nadali mu przydomek "Fotograf", gdyż przy ciałach ofiar zostawia kartoniki z numerami, stosowane przez ekipy śledcze, kiedy...

 • Z miłości do gwiazd

  "Z miłości do gwiazd" (Mes Stars et moi) to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada ("Jeszcze dalej niż północ"), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie "8 Kobiet" po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie. "Z miłości do gwiazd" to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane...

Dyskusje na temat: stare fotografie