• Informacje na temat:

  starsza nauczycielka

Artykuły na temat: starsza nauczycielka
 • "Starsza pani musi fiknąć": Andrzej Piaseczny i Alicja Piaseczna w Namibii

  ..."Tutaj nie można odejść, transport ciała jest zbyt drogi" - mówił do swojej mamy Andrzej Piaseczny. W nowym show TVN "Starsza pani musi fiknąć" wokalista zabrał 81-letnią Alicję Piaseczną do Namibii w Afryce.

 • Andrzej Piaseczny i Alicja Piaseczna w "Starsza pani musi fiknąć": Wszystko się może zdarzyć

  ..."Tutaj nie można odejść, transport ciała jest zbyt drogi" - mówił do swojej mamy Andrzej Piaseczny. W nowym show TVN "Starsza pani musi fiknąć" wokalista zabrał 81-letnią Alicję Piaseczną do Namibii w Afryce.

 • Tom Cruise: Ten uśmiech...

  ..."Miał charyzmę. Był wyjątkowy, świetnie wyglądał. Już wówczas miał ten uśmiech" - tak Toma Cruise'a zapamiętała jego nauczycielka z liceum. Znany aktor 3 lipca skończył 57 lat.

 • Artur Żmijewski po raz czwarty ojcem

  Niemal się utopił słysząc, że jego nastoletni syn będzie miał dziecko ze starszą o kilkanaście lat nauczycielką literatury ("Mój rower"). By uratować podopiecznych pędził na rowerze z prędkością Formuły 1 ("Ojciec Mateusz").

 • Danuta Stenka: Życie bez awantur

  Niegdyś nauczycielka języka rosyjskiego w wiejskiej szkole, dziś gwiazda filmu i sceny. Najlepsze role zaczęła dostawać po trzydziestce, bo jest jak wino, które z czasem nabiera mocy. Danuta Stenka (50 l.), z natury nieśmiała i wątpiąca w siebie, jest esencją dojrzałego piękna.

 • Skandalistka Judi Dench

  ..."What Was She Thinking?" opowiada o szacownej, 61-letniej damie zadurzonej w znacznie młodszej, bo 35-letniej kobiecie. Okazuje się jednak, że drugą nauczycielkę łączy romans z jej 15-letnim uczniem. Starsza nauczycielka zaczyna w związku z tym podglądać ich oboje i... nieoczekiwanie stwierdza, że coraz bardziej jej się to podoba. Książka Zoe Heller, którą w Wielkiej Brytanii wydano pod tytułem...

 • "Czas na muzykę". Co to jest wibrato?

  ...- Jestem przekonana, że śpiewa całe nasze ciało, cali jesteśmy instrumentem - mówi Julia Chmielnik, nauczycielka śpiewu z Fundacji "Czas Na Muzykę".

 • Sridevi kobiecym symbolem Indii

  ..., nauczycielka z południowej Kalkuty. "Biła od niej energia i niejednoznaczność, tajemnica. Czuliśmy, że dzieje się coś niezwykłego. Nie tylko kobiety, ale nasi koledzy też odbierali ją podobnie" - dodaje...

 • Kalina Jędrusik: Była jak rajski ptak

  Zachwycała jako Jesienna Dziewczyna śpiewająca w Kabarecie Starszych Panów. Oburzała głębokimi dekoltami, dosadnym językiem i oryginalnymi poglądami. Kalina Jędrusik łączyła wielki talent z charyzmą.

 • Z "M jak miłość" do "Na dobre..."

  ...męskie towarzystwo. Zwłaszcza przystojnych lekarzy. Jaką kobietą jest Jadwiga? - To ekstrawagancka emerytowana nauczycielka, która oprowadza wycieczki - między innymi po pałacu w Oborach. Ma dużo...

Zdjęcia na temat: starsza nauczycielka
Dyskusje na temat: starsza nauczycielka
 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  >>''Bohaterów poznajemy w przeddzień wybuchu I wojny światowej. ... W tych okolicznościach do Krakowa wracają z wakacji dwie trzpiotowate siostry wraz z matką. W domu czeka na nie kochający ojciec, drukarz, wścibska i nieustępliwa babka i starsza siostra, nauczycielka i stara panna''. >... z bohaterami "Dróg wolności" będziemy spotykać się każdą niedzielę, tuż po rozrywkowym show "Rolnik szuka