• Informacje na temat:

  stary kontynent

Artykuły na temat: stary kontynent
 • "Stary, sprawdzony metal"

  .... Dzięki nim utrwaliliśmy pozycję na Starym Kontynencie oraz zaistnieliśmy w Japonii. Tylko z dwiema firmami miałem pecha. Teraz z SPV, i z poprzedzającą ją AFM. Trafiliśmy na zawirowania po śmierci jej(...) Area a klasycznym heavy metalem. Słuchałem dużo melodyjnego, lekkiego metalu. Brzmienie jest nowoczesne, ale muzyka to stary, sprawdzony metal bez bzdurnych eksperymentów... Padden jest najbardziej...

 • Metallica powróci do Europy w 2019 r. Będzie koncert w Polsce?

  Ponad 650 tysięcy fanów wzięło udział w europejskiej trasie koncertowej grupy Metallica. Legendarna formacja już zapowiedziała, że wróci na Stary Kontynent w 2019 r. na serię stadionowych występów.

 • Queen + Adam Lambert znowu razem w Europie

  Dwa lata po ostatnich występach Queen + Adam Lambert w Europie muzycy wracają na dłuższą trasę na Stary Kontynent.

 • Sandra Bullock przeprowadza się do Anglii

  Amerykańska gwiazda filmowa Sandra Bullock przeprowadza się na stary kontynent. Za decyzją o kupnie domu na południu Anglii stoi... fascynacja popularnym serialem kostiumowym "Downton Abbey". Laureatka Oscara nie opuszcza emisji żadnego odcinka.

 • 50 Cent w Europie bez Eminema

  Pomimo odwołania europejskiej trasy koncertowej Eminema "Anger Managment" 50 Cent, druga obok wspomnianego rapera gwiazda imprezy, postanowił odwiedzić Stary Kontynent. Szczegóły występów zostaną podane w późniejszym terminie.

 • "Ozzfest" w Wielkiej Brytanii

  Tegoroczna edycja znanego objazdowego festiwalu "Ozzfest", organizowanego rokrocznie przez Ozzy'ego Osbourne'a, zawita na Stary Kontynent. Gwiazdy ciężkiego grania wystąpią tylko jeden raz, 26 maja, w Wielkiej Brytanii.

 • Black Sabbath w Pradze: Klasyczny, metalowy show (relacja)

  Po udanym tournée w Ameryce Północnej i Południowej, Australii oraz Azji legendarni Black Sabbath zawitali na Stary Kontynent. Grupa w prawie oryginalnym składzie - bez perkusisty Billa Warda - 7 grudnia wystąpiła w Pradze.

 • Neil Young: Akustycznie w Europie

  Neil Young, pochodzący z Kanady wokalista i kompozytor, członek legendarnej formacji Crosby, Stills, Nash & Young, wybiera się na solowe akustyczne koncerty na Stary Kontynent. Niestety, na razie wśród występów nie odnajdziemy Polski.

 • Madonna: Światowa trasa koncertowa

  Koncertem w Los Angeles, który odbędzie się 24 maja, rozpocznie się światowe tournee Madonny. Ostatecznie trasa koncertowa gwiazdy pop została nazwana "The re-Invention Tour". Wokalistka zawita podczas niej również na Stary Kontynent.

 • Testament z perkusistą Borknagar

  Zespół Testament, jedna z legend thrash metalu, niebawem wybiera się na koncerty na Stary Kontynent. Niestety, z powodów osobistych, w trasie nie będzie mógł wziąć udziału perkusista Jon Allen (wcześniej w Sadus). Jego zastępcą prawdopodobnie będzie Asgeir Mickelson (Borknagar, Vintersorg, Spiral Architect).

Dyskusje na temat: stary kontynent