• Informacje na temat:

  steczkowska brodzik

Artykuły na temat: steczkowska brodzik
 • Justyna Steczkowska: Rewolucja w domu gwiazdy. Trwa usuwanie wanny, progów...

  Justyna Steczkowska (46 l.) podjęła decyzję, że to pod jej dachem zamieszka ukochana mama. W domu gwiazdy może liczyć na troskę i profesjonalną opiekę.

 • Najpiękniejsze Polki 2005

  Monika Brodka (18 l.), Joanna Brodzik (32 l.) i Katarzyna Cichopek (23 l.) znalazły się na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza '2005". W plebiscycie, który od czterech lat organizuje magazyn "Viva", czytelnicy wybierają Najpiękniejszą Polkę i Polaka. W ubiegłym roku zwyciężyli: Otylia Jędrzejczak i Michał Żebrowski.

 • Piersi Joanny Brodzik

  ..."By poznać upodobania kobiety, wystarczy spojrzeć jej w dekolt i stwierdzić, czy biust przypomina gruszkę, czy raczej pomarańczę" - pisze jeden z tabloidów. Piersi Joanny Brodzik (35 l.) to gruszki. Co to oznacza?

 • Najpiękniejsze Polki 2007

  Aleksandra Kwaśniewska, Małgorzata Foremniak, Monika Brodka i Edyta Herbuś znalazły na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza'2007". W ubiegłym roku zwyciężyła Joanna Brodzik.

 • Brodzik nie poznaje starych znajomych

  Joanna Brodzik, kiedyś bliska przyjaciółka Justyna Steczkowskiej, dzisiaj nie poznaje starej znajomej. Co się takiego wydarzyło?

 • Nagrody dla najwybitniejszych

  Po raz 12 rozdano nagrody Prometeusza przyznawane "najwybitniejszych i najbardziej zasłużonych Artystów występujących na estradach Polski i świata, jak również pracujących na jej rzecz".

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  .... W tym tygodniu niezłą burzę rozpętała Joanna Brodzik, gdy ostentacyjnie odmówiła wykonania tzw. splasha, do którego nominowała ją Anna Czartoryska. "Epatowanie 'dobroczynnoscia' i 'dobrymi uczynkami(...) dookola siebie. Na pewno obok jest ktos, kto pomocy potrzebuje" – oburzyła się Brodzik. Bożenka z "Klanu" przez lata głosiła w mediach, że nigdy nie rozbierze się na okładce magazynu dla panów. "To...

 • Najpiękniejsi Polacy 2008 - Nominacje

  Gwiazdy ekranu i estrady, aktorzy, piosenkarze, sportowcy, ale i dziennikarze powalczą o tytuł Najpiękniejszej Polki i Najpiękniejszego Polaka w szóstej edycji organizowanego przez tygodnik Viva plebiscytu "Viva! Najpiękniejsi".

 • Justyna Steczkowska urodziła się w Rzeszowie, a wychowała w Stalowej Woli. Joanna Brodzik dorastała w Lubsku (woj. lubuskie). Do Warszawy przyjechała na studia aktorskie. Karolina Malinowska i Olivier Janiak od lat mieszkają w Warszawie. Modelka pochodzi z Łodzi, a jej mąż z Krotoszyna (woj. wielkopolskie). Sonia Bohosiewicz urodziła się w Cieszynie, a wychowywała w Żorach...

 • Najpiękniejsza para Polski

  Gwiazdy ekranu i estrady, aktorzy, piosenkarze, sportowcy, ale i dziennikarze powalczą o tytuł Najpiękniejszej Polki i Najpiękniejszego Polaka w szóstej edycji organizowanego przez tygodnik Viva plebiscytu "Viva! Najpiękniejsi".

Dyskusje na temat: steczkowska brodzik
 • Re: "Nie rób scen": Joanna Brodzik została... na lodzie?

  Niestety wiekszosc Zydowek starzeje sie brzydko,Brodzik czy Skrzynecka potwierdzaja te regule,Steczkowska tez ale ona zawsze byla daleka od urody,takie sa niestety prawidla semickiej urody chociaz sa zdecydowane wyjatki jak u Paltrow czy Connelly.

 • Re: "Ranczo": Ilona Ostrowska odchodzi z serialu?!

  a do tego Brodzik, Trybała, Skrzynecka, a piosenka tytułowa Kayah i Steczkowska. Już czuje swędzenie między palcami

 • Re:

  Joanna Brodzik jest ładną, naturalną i utalentowaną dziewczyną. Steczkowska i Cichopek jej nie dorasta do pięnt.