• Informacje na temat:

  steczkowska górniak

Artykuły na temat: steczkowska górniak
 • Edyta Górniak nie chce Justyny Steczkowskiej?

  W TVP trwają przymiarki do nowego show, mającego być odpowiedzią na "Małych gigantów" TVN. Szykowana na jurorkę Edyta Górniak podobno stawia warunek, żeby w programie nie pojawiła się Justyna Steczkowska.

 • Górniak i Steczkowska w hołdzie ofiarom Smoleńska

  Michał Bajor, Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski i Justyna Steczkowska wystąpią podczas "Koncertu jednego serca" w hołdzie ofiarom katastrofy smoleńskiej, który odbędzie się we wtorek (22 marca) w stołecznym Teatrze Wielkim-Operze Narodowej.

 • Justyna Steczkowska: Nie mam "kosy" z Edytą Górniak

  ..."Żeby uczciwie nazwać się artystą, musiałam zrezygnować" - tak Justyna Steczkowska tłumaczy swoją decyzję o opuszczeniu programu "The Voice of Poland".

 • Edyta Górniak, Justyna Steczkowska i Kayah razem

  W finałowym odcinku trzeciej edycji "The Voice Of Poland" na scenie wystąpią wszystkie dotychczasowe trenerki programu: Kayah i Ania Dąbrowska z pierwszej edycji oraz Justyna Steczkowska i Patrycja Markowska z drugiej odsłony muzycznego talent-show "Dwójki".

 • "Artyści Przeciw Nienawiści": Justyna Steczkowska zgłasza gotowość

  ..."Nie zabraknie mnie w koncercie - to oczywiste, bo cel jest szczytny, choć nadal mam nadzieję, że jako ludzie dojdziemy do punktu w którym nie będziemy się jednoczyć przeciwko czemuś, tylko być jednością, którą od zawsze jesteśmy" - napisała na Instagramie Justyna Steczkowska, zgłaszając swój akces do akcji "Artyści Przeciw Nienawiści", zainicjowanej przez Dodę po zabójstwie prezydenta Gdańska...

 • Edyta Górniak i Justyna Steczkowska zapłacą kary?

  Rochstar pragnie zdementować nieprawdziwe treści opublikowane w prasie i internecie" - czytamy. "Nie istnieją żadne umowy mówiące o karach za werbalne ataki. Edyta Górniak i Justyna Steczkowska darzą(...)Z powodu nagłośnionego przez media rzekomego konfliktu Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej, producenci "The Voice Of Poland" mieli wprowadzić do kontraktów jurorek punkt dotyczący kar za...

 • Edyta Górniak i Justyna Steczkowska spotkały się i...

  Tabloidy komentują spotkanie Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej podczas prezentacji ramówki Telewizji Polskiej.

 • "The Voice Of Poland": Będzie kłótnia Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej?

  Znamy już oficjalny skład jurorów kolejnej edycji "The Voice Of Poland". Najjaśniejszymi gwiazdami programu będą Edyta Górniak i Justyna Steczkowska.

 • Polskie płyty 2012: Walentynki z Górniak, Steczkowska później

  Wydawcy uchylili rąbka tajemnicy, jakich polskich płyt możemy spodziewać się w najbliższych miesiącach. Nowe albumy szykują m.in. Andrzej Piaseczny, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska oraz prawdopodobnie Bajm, Hey czy Myslovitz.

 • Odważna i zmysłowa Magda Steczkowska ("Maska")

  ..."'Maska' to utwór o miłości i namiętności, o nadziei i odkrywaniu siebie na nowo" - opowiada wokalistka Magda Steczkowska , która jest autorką tekstu. Kompozycja, aranżacja i produkcja to dzieło Marcina Kuczewskiego , który na swoim koncie ma współpracę z m.in. LemON, Edytą Górniak, Carmell, Arkiem Kłusowskim. "Moje spotkanie z Marcinem Kuczewskim sprawiło, że otworzyłam się na nowe dla...

Wideo na temat: steczkowska górniak
Dyskusje na temat: steczkowska górniak