• Informacje na temat:

  steczkowska koncerty

Artykuły na temat: steczkowska koncerty
 • Justyna Steczkowska rozzłościła fanów. Poszło o napis "Konstytucja"

  Koncerty z serii "Spotkanie z Legendą" dobiegły końca, jednak występy niektórych z artystów wciąż budzą emocje. Niektórzy z fanów Justyny Steczkowskiej nie mogą wybaczyć jej, że na jednym z koncertów miała koszulę z napisem "Konstytucja".

 • Pawbeats i Justyna Steczkowska razem ("Afekt")

  ...5 i 6 marca w Bydgoszczy odbędą się premierowe koncerty projektu "Orchestra" Pawbeats. Producent opublikował też utwór "Afekt", w którym gościnnie śpiewa Justyna Steczkowska.

 • Steczkowska: Módlmy się

  Justyna Steczkowska, w związku z katastrofą w Smoleńsku i żałobą narodową, odwołała wszystkie koncerty, nagrania telewizyjne i zaapelowała do fanów o wspólną modlitwę. "Postanowiłam do końca tygodnia skupić się na modlitwie, za tych, którzy odeszli, żeby wesprzeć ich dusze w drodze do światłości" - napisała gwiazda.

 • Justyna Steczkowska ruszyła w trasę: Zabawne widowisko

  W niedzielę (8 listopada) w Krakowie Justyna Steczkowska zaczęła trasę promującą cygańsko-bałkańską płytę "I na co mi to było?" nagraną z serbskim trębaczem Bobanem Markovićem. Towarzyszyła jej tam ekipa "Dzień dobry TVN".

 • Justyna Steczkowska: Zatoczyłam koło

  Wokalistka Justyna Steczkowska nie ukrywa, że przyjęła propozycję powrotu do "The Voice of Poland" z miłości do telewizyjnej Dwójki, dzięki której sama stała się znana. W tym roku mija 20 lat od jej zwycięstwa w "Szansie na sukces".

 • Steczkowska: Ten Woodstock będzie przełomowy

  Po czterech latach ponownie na ogromnej scenie Przystanku Woodstock zaprezentuje się Justyna Steczkowska. A już jutro (31 lipca) wokalistka wystąpi w całkowicie odmiennej scenerii - jako gość Jose Carrerasa na koncercie w Toruniu.

 • Wściekła Justyna Steczkowska: "Nie życzę sobie..."

  Przypomnijmy, że w sierpniu 2013 roku Justyna Steczkowska po raz trzeci została mamą, rodząc córeczkę Helenę. Pod koniec sierpnia tego roku dziewczynka została ochrzczona. Jak ujawnia Justyna Steczkowska, ceremonia chrzcin została zakłócona przez natrętnych fotografów. "Niestety pojawili się nieproszeni goście w postaci paparazzi. Mój brat musiał wyprosić ich z kościoła, ponieważ przeszkadzali...

 • Justyna Steczkowska w "The X Factor"?

  ...jeszcze koncerty w Polsce, ale i w Rosji. Także czeka mnie bardzo pracowity rok" - powiedziała Steczkowska. Czytaj także: Steczkowska w duecie z Maleńczukiem Justyna Steczkowska na ostro...

 • Edyta Górniak tłumaczy się z ataku na Korę i... podgryza Justynę Steczkowską

  Gdy Justyna Steczkowska w programie "Pytanie na śniadanie" powiedziała o możliwości zdobycia podwójnych zaproszeń na jej koncerty przez widzów, wtrąciła się Edyta Górniak. "Ale fani mają szczęście(...) się lepiej niż na koncerty Justyny Steczkowskiej. Chwilę później Edyta Górniak zaczęła tłumaczyć swoje słowa na temat Kory. Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku "The Voice Of Poland" wokalistka...

 • Sopot Festival 2014: Mokra Ewa Farna ze Słowikiem Publiczności

  Stanisław Soyka, Garou, Elektryczne Gitary i Justyna Steczkowska otrzymali Bursztynowego Słowika podczas polsatowskiego Sopot Festival. Słowik Publiczności przypadł Ewie Farnej.