• Informacje na temat:

  steczkowska na koncercie

Artykuły na temat: steczkowska na koncercie
 • Justyna Steczkowska cierpi z powodu hejtu

  W 2019 roku Justyna Steczkowska obchodzi 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji gwiazda wydała w lutym kolejną płytę, szykuje też wiele niespodzianek. Częściej pokazuje się też w mediach, udzielając m.in. wywiadów. W jednym z nich opowiedziała o tym, jak duży wpływ na jej życie miał i ma hejt, którego doświadcza m.in. za sprawą plotkarskich mediów.

 • Justyna Steczkowska o "klątwie"

  Specjalne oświadczenie w sprawie publikacji "Faktu" wystosowała Justyna Steczkowska.

 • "Artyści Przeciw Nienawiści": Justyna Steczkowska zgłasza gotowość

  ..."Nie zabraknie mnie w koncercie - to oczywiste, bo cel jest szczytny, choć nadal mam nadzieję, że jako ludzie dojdziemy do punktu w którym nie będziemy się jednoczyć przeciwko czemuś, tylko być jednością, którą od zawsze jesteśmy" - napisała na Instagramie Justyna Steczkowska, zgłaszając swój akces do akcji "Artyści Przeciw Nienawiści", zainicjowanej przez Dodę po zabójstwie prezydenta Gdańska...

 • Pawbeats i Justyna Steczkowska razem ("Afekt")

  ...5 i 6 marca w Bydgoszczy odbędą się premierowe koncerty projektu "Orchestra" Pawbeats. Producent opublikował też utwór "Afekt", w którym gościnnie śpiewa Justyna Steczkowska.

 • Steczkowska spóźniona, ale...

  Justyna Steczkowska od początku chciała wystąpić w Opolu, ale nie zdążyła złożyć odpowiednich dokumentów na czas. Los jednak uśmiechnął się do niej.

 • Wypadek J. Steczkowskiej

  ...32-letnia piosenkarka prowadziła citroena C-3 na którego od tyłu najechał tir. Auto zostało zepchnięte do rowu i poważnie uszkodzone. Steczkowska szczęśliwie nie odniosła żadnych obrażeń. Zdarzenie miało miejsce na trasie Katowice-Warszawa w okolicach Radziejowic, około godziny 20.30. "Justyna jest w lekkim szoku. Ale 10 października ma zamiar wystąpić na koncercie poświęconym Janowi Pawłowi II...

 • Justyna Steczkowska i Jose Carreras w Sopocie: Pięć kreacji

  Ponad 4 tysiące ludzi wzięło udział w urodzinowym koncercie Justyny Steczkowskiej, której towarzyszył Jose Carreras.

 • Występ Justyny Steczkowskiej "uhonorowaniem kanonizacji"

  Wokalistka Justyna Steczkowska komentuje niedzielny (27 kwietnia) koncert u boku Placido Domingo.

 • Steczkowska: Ten Woodstock będzie przełomowy

  Po czterech latach ponownie na ogromnej scenie Przystanku Woodstock zaprezentuje się Justyna Steczkowska. A już jutro (31 lipca) wokalistka wystąpi w całkowicie odmiennej scenerii - jako gość Jose Carrerasa na koncercie w Toruniu.

 • Steczkowska zaśpiewała w Kosowie

  Justyna Steczkowska wraz z siostrami wystąpiła w sobotę, 16 grudnia, dla batalionu polsko-ukraińskiego stacjonującego w Kosowie. Po koncercie każdy z żołnierzy dostał od słynnej wokalistki w prezencie jej płytę.

Zdjęcia na temat: steczkowska na koncercie
Wideo na temat: steczkowska na koncercie
 • Justyna Steczkowska tłumaczy się z afery

  Justyna Steczkowska miała zaśpiewać w Krakowie z Jose Carrerasem. Tego samego dnia miała swój cygański koncert w Toruniu i nie zdążyła na występ z muzykiem. Czy w umowie była przewidziana za to kara? Wokalistka zabrała głos w "Dzień Dobry TVN", tłumacząc się z całego zamieszania. (x-news/Dzień dobry TVN)