• Informacje na temat:

  steczkowska ojciec

Artykuły na temat: steczkowska ojciec
 • Justyna Steczkowska opowiada o trudnych początkach solowej kariery.

 • Justyna Steczkowska urodziła syna

  Justyna Steczkowska, jedna z najpopularniejszych polskich woklaistek, została mamą. Wykonawczyni przeboju "Dziewczyna Szamana" urodziła w piątek rano synka i - jak się dowiedzieliśmy - rodzice postanowili nadać mu imię Leon.

 • Zmarł ojciec Justyny Steczkowskiej

  Stanisław Steczkowski, ojciec słynnej wokalistki Justyny, działacz kultury i dyrygent, zmarł w niedzielę, 7 stycznia, w szpitalu w Warszawie. Miał 65 lat. Pomimo tragedii trwająca obecnie trasa koncertowa rodzin Steczkowskich i Pospieszalskich będzie kontynuowana.

 • Agata Steczkowska zaprasza do wspólnego śpiewania (nowa płyta)

  Dyrygentka, pianistka, wiolonczelistka, kompozytorka i pedagog Agata Steczkowska jest najstarsza z dziewięcioosobowego klanu. To ona wraz ze swoim ojcem Stanisławem prowadziła w Stalowej Woli Chór Cantus. Siostra bardziej znanych Justyny i Magdy prowadzi Chór Dziecięcy Agaty Steczkowskiej. Z różnymi składami nagrała kilkadziesiąt płyt. Album "Śpiewajmy z Agatą Steczkowską" zawiera...

 • Za stary na "The Voice Of Poland"?

  Objawieniem kolejnych "przesłuchań w ciemno" był... 49-letni Piotr Salata. "Uwielbiam dojrzałych mężczyzn" - komplementowała doświadczonego wokalistę Justyna Steczkowska.

 • Edyta Górniak: Nigdy bym nie sięgnęła po disco

  Sylwester w klimacie disco - to temat przewodni imprezy TVP2 we Wrocławiu. Wśród gwiazd, które pożegnają 2013 roku, są m.in. Edyta Górniak, Justyna Steczkowska i Rafał Brzozowski.

 • Kłótnie Chajzerów w "Ameryka Express"

  ...nie wiedziały, co się stało, zadanie zaliczone, a ojciec się zabiera: senora, senorita, tak się czai, one przed nim uciekają - wspomina dziennikarz. - Elegancko, z klasą, po dżentelmeńsku, a ten(...) ponownie wystąpi Agnieszka Woźniak-Starak, a wśród uczestników znajdą się też m.in. Lara Gessler, Tomasz Karolak, Aleksandra Domańska i Magda Steczkowska.

 • Kto wygra dziś na lodzie?

  W piątek, 12 grudnia, o godz. 20.05 TVP2 wyemituje finał show "Gwiazdy tańczą na lodzie", podczas którego poznamy zwycięzcę 3. edycji programu. Odcinek finałowy poprowadzą Justyna Steczkowska i Maciej Kurzajewski. O statuetkę "Diamentowej Pary" walczyć będą dwie pary: Agnieszka Włodarczyk i Łukasz Jóźwiak oraz Samuel Palmer i Agnieszka Dulej - Urbańska. Finaliści zatańczą trzy tańce - pierwszy do...

 • Papieski koncert

  W niedzielę, 10 października, na Placu Zamkowym w Warszawie, odbędzie się koncert, który uświetni IV Dzień Papieski. Wystąpią m.in. Justyna Steczkowska, Ryszard Rynkowski, Stanisław Sojka, Mieczysław Szcześniak i Ewa Bem. Dodatkową atrakcją będą występy peruwiańskich Indian oraz muzyków z Izraela i Libanu.

 • Maryla Rodowicz: "100 lat!" od Franciszkanów

  ..., Magdalena Steczkowska, Rafał Brzozowski, Margaret i zespół Pectus. Dodatkowo - dla obchodzącej urodziny Maryli Rodowicz "100 lat!" zaśpiewali Franciszkanie. Gwiazda polskiej piosenki 8 grudnia...

Wideo na temat: steczkowska ojciec
 • Leon Myszkowski: Będę walczył o swoją rodzinę, bo jest dla mnie najważniejsza

  W mediach głośno jest o rozstaniu Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego. Pojawiła się także informacja mówiąca o tym, że ich 16-letni syn Leon wyprowadził się od matki i zamieszkał z ojcem. Chłopak zaprzeczył tej wiadomości na Facebooku, a teraz odniósł się do niej w najnowszym wywiadzie Wideoportalu. Przyznał, że nie denerwują go tego typu newsy, ponieważ jest spokojnym człowiekiem. Stwierdził jednak, że zamierza dementować plotki na temat swojej rodziny, jeśli będą fałszywe....