• Informacje na temat:

  steczkowska woodstock

Artykuły na temat: steczkowska woodstock
 • Steczkowska: Bywało naprawdę ciężko

  Justyna Steczkowska w tym roku obchodzi piętnastolecie pracy artystycznej. Przy tej okazji wspomina m.in. chude lata, kiedy zmuszona była głodować.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Polskie wokalistki, które zaczynały karierę w latach 90. Jak się zmieniły?

  .... Justyna Steczkowska była objawieniem "Szansy na sukces", gdzie wykonała utwór "Boskie Buenos" Maanamu. Później był festiwal w Opolu i Konkurs Piosenki Eurowizji. Jej kariera nabrała tempa dopiero po(...) "Przestrzeń" zdobyli listy przebojów. Grupa cały czas koncertuje - w tym roku wystąpiła m.in. na Przystanku Woodstock. Karierę solową Shazza (Magdalena Pańkowska) rozpoczęła w 1992 roku, a wydana...

 • Woodstock: Steczkowska i Perfect

  Poznaliśmy kolejne szczegóły XVI Przystanku Woodstock (30 lipca - 1 sierpnia, Kostrzyn nad Odrą). Na scenie wystąpią ponownie m.in. Justyna Steczkowska i Ewelina Flinta, a w namiocie Akademii Sztuk Pięknych zagości aktor Marek Kondrat.

 • Steczkowska: Ten Woodstock będzie przełomowy

  Po czterech latach ponownie na ogromnej scenie Przystanku Woodstock zaprezentuje się Justyna Steczkowska. A już jutro (31 lipca) wokalistka wystąpi w całkowicie odmiennej scenerii - jako gość Jose Carrerasa na koncercie w Toruniu.

 • Justyna Steczkowska z Woodstocku: Warto zobaczyć

  W środę (6 marca) na CD+DVD ukazał się zapis koncertu Justyny Steczkowskiej z Przystanku Woodstock 2010.

 • Woodstock: Papa Roach na czele, Steczkowska ostatnia

  Podajemy pierwszy ranking wykonawców rywalizujących o nagrodę publiczności Przystanku Woodstock - Złotego Bączka.

 • Justyna Steczkowska na ostro

  Poznaliśmy kolejne szczegóły zbliżającego się występu Justyny Steczkowskiej na Przystanku Woodstock (Kostrzyn nad Odrą, piątek 30 lipca).

 • Woodstock: Znamy finalistów!

  Nie sześciu, lecz siedmiu wykonawców wystąpi w finale konkursu (27 czerwca w Warszawie), w którym nagrodą jest występ na Przystanku Woodstock.

 • Wajda na Przystanku Woodstock

  Andrzej Wajda, wybitny polski reżyser, laureat honorowego Oscara z 2000 roku, twórca niezwykle ważnych filmów w polskiej i światowej kinematografii będzie gościem tegorocznego Przystanku Woodstock. W Akademii Sztuk Przepięknych artysta będzie rozmawiał z młodymi Polakami.

Wideo na temat: steczkowska woodstock
 • Woodstock: 3 dni pokoju i muzyki

  Poruszający śpiew Janis Joplin, przeszywające dźwięki gitary Jimiego Hendrixa oraz zaangażowane teksty utworów Jefferson Airplane czy Canned Heat miały uczynić świat lepszym. Nawet jeśli to się nie udało, ich muzyka przemawia do kolejnego już pokolenia słuchaczy. Ona jest główną bohaterką filmu o festiwalu, który przeszedł do legendy. 4-dyskowe wydanie DVD zawiera zremasterowaną na nowo, 4-godzinną wersję reżyserską filmu oraz 2 godziny materiałów dodatkowych m. in. wyszukane w archiwach,...

 • Aż po grób

  Nie robi się jaj z pogrzebu? Oni zrobili! Gdy interes w branży pogrzebowej nieco podumiera, a pojawia się klient, który chce wyprawić pogrzeb z wielką pompą i płaci gotówką, tylko idiota nie skorzystałby z takiej okazji. Może dla kogoś byłoby problemem to, że ów pogrzeb ma się odbyć za życia zleceniodawcy, ale w słowniku Franka Quinna (rewelacyjna rola Billa Murraya "Dzień Świstaka", "Między słowami"), właściciela zakładu pogrzebowego, nie ma słowa "niemożliwe". Tym bardziej, że niecodziennym...