• Informacje na temat:

  stefan friedmann

Artykuły na temat: stefan friedmann
 • Teresa Lipowska i Stefan Friedmann razem w "M jak miłość". Potwierdzają!

  Lipowska. Aktorka nie wyobrażała sobie, żeby ktokolwiek mógł w przyszłości zająć miejsce Witolda Pyrkosza. Produkcja zadecydowała jednak, że do obsady "M jak miłość" dołączy Stefan Friedmann (76 l.), który(...) okazji - mówi "Dobremu Tygodniowi". Lipowska cieszy się, że absztyfikanta jej bohaterki zagra właśnie Friedmann. - Spotkaliśmy się już na planie, na lekcjach angielskiego - zdradza tygodnikowi. Darzą się...

 • Magdalena Zawadzka i Gustaw Holoubek: Życie słodkie jak cukier i tłuste jak orzech

  Ona była speszona starszym i znanym kolegą. On początkowo ją lekceważył i nie zwracał na nią uwagi.

 • "M jak miłość": Gurłacz i Friedmann dołączyli do obsady

  Kolejny sezon „M jak miłość“ rozpocznie się 27 sierpnia. Poznamy aspiranta Wrońskiego (Filip Gurłacz). Do serialu dołączy też Stefan Friedmann.

 • "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz": Cyfra nic tu nie pomoże!

  O groźbie rozstrzelania przez BOR kierownika planu, błyskotliwym castingu na operatora kamery i krwawej jatce podczas kolaudacji opowiadali twórcy "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz" podczas cyfrowej premiery filmu Stanisława Barei. Organizatorem pokazu było Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

 • "M jak miłość": Józef Modry zostanie następcą... Lucjana?

  Podczas wizyty w lipnickim ośrodku zdrowia Barbara (Teresa Lipowska) spotka Józefa Modrego (Stefan Friedmann). Okaże się, że emeryt, którego poznała na kursie języka angielskiego, został jej... sąsiadem!

 • Aktorzy z polskimi raperami

  Sprawdź najnowszy klip Sokoła i Pono do numeru "W aucie" ! Gościnnie w teledysku Piotr Fronczewski i Stefan Friedmann.

 • Prywatny detektyw z Gdańska

  W pierwszej połowie ponurych lat 80. reżyser Paweł Pitera i aktor Stefan Friedmann wymyślili sobie, że zrobią pogodny serial o przygodach prywatnego detektywa.

 • Pieniądz znów w cenie

  Wkrótce do sklepów trafi limitowana złota edycja płyty Sokół feat. Pono "Teraz Pieniądz W Cenie".

 • "M jak miłość": Barbara na tropie morderczyni!

  Po wakacjach swoje śledztwo będzie prowadzić... Barbara (Teresa Lipowska). Seniorce nie da spokoju zachowanie Oli (Magdalena Rembacz), opiekunki Józefa (Stefan Friedmann). Zacznie podejrzewać, że kobieta może nie mieć dobrych zamiarów. I że zdrowie i życie Modrego są zagrożone. Małgorzata Pokrycka...

 • W krakowskim Teatrze STU odbył się benefis 20-lecia pracy twórczej Cezarego Pazury ( "Nic śmiesznego" , "NIenasycenie" , "Psy" ). Ten jeden z najbardziej charakterystycznych polskich aktorów, po okresie intensywnych występów serial owych, wraca do kina. W przyszłym roku zobaczymy go w komedii "Ja wam pokażę, czyli Nigdy w życiu 2" .

Zdjęcia na temat: stefan friedmann
Dyskusje na temat: stefan friedmann