• Informacje na temat:

  stefania księżna monako

Artykuły na temat: stefania księżna monako
 • Książę Monako krytykuje Nicole Kidman

  Książę Monako, Albert i jego dwie siostry skrytykowały najnowszy film Nicole Kidman, pod tytułem "Grace of Monaco". Obraz opowiada o Grace Kelly - amerykańskiej aktorce i księżnej Monako.

 • Nicole Kidman jako księżna Monako

  ...16 maja na ekrany polskich kin trafi nowy film Oliviera Dahana "Grace księżna Monako" z tytułową rolą Nicole Kidman. Prezentujemy polski zwiastun obrazu oraz przypominamy nieznane fakty z życia Grace Kelly.

 • Skandal w Cannes: Rodzina księżnej Grace bojkotuje festiwal

  W atmosferze skandalu rusza festiwal w Cannes. Rozpoczynający go biograficzny dramat "Grace księżna Monako" bojkotują władze Księstwa Monako. Reżyser filmu oskarża z kolei księcia Alberta II o hipokryzję.

 • Grace Kelly: Ośnieżony wulkan

  Piękna, posągowa blondynka o klasycznej urodzie, utalentowana aktorka, która poślubiła księcia Monako. Bajkowe życie zakończył wypadek samochodowy. We wtorek, 12 listopada, Grace Kelly świętowałaby 90. urodziny.

 • Książę Albert przeciwnikiem filmu o Grace Kelly

  Premierze produkcji "Grace księżna Monako", która zostanie zaprezentowana podczas festiwalu filmowego w Cannes, towarzyszą kontrowersje. Syn Grace, książę Albert, ma zastrzeżenia co do filmu i prawdopodobnie nie pojawi się na jego premierze.

 • Nicole Kidman jako Grace Kelly w Cannes

  Projekcja biograficznego obrazu o Grace Kelly, hollywoodzkiej aktorce, która została księżną Monako otworzy tegoroczny festiwal filmowy w Cannes. W tytułową rolę w "Grace of Monaco" wcieliła się Australijka z Oscarem na koncie - Nicole Kidman.

 • Bajkowe życie Grace Kelly

  Piękna, posągowa blondynka o klasycznej urodzie, utalentowana aktorka, która poślubiła księcia Monako. Bajkowe życie zakończył wypadek samochodowy. W piątek mija 30. rocznica śmierci Grace Kelly.

 • Film z Nicole Kidman otworzył festiwal w Cannes

  Pokazem filmu "Grace księżna Monaco" zainaugurowano w środę, 14 maja, 67. edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes.

 • Nicole Kidman w "Grace of Monaco"

  ...i jego siostry, księżna Karolina Hanowerska i księżna Stefania. "Naszym zdaniem film nie przedstawia rzetelnie biografii naszej matki, koncentrując się jedynie na wycinku jej życia - niepotrzebnie(...) ikony kina, która w wieku 33 lat porzuca swoją karierę i dotychczasowe życie, aby skupić się na obowiązkach księżnej Monako. Film mówi o relacjach Kelly z księciem Reinierem III a także relacjonuje...

 • Nicole Kidman jako Grace Kelly!

  ...- opowiadać ma o życiu naszych rodziców" - napisali w oficjalnym oświadczeniu członkowie rodziny książęcej: książę Albert i jego siostry, księżna Karolina Hanowerska i księżna Stefania. "Naszym zdaniem(...)Wytwórnia The Weinstein Company podobno kupiła za ok. 5 mln prawa do nowego filmu biograficznego Oliviera Dahana "Grace of Monako" , w którym księżną Grace gra Nicole Kidman, natomiast w rolę księcia...