• Informacje na temat:

  stefano terrazzino na wspólnej

Artykuły na temat: stefano terrazzino na wspólnej
 • Stefano Terrazzino zaskakuje! Tancerz wrócił do dawnego zawodu

  Stefano Terrazzino od lat cieszy się popularnością i sympatią widzów. Po raz pierwszy w "Tańcu z Gwiazdami" pojawił się w 2006 roku. Od tamtej pory już nie raz udowodnił, że jest niezwykle utalentowanym człowiekiem. W jednym z ostatnich wywiadów ujawnił, co robi, kiedy nie może tańczyć?

 • Stefano Terrazzino w "Na Wspólnej"

  Przystojny instruktor tańca wprost ze słonecznej południowej Europy - w serialu "Na Wspólnej" pojawi się niebawem nowy bohater - zagra go Stefano Terrazzino!

 • Stefano Terrazzino zagra w filmie?

  Jak informuje Stefano Terrazzino, po publikacji jego krótkiego filmu "Once again" pojawiły się propozycje zrealizowania dłuższej formy. Tancerz nie chce na razie zdradzać szczegółów, podkreśla jednak, że taki film jest jego marzeniem.

 • Stefano Terrazzino: Polki za nim przepadają

  Za nami finał III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielu od początku stawiało na tańczącego Włocha Stefano Terrazzino. Dziś dumny zwycięzca opowiada, jak szukał drogi do swoich postaci, za co lubi Polaków i czym są dla niego śpiew, taniec oraz... szczęście.

 • Aneta Zając i Stefano Terrazzino: Ostra mieszanka polsko-włoska

  Do Warszawy przyjechał już dwanaście lat temu, ale nigdy dotąd nie spędzał tu świąt Wielkiej Nocy. Stefano Terrazzino (34 l.) wiele słyszał o pięknych polskich zwyczajach wielkanocnych, na święta(...) towarzystwie - mówi przyjaciel pary. Aneta i Stefano są sobie coraz bliżsi. Spędzili razem święta, a teraz myślą o wspólnej majówce. Bardzo się lubią, świetnie ze sobą bawią i dogadują. Oboje wciąż...

 • Stefano Terrazzino: Przygotowywałem aktorów „365 dni” do zatańczenia tanga

  Stefano Terrazzino nie kryje satysfakcji z tego, że producenci filmu „365 dni”, który jest ekranizacją powieści Blanki Lipińskiej, docenili jego kunszt i zaprosili do współpracy. Jego zadaniem było przygotowanie choreografii do jednej z kluczowych scen.

 • Stefano Terrazzino: Z "Tańca z Gwiazdami" do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Po 9 latach pracy przy "Tańcu z gwiazdami" Stefano Terrazzino uznał, że potrzebuje nowych wyzwań i emocji. Tancerz weźmie udział w kolejnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie zademonstruje swoje umiejętności wokale i aktorskie. Terrazzino przyznaje, że praca przy tym show jest dla niego niezłą szkołą, motywującą zwłaszcza do doskonalenia języka polskiego. Trzecia edycja programu...

 • Stefano Terrazzino ponownie w "Tańcu z Gwiazdami"

  W czterech edycjach "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" Stefano Terrazzino sięgnął po dwie Kryształowe Kule - partnerując Anecie Zając i Agnieszce Sienkiewicz. W piątek, 21 października, zobaczymy go ponownie na parkiecie show.

 • Premiera piosenki Stefano Terrazzino

  Chcę się bawić muzyką - zapowiada Stefano Terrazzino. Tancerz i wokalista podjął współpracę z grupą sycylijskich muzyków, którzy często goszczą w Polsce. Nagrał też cover piosenki, którą wykonywał w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Premiera już we wrześniu.

 • Stefano Terrazzino zamierza komponować piosenki

  Stefano Terrazzino nie rezygnuje z kariery muzycznej. Wraz z grupą muzyków z Sycylii tancerz pracuje nad coverami kilku włoskich przebojów. Zamierza też sam komponować muzykę i jak twierdzi, ma dużo muzycznie do powiedzenia.

Wideo na temat: stefano terrazzino na wspólnej
 • Zwiastun 7. odcinka "Przyjaciółek"

  Inga (Małgorzata Socha) w nowej pracy poznaje przystojnego Włocha o imieniu Francesco (Stefano Terrazzino). Okazuje się, że tajemniczy obcokrajowiec jest prezesem zagranicznego inwestora banku. Jego zadaniem jest wprowadzenie zmian w strukturze zespołu. Wszystkie kobiety pracujące w banku są pod ogromnym wrażeniem Francesco. Jedyną osobą, która nie podziela tych zachwytów, jest Zuza (Anita

Dyskusje na temat: stefano terrazzino na wspólnej