• Informacje na temat:

  stenka cannes

Artykuły na temat: stenka cannes
 • Film ze Stenką i Pszoniakiem w Cannes

  Francusko-polski film fabularny pt. "Robert Mitchum nie żyje" - z Danuta Stenką i Wojciechem Pszoniakiem w obsadzie - będzie prezentowany na tegorocznym festiwalu w Cannes.

 • Rusza festiwal w Cannes

  ...19 tytułów - w tym nowe filmy Alejandro Gonzaleza Inarritu i Nikity Michałkowa - będzie walczyć o Złotą Palmę na rozpoczynającym się w środę 63. Festiwalu Filmowym w Cannes. Festiwal otworzy pokaz "Robin Hooda" Ridleya Scotta z Russellem Crowem w roli głównej.

 • "Post mortem" Wajdy w Cannes?

  Polska wraca na festiwal filmowy do Cannes. Swoją premierę ma tam mieć najnowszy film Andrzeja Wajdy "Post mortem. Opowieść katyńska" - czytamy w "Dzienniku".

 • Cezary Pazura wraca na duży ekran

  Cezary Pazura zagrał w krótkometrażowym filmie szwedzkiego reżysera Youssefa Ouarraka. Jego partnerkami były m.in. Kinga Preis i Danuta Stenka. Premiera obrazu "Tabliczka mnożenia" odbędzie się na tegorocznym festiwalu w Cannes.

 • Musiałam dojrzeć

  Nieważne, czy gra George Sand, Pomponię Grecynę czy zwykłą Annę Kowalską, zawsze jest równie wiarygodna. Mimo że dość późno zadebiutowała na dużym ekranie, w ciągu kilkunastu lat stworzyła wiele wybitnych kreacji, które przejdą do historii polskiego kina. Obecnie Danuta Stenka pracuje na planie nowego filmu Jacka Bromskiego "Uwikłanie".

 • "Zgoda": Gierszał i Wichłacz w miłosnym trójkącie

  ...występują m.in.: Wojciech Zieliński, Danuta Stenka i Jacek Braciak. Scenariusz "Zgody", autorstwa Małgorzaty Sobieszczańskiej, otrzymał III nagrodę w konkursie Script Pro 2012. Reżyserem filmu jest(...) Wasjanowicz, wybitny ukraiński operator, autor zdjęć do nagrodzonego w Cannes filmu "Plemię".

 • Festiwal "Dwa Brzegi" od 28 lipca

  ...filmu, który zdobył Złotą Palmę w Cannes, "Shoplifters" japońskiego reżysera Hirokazu Kore-edy. "Film portretuje wielopokoleniową rodzinę, która żyje w biedzie, w centrum wielkiego miasta. Reżyser(...) Kazimierza przyjadą i będą spotykać się z widzami także m.in. Joanna Kulig, Agata Kulesza, Danuta Stenka, Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat, Maja Komorowska, Krzysztof Zanussi. Na zamku w Janowcu...

 • Filmowy 2020 rok: Co nas czeka?

  ...z policyjnej przemocy" - mówił w maju w Cannes Ly, którego film został uhonorowany Nagrodą Jury. W marcu Marjane Satrapi zaprezentuje publiczności film "Skłodowska" - o polskiej fizyczce i chemiczce(...) Mateusz Pacewicz, który współpracował z Komasą przy "Bożym Ciele". Na ekranie pojawią się m.in. Maciej Musiałowski, Danuta Stenka, Agata Kulesza i Maciej Stuhr. Mateusz Rakowicz, zdobywca Jantara...

 • Polskie seriale podbijają świat

  ...nie tylko talentem medycznym, ale także dobrym sercem. W główną rolę wciela się Magdalena Różczka, a towarzyszą jej m.in. Jacek Koman, Danuta Stenka, Aleksandra Hamkało, Agnieszka Więdłocha, Wojciech(...) prawa do emisji swoich formatów m.in. podczas międzynarodowych targów MIPtv w Cannes.

 • Nagi instynkt Nicole Kidman

  ...komplikować, gdy Jack zakochuje się w Charlotte. Film wzbudził sporo kontrowersji podczas festiwalu w Cannes, głównie z powodu wyzywającej kreacji Nicole Kidman. "Bejbi blues" ( recenzja ) to nowy film(...): Mateusz Kościukiewicz, Magdalena Boczarska oraz Danuta Stenka. "Strażnicy marzeń" ( recenzja ) to amerykańska animacja wytwórni DreamWorks opowiadająca historię grupy bohaterów z baśni dla dzieci...

Wideo na temat: stenka cannes
 • Cezary Pazura wraca na duży ekran

  Cezary Pazura zagrał w krótkometrażowym filmie szwedzkiego reżysera Youssefa Ouarraka. Jego partnerkami były m.in. Kinga Preis i Danuta Stenka. Premiera obrazu "Tabliczka mnożenia" odbędzie się na tegorocznym festiwalu w Cannes.