• Informacje na temat:

  stenka cielecka

Artykuły na temat: stenka cielecka
 • Stenka, Cielecka i Gajos w serialu

  Do obsady drugiego sezonu serialu "Bez tajemnic" dołączyli Danuta Stenka, Magdalena Cielecka i Janusz Gajos. Premiera produkcji w HBO została zaplanowana na jesień tego roku.

 • Danuta Stenka aktorką sezonu

  Danuta Stenka odebrała w poniedziałek, 18 grudnia, nagrodę im. Aleksandra Zelwerowicza za najlepszą rolę sezonu, przyznawaną przez miesięcznik "Teatr".

 • Udawany orgazm Danuty Stenki

  ...przed Billy'm Crystalem orgazm podczas wizyty w restauracji. W "Wymiarze sprawiedliwości" grający adwokata Jan Frycz udaje się ze swoją małżonką (Danuta Stenka) do restauracji. Kiedy ona zwierza mu się, że najpiękniejszą sceną erotyczną w historii kina jest ta z "Ducha" między Patrikiem Swayze a Demi Moore - Frycz dziwi się: "Ale z duchem?"... i wspomina "Kiedy Harry poznał Sally". Stenka zaczyna...

 • Chyra i Cielecka w "Post mortem..."

  Andrzej Chyra, Magdalena Cielecka, Artur Żmijewski, Maja Ostaszewska, Danuta Stenka i Maja Komorowska zagrają w filmie "Post Mortem opowieść katyńska". Pomimo że zdjęcia do najnowszego i chyba najbardziej osobistego filmu Andrzeja Wajdy rozpoczną się 3 października, reżyser postanowił wcześniej spotkać się z dziennikarzami i opowiedzieć o tym, jaki będzie to film...

 • Danuta Stenka: W Polsce aktorki w pewnym momencie wypadają z gry

  Kobiety dojrzałe mogą grać fantastycznie ciekawe role - mówi Danuta Stenka. Polskie kino stawia jednak na młodość, dojrzałym aktorkom oferując głównie role trzecioplanowe. Aktorka zauważa jednak, że sytuacja ta powoli ulega zmianie i cieszy się, że może oglądać dojrzałe kobiety na ekranach kin.

 • Koniec zdjęć do drugiego sezonu "Bez tajemnic"

  Zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Bez tajemnic". Do obsady produkcji HBO dołączyli: Danuta Stenka, Magdalena Cielecka, Janusz Gajos, Julia Kijowska i Stanisław Cywka. Premiera drugiego sezonu odbędzie się w listopadzie.

 • Gwiazdy czytają "Karaluchy"

  Borys Szyc, Danuta Stenka i Magdalena Cielecka - to tylko niektóre z gwiazd, biorących udział w nagraniu audiobooka powieści "Karaluchy", której autorem jest norweski pisarz Jo Nesbo.

 • Joanna Kulig w serialu "Bez tajemnic"

  ...wystąpią: Jerzy Radziwiłowicz, Krystyna Janda, Ilona Ostrowska i Łukasz Simlat. W nowej obsadzie pojawiają się Danuta Stenka w roli dawnej miłości Andrzeja, Janusz Gajos jako dyrektor dużego konsorcjum, cierpiący na "napadowy zespół lękowy", a także Magdalena Cielecka, która występuje w roli bezdzietnej, prawie czterdziestoletniej prawniczki. Do ekipy reżyserskiej, obok Anny Kazejak i Jacka Borcucha...

 • Magdalena Cielecka , Joanna Brodzik, Danuta Stenka , Borys Szyc i Paweł Małaszyński znaleźli się wśród nominowanych do Telekamer - nagród dla największych telewizyjnych gwiazd mijającego roku. Nagrody przyznawane przez czytelników w plebiscycie organizowanym przez "Tele Tydzień" zostaną wręczone już po raz dziesiąty.

 • "Anioły w Ameryce" po polsku

  TR Warszawa. Występują w nim m.in. Andrzej Chyra, Maciej Stuhr, Maja Ostaszewska, Tomasz Tyndyk, Jacek Poniedziałek, Rafał Maćkowiak, Magdalena Cielecka i Danuta Stenka. Krzysztof Warlikowski to...

Zdjęcia na temat: stenka cielecka
Dyskusje na temat: stenka cielecka
 • Re: "O mnie się nie martw": Kasia Zielińska będzie serialową... rekordzistką!

  ...Agata Kulesza, Kinga Preis, Danuta Stenka, Dorota Kolak, Magdalena Cielecka, Urszula Grabowska - tylko kilka przykładów pierwszych z brzegu. Młode: np. Joanna Kulig. Utalentowanych aktorek nam nie brakuje, problem w tym, że na ekranie telewizora wciąż na siłę lansowane są te same twarze, a najciekawsze można zobaczyć głównie w teatrach.