• Informacje na temat:

  stenka córki

Artykuły na temat: stenka córki
 • Danuta Stenka: Lubię wyprawy w przeszłość

  Potrafi zagrać każdą rolę, a jej znakiem rozpoznawczym jest piękny uśmiech. Kocha rodzinne Kaszuby, męża i córki. W kinach oglądamy ją właśnie w komedii "Planeta Singli 2", a w telewizji - w finale serialu "Diagnoza".

 • Danuta Stenka: Aktorka z charakterem

  Coraz częściej Danuta Stenka gra role matek, ale to jej wcale nie przeszkadza, bo każdą propozycję traktuje jak duże wyzwanie. Wkrótce zobaczymy ją w dwóch filmach.

 • Danuta Stenka: Nie czuję się żadną gwiazdą

  ..., którą gram, i siebie samej. Mam nadzieję, że tym niezwykłym prezentem od losu będę się mogła cieszyć jeszcze długie lata - mówi Danuta Stenka. Udało się pani w dobie celebryctwa i powszechnego(...) promienieje świątecznymi ozdobami i światłem. Rozmawiała Jolanta Majewska-Machaj Danuta Stenka urodziła się 10 X 1961 roku w Sierakowicach. Dzieciństwo spędziła w Gowidlinie na Kaszubach. Wzorem mamy...

 • Stenka i Frycz razem

  Świetni polscy aktorzy Jan Frycz i Danuta Stenka rozpoczną niebawem zdjęcia do filmu "Jeszcze raz" w reżyserii Mariusza Malca.

 • Stenka nareszcie może postrzelać

  Każdy z trzynastu odcinków "Instynktu" to zamknięta historia. Będziemy też stopniowo poznawać sekrety tajemniczej komisarz Anny Oster (Danuta Stenka), która jest policjantką o niezwykłej intuicji i niejasnej przeszłości.

 • "Rodzina Addamsów": Grochowska, Stenka i Kożuchowska w polskiej wersji językowej

  ...wzajemnie pozabijać, to nie ma wątpliwości, że naprawdę się kochają". Jako Gomez partneruje aktorce Oscar Isaac ("Co jest grane, Davis?", "Ex Machina"), a w roli ich córki Wednesday usłyszymy Chloe Grace(...)), Jarosław Boberek (Gomez) i Małgorzata Kożuchowska (Margaux Needler). Wcielająca się w cioteczkę Sloom Danuta Stenka, pytana o rolę czarnego humoru w jej życiu, stwierdziła: "Jako odbiorca lubię, ale sama...

 • Stenka i Frycz jeszcze raz

  Komedia romantyczna "Jeszcze raz" o miłosnych perypetiach matki i córki - z Danutą Stenką, Janem Fryczem, Anią Antonowicz i Przemkiem Cypryańskim w rolach głównych - trafi na ekrany polskich kin 4 stycznia.

 • Danuty Stenki flirtowanie z życiem

  Danuta Stenka to jedna z najbardziej znanych kobiet urodzonych na Kaszubach. Aktorka zagrała wiele znaczących ról i otrzymała sporo wyróżnień, m.in. Orły - nagrody Polskiej Akademii Filmowej za role(...) o rolach filmowych i teatralnych, macierzyństwie, miłości, wakacjach, ukochanych miejscach, porach roku, bliskich sobie ludziach, a także o swoich "brakach". Stenka zdradza m.in., że nie umie... gotować...

 • Danuta Stenka: Życie bez awantur

  Niegdyś nauczycielka języka rosyjskiego w wiejskiej szkole, dziś gwiazda filmu i sceny. Najlepsze role zaczęła dostawać po trzydziestce, bo jest jak wino, które z czasem nabiera mocy. Danuta Stenka (50 l.), z natury nieśmiała i wątpiąca w siebie, jest esencją dojrzałego piękna.

 • Danuta Stenka: Jak uniknąć rodzinnego dramatu?

  ...farmakologiczna była tak wyczerpująca, że Agata Stenka, bardzo szanowana na Kaszubach nauczycielka języka rosyjskiego i społeczniczka, musiała przejść na emeryturę. Chorobę pokonała m.in. dzięki wsparciu córki(...) się tu jak u siebie... Mimo tych dwudziestu warszawskich lat, Danuta Stenka (52 l.) wciąż czuje się skromną dziewczyną z odległej, choć pięknej prowincji. Jej serce zostało tam, gdzie jest rodzinny dom...

Zdjęcia na temat: stenka córki
 • Danuta Stenka z córką
 • Danuta Stenka z córką
 • Danuta Stenka z córką
Wideo na temat: stenka córki
 • Córka Stenki chce zostać...

  Danuta postanowiła pomóc nieco córce w rozwijaniu przyszłej kariery. Od kilku tygodni intensywnie ciągnie małą na wszystkie pokazy, jakie odbywają się w stolicy. Podobno dlatego, że córka chce zostać projektantką. Lans od najmłodszych lat na pewno w tej pracy się przyda...(Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)