• Informacje na temat:

  stenka serial

Artykuły na temat: stenka serial
 • "Instynkt" zawiódł Danutę Stenkę

  ..."Instynkt" - nowy kryminalny serial telewizyjnej Dwójki z Danutą Stenką w roli głównej przegrywa z propozycjami stacji konkurencyjnych.

 • Stenka spełniła swoje marzenia

  ...kolejne wyzwanie, tym razem kryminalne. W nowym serialu Patryka Vegi "Instynkt" Danuta Stenka zagra nieugiętą panią detektyw. "To jest osoba, która polega głównie na swoim instynkcie. Nie umniejsza(...) o pozateatralny dorobek, najważniejszy był dla niej serial "Boża podszewka" i komedia romantyczna "Nigdy w życiu!". - Kiedy pojawiła się propozycja zagrania w filmie 'Nigdy w życiu!', usłyszałam, że nie chcą...

 • Stenka nareszcie może postrzelać

  Każdy z trzynastu odcinków "Instynktu" to zamknięta historia. Będziemy też stopniowo poznawać sekrety tajemniczej komisarz Anny Oster (Danuta Stenka), która jest policjantką o niezwykłej intuicji i niejasnej przeszłości.

 • Danuta Stenka jako psychoterapeutka

  W Warszawie trwają właśnie zdjęcia do najnowszego serial u "Piątek", który w wakacje będą mogli zobaczyć widzowie telewizyjnej "Dwójki". Jedną z głównych ról w tym wielowątkowej produkcji zagra Danuta Stenka ( "Nigdy w życiu!" , "Chopin. Pragnienie miłości" ), która wcieli się w rolę psychoterapeutki. O pracy na planie serialu oraz o psychoterapeutycznych doświadczeniach opowiedziała w rozmowie...

 • Stenka rozpracowuje Abwehrę

  ...- Na planie serial u jest klimat i zapach tamtych czasów. Można odnaleźć rodzaj grozy, która unosiła się w powietrzu. To wszystko jest bardzo emocjonujące dla widzów - mówi po pierwszym dniu zdjęciowym Danuta Stenka, która wcieli się w postać Margaret. Kobiety, która do spółki z Michałem (Kuba Wesołowski) zajmować się będzie rozpracowywaniem Abwehry. "Margaret" poznamy jako kobietę...

 • Nowe twarze w serialu "Diagnoza". Nie tylko Stenka i Kościukiewicz

  Serial "Diagnoza", który szczyci się dwoma milionami wiernych widzów, rozpoczął swój trzeci sezon. Do obsady dołączyli: Danuta Stenka, Mateusz Kościukiewicz, Kamila Kamińska i Paweł Dobek.

 • Stenka, Żmijewski i Legalna Kultura

  Artur Żmijewski ("Mój rower", "Świadek koronny", serial "Ojciec Mateusz") i Danuta Stenka ("Katyń", "Uwikłanie", serial "Lekarze") dołączyli do grona gwiazd wspierających ogólnopolską kampanię Legalna Kultura.

 • Danuta Stenka: Instynkt i miłość

  Danuta Stenka opowiada o swoim zamiłowaniu do kryminałów oraz zdradza sekrety szczęśliwego i długiego małżeństwa.

 • Danuta Stenka o swoim nowym serialu

  ..."Moja bohaterka to człowiek, który gra na głębokich strunach" - mówi Danuta Stenka o postaci, którą kreuje w serialu kryminalnym "Instynkt" w reżyserii Patryka Vegi.

 • Stenka panią życia i śmierci

  Lada chwila na antenie TVN rozgości się nowa produkcja serial owa. Trzynastoodcinkowa opowieść o Darku Jankowskim (Tomasz Karolak) - "39 i pół" szykuje się na niezaprzeczalny hit wiosennej ramówki. Wśród gwiazd serialu znalazła się Danuta Stenka!

Zdjęcia na temat: stenka serial
Wideo na temat: stenka serial
 • Nowy serial TVN "Lekarze"

  "Lekarze" w pigułce. Na co dzień niosą pomoc, ale każdy z nich ma swoją własną "kartę choroby". Kim są bohaterowie nowego serialu "Lekarze"? Z jakimi problemami zmagają się w życiu zawodowym i osobistym? Opowiadają Danuta Stenka, Marcin Perchuć, Piotr Polk i inni aktorzy grający w serialu.

Dyskusje na temat: stenka serial