• Informacje na temat:

  stephen baldwin

Artykuły na temat: stephen baldwin
 • Stephen Baldwin aresztowany

  Amerykański aktor Stephen Baldwin został aresztowany za jazdę samochodem bez ważnego prawa jazdy.

 • Stephen Baldwin reżyserem

  Stephen Baldwin ("Podejrzani", "Ścigani" , "Pajęcza sieć" ) postanowił stanąć po drugiej stronie kamery, realizując film "Robbin Hoodz". Będzie to opowieść osadzona w środowisku ludzi uprawiających skateboarding. Scenariusz projektu zostanie oparty na pomyśle samego Baldwina.

 • Stephen Baldwin kontra siedmiogłowy wąż

  Stephen Baldwin ( "Ścigani" , "Flintstones: Niech żyje Rock Vegas" , "Pajęcza sieć" ) najwyraźniej na dobre odpuścił sobie występy w ambitniejszych filmach. Jeden z serwisów internetowych zamieścił informacje dotyczące produkcji nowego filmu z udziałem amerykańskiego aktora. Baldwin kręci właśnie w Brazylii zdjęcia do bardzo osobliwego obrazu pod tytułem "Snake King".

 • Alec Baldwin wręczy Emmy

  Aktorzy Alec Baldwin, Tina Fey, Stephen Colbert i Kyra Sedgwick są na liście gwiazd, które wręczą nagrody Emmy, telewizyjne odpowiedniki Oscarów, podczas tegorocznej, 59. edycji rozdania telewizyjnych wyróżnień.

 • Justin Bieber zaręczył się z Hailey Baldwin. Jak zareagowała Selena Gomez?

  Hailey Baldwin zaręczyła się z Justinem Bieberem na Bahamach. Parze pogratulował m.in. ojciec modelki, Stephen Baldwin. Fani natomiast zastanawiali, jak na to wszystko zareagowała Selena Gomez.

 • Justin Bieber odnowił przysięgę małżeńską z Hailey Baldwin. Wyciekły zdjęcia z ceremonii

  Rok po pierwszym ślubie kanadyjski wokalista Justin Bieber odnowił przysięgę małżeńską z Hailey Baldwin.

 • Costner w sądzie. Skarży go Baldwin!

  Nie widać końca procesu Kevina Costnera i Stephena Baldwina. Ten pierwszy został przez kolegę po fachu zaskarżony na kwotę czterech milionów dolarów, ale nie zgadza się z postawionymi mu zarzutami.

 • Alec Baldwin: Trochę inny Święty Mikołaj

  ...- Czas był już najwyższy, żebym spróbował czegoś nowego - mówi Alec Baldwin. - Czy się denerwowałem? Oczywiście! To było jak początek długiej podróży.

 • Magdalena Lamparska żoną gangstera

  W czarnej komedii "Bez paniki, z odrobiną histerii" Magdalena Lamparska zagrała m.in. obok Stephena Baldwina i Tomasza Karolaka. Telewizyjna premiera filmu Tomasza Szafrańskiego odbędzie się w najbliższą niedzielę w HBO.

 • Magdalena Lamparska: Ciągle się rozbieram

  Magdalena Lamparska zagra u boku hollywoodzkiej gwiazdy Jessiki Chastain w filmie "The Zookeeper's Wife". Aktorka zakończyła już zdjęcia do obrazu z innym zagranicznym aktorem - Stephenem Baldwinem.

Zdjęcia na temat: stephen baldwin
Dyskusje na temat: stephen baldwin
 • Re: ​Gwiazdy po latach: "Przyjaciele"

  i Ursuli, którego Phoebe spotyka na pogrzebie babci. Alec Baldwin (8.17-18) – Parker: pozytywny chłopak Phoebe na przyjęciu rocznicowym rodziców Moniki i Rossa. Anita Barone (1.2) – Carol Willick: pierwsza(...), a później małpkę Rossa. Michael Condor (4.19) – śpiewający sąsiad Rachel. Tom Conti (4.24, 5.1) – Stephen Waltham: ojciec Emily, drugiej żony Rossa. Jennifer Coolidge (10.3) – Amanda: irytująca dawna