• Informacje na temat:

  steve

Artykuły na temat: steve
 • Sweet: Steve Priest nie żyje

  W wieku 72 lat zmarł Steve Priest, współzałożyciel legendy glam rocka - brytyjskiej grupy Sweet.

 • Nie żyje Steve Sutherland. Był gwiazdą brytyjskiej sceny

  DJ Steve Sutherland nie żyje. Zmarł w piątek, 10 lipca.

 • Nie żyje Steve Martin Caro. Miał 71 lat

  Steve Martin Caro zmarł 14 stycznia 2020 roku. O jego śmierci poinformowano na stronie oficjalnego fanclubu zespołu The Left Banke.

 • Steve Martin to wirtuoz gry na banjo

  By umilić fanom czas kwarantanny, gwiazda kina komediowego, Steve Martin, wrzucił na Twittera swój minirecital gry na gitarce zwanej banjo. Mało kto wie, że w ostatnich latach dzięki temu instrumentowi, którego dźwięk kojarzy się z sielskim życiem na wsi, wywalczył pięć nagród Grammy.

 • Były partner Elizabeth Hurley, producent Steve Bing, popełnił samobójstwo

  Nie żyje producent i scenarzysta Steve Bing. Ciało twórcy filmu „Kangur Jack” i byłego partnera Elizabeth Hurley zostało znalezione u podnóża leżącego w Los Angeles budynku Century City. Według raportu policji, Bing popełnił samobójstwo. Trwa śledztwo w sprawie ustalenia jego powodów. W chwili śmierci Bing miał 55 lat.

 • ​Steve McQueen zadedykował swoje nowe filmy George'owi Floydowi

  ..."Lovers Rock" oraz "Mangrove" to dwa filmy Steve'a McQueena, które znalazły się wśród tytułów umieszczonych na liście Cannes 2020. Twórca takich filmów jak "Wstyd" i "Zniewolony. 12 Years a Slave" zadedykował obie swoje najnowsze produkcje George'owi Floydowi, czarnoskóremu mężczyźnie, który zmarł na skutek brutalnej interwencji białego policjanta.

 • Steve Hackett: Dwa koncerty w Polsce z muzyką Genesis w 2020 r.

  W październiku 2020 r. do Polski powróci Steve Hackett w ramach trasy "Genesis Revisited Tour 2020".

 • Summer Fog Festival 2020: The Steve Hillage Band dołącza do składu

  ...  Lion Shepherd .  Kolejnym potwierdzonym wykonawcą jest  The Steve Hillage Band . "W kręgach muzyki progresywnej i psychodelicznej Steve Hillage to niekwestionowana gwiazda. Urodził się w Anglii(...) kariera, była przepełniona pasją do muzyki i występami na żywo" - czytamy w ogłoszeniu. Będzie to pierwszy występ The Steve Hillage Band w Polsce. Hillage jest również producentem. Na koncie ma...

 • Steve Carell i John Malkovich w kosmicznym serialu

  Serial komediowy o ludziach, którzy dostali zadanie stworzenia szóstej formacji armii USA - Sił Kosmicznych, jest jedną z nowych produkcji, nad którymi pracuje Netflix. W obsadzie "Space Force" znaleźli się min. Steve Carell i John Malkovich.

 • Steve McQueen: Urodzony buntownik

  Lubił grać małomównych twardzieli. Kino go kochało, bo był szalenie męski, a przy tym naturalny. Miał trzy żony. Uwielbiał wyścigi samochodowe. Nigdy nikogo nie słuchał. - Jestem panem samego siebie - mawiał Steve McQueen.

Zdjęcia na temat: steve
 • Steve Sanders
Wideo na temat: steve
 • "Steve Jobs"

  Film Danny'ego Boyle'a zabierze nas w miejsca, w których tworzyły się podwaliny dzisiejszej elektroniki. Zobaczymy walkę z czasem, który tytułowy bohater musiał wyprzedzić, abyśmy dziś korzystali z rozwiniętej technologii komputerowej.

 • "Steve Jobs"

  Życie Steve'a Jobsa to właściwie gotowy scenariusz filmowy. Walka o przetrwanie, wyścig z czasem, genialny umysł i pomysły, które zrewolucjonizowały rzeczywistość XX i XXI wieku... Film zabierze nas w miejsca, w których tworzyły się podwaliny dzisiejszej elektroniki i technologii nowej generacji. Zobaczymy walkę z czasem, który Jobs musiał wyprzedzić, abyśmy dziś korzystali z rozwiniętej

Dyskusje na temat: steve