• Informacje na temat:

  steve allen

Artykuły na temat: steve allen
 • Steve Allen nie zatańczy

  Marta Żmuda Trzebiatowska może odetchnąć. Niemal tuż przed finałem "Tańca z gwiazdami" wysunęła się ze swoim partnerem, Adamem Królem, na prowadzenie. Jednak wciąż po piętach depcze jej Agata Kulesza. Z programu odpadł tym razem Steve Allen z Anną Głogowską.

 • "Śmietanka towarzyska" : The Best of Woody Allen

  Tym filmem Woody Allen przypomina nam, o czym najlepiej umie opowiadać - o miłości i o Hollywood. I o tym, że wciąż jest w świetnej formie.

 • Gong: Daevid Allen nie żyje

  Założyciel legendarnego progrockowego zespołu Gong, Daevid Allen, po trudnej walce z nowotworem, zmarł w wieku 77 lat.

 • Woody Allen na otwarcie festiwalu w Cannes

  Mocny akcent na rozpoczęcie Międzynarodowego Festiwalu w Cannes. Tegoroczną imprezę otwiera oficjalna premiera najnowszej komedii Woody’ego Allena "Cafe Society". Film ten widział już francuski korespondent RMF FM Marek Gładysz, który nie szczędzi pochwał 80-letniemu kultowemu reżyserowi.

 • Polscy aktorzy w sztuce Allena

  W Teatrze 6. piętro trwają przygotowania do polskiej premiery sztuki Woody'ego Allena "Central Park West". Na scenie zobaczymy m.in. Małgorzatę Foremniak, Julię Pietruchę i Piotra Gąsowskiego.

 • Penn i Allen o małżeństwie

  Sean Penn ( "I Am Sam" ) i Woody Allen ( "Koniec Hollywood" ) zagrają główne role w komedii "Why Men Shouldn't Marry" Steve'a Binga. Amerykański producent jest ojcem dziecka, które w kwietniu urodziła Liz Hurley. Walka o ustalenie ojcostwa trwała kilkanaście tygodni.

 • "Śmietanka towarzyska": Woody Allen wraca do korzeni

  ..."Śmietanka towarzyska" to najnowsza produkcja filmowa Woody'ego Allena, uwielbianego na całym świecie reżysera i scenarzysty, który od ponad czterech dekad jest jedną ze stałych w przechodzącej kolejne ewolucje branży rozrywkowej. Osadzona w Nowym Jorku oraz Hollywood opowieść stanowi panoramę losów wielu postaci, wśród których znajdują się zarówno wielkie gwiazdy kina, poszukujący nowych...

 • Steve Clark (Def Leppard): "Riffmaster" zdolny do wszystkiego

  ..."Dla niego nie było granicy, której nie można by przekroczyć" - tak po latach gitarzystę Steve’a Clarka z Def Leppard wspominał jego kolega z zespołu, wokalista Joe Elliott. 8 stycznia mija 25 lat od śmierci słynnego "Riffmastera".

 • "Śmietanka towarzyska" Woody'ego Allena od 12 sierpnia w kinach

  Poznaliśmy polski tytuł i datę premiery najnowszego filmu Woody'ego Allena. "Śmietanka towarzyska" trafi na ekrany kin 12 sierpnia.

 • Nowy film Woody'ego Allena otworzy festiwal w Cannes

  Nowy film Woody'ego Allena "Café Society" otworzy tegoroczny 69. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Uroczysta premiera odbędzie się 11 maja w Palais des Festivals’s Grand Théâtre Lumière.

Zdjęcia na temat: steve allen
Dyskusje na temat: steve allen