• Informacje na temat:

  steve burton

Artykuły na temat: steve burton
 • Ogłoszono nominacje do nagród Emmy 2014!

  Cards" Allison Janney, "Masters of Sex" Jane Fonda, "Newsroom" Kate Burton, "Skandal" Najlepszy serial komediowy "Teoria wielkiego podrywu" "Louie" "Współczesna rodzina" "Orange Is the New(...) Night Live" Anna Chlumsky, "Figurantka" Najlepszy aktor gościnny w serialu komediowym Bob Newhart, "Teoria wielkiego podrywu" Nathan Lane, "Współczesna rodzina" Steve Buscemi, "Portlandia" Jimmy...

 • BAFTA: "Ida" nominowana!

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu dzieł nominowanych do tegorocznej nagrody Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA) w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny - podaje w piątek, 9 stycznia, brytyjska prasa.

 • Emmy 2014: Kto może wygrać w tym roku?

  ...w serialu dramatycznym Margo Martindale, "Zawód: Amerykanin" Diana Rigg, "Gra o tron" Kate Mara, "House of Cards" Allison Janney, "Masters of Sex" Jane Fonda, "Newsroom" Kate Burton, "Skandal(...) wielkiego podrywu" Nathan Lane, "Współczesna rodzina" Steve Buscemi, "Portlandia" Jimmy Fallon, "Saturday Night Live" Louis C.K., "Saturday Night Live" Gary Cole, "Figurantka" Najlepsza aktorka gościnna...

 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza Śliwińskiego. Najwięcej nominacji - dziewięć - otrzymały "Birdman" i "Grand Budapest Hotel".

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • Gwiazdy u Burtona

  Jak już informowaliśmy , Tim Burton ( "Planeta Małp" ) pracuje nad nowym filmem. W "Big Fish" w rolach głównych wystąpią Ewan McGregor, Albert Finney, Billy Crudup i Jessica Lange. Według ostatnich informacji z planu produkcji, do obsady dołączą kolejne gwiazdy.

 • 25. rocznica śmierci Cliffa Burtona

  Dokładnie ćwierć wieku temu, 27 września 1986 roku, w tragicznym wypadku drogowym w Szwecji zmarł Cliff Burton, ikona metalu, basista, bez którego Metallica brzmiałaby zupełnie inaczej. Gdyby żył, w lutym 2012 roku wszyscy świętowalibyśmy jego 50. urodziny.

 • Steve Buscemi w "Rodzinie Soprano"?

  Ceniony aktor charakterystyczny Steve Buscemi ( "Ghost World" ) być może dołączy do obsady kultowego serial u "Rodzina Soprano" . Producent David Chase chciałby, by Buscemi również wyreżyserowal kilka odcinków cyklu. Współpraca z aktorem miałaby trwać przez dwa sezony. Steve Buscemi jest nie tylko aktorem znanym z takich filmów jak "Fargo" , czy "28 dni" . Także jako reżyser poczyna sobie

 • Jim Carrey wraca do gry

  Wytwórnia Paramount Pictures postanowiła wrócić do odłożonego na półki projektu Tima Burtona "Believe It or Not!". Główną rolę ma zagrać Jim Carrey.

 • Video, DVD: "Podwodne życie ze Stevem Zissou"

  W środę, w ostatni dzień sierpnia 2005 roku, do sprzedaży oraz wypożyczalni trafia zabawny film Wesa Andersona "Podwodne życie ze Stevem Zissou" . Tego nakręconego w doborowej obsadzie filmu nie powstydziłby się sam Tim Burton.

Wideo na temat: steve burton
 • Wszystko o Stevenie

  Komedia romantyczna z Sandrą Bullock w roli ekscentrycznej kobiety, która dochodzi do wniosku, że kamerzysta sieci CNN jest miłością jej życia i rusza za nim w pościg po całych Stanach Zjednoczonych. W jednej z głównych ról: Thomas Hayden Church, nominowany do Oscara za "Bezdroża". Grana przez Bullock Mary Horowitz to szaradzistka - autorka krzyżówek. Ma ogromną wiedzę i jest bardzo błyskotliwa - potrafi z mgnieniu oka wymienić kilkanaście synonimów jakiegoś słowa, ale ma problemy w...

 • Frankenweenie

  Animacja, która stanowi pełnometrażową wersję krótkiego filmu Burtona z 1984 roku. "Frankenweenie" opowiada o chłopcu, który postanawia tylko sobie znanym sposobem przywrócić do życia swego psa potrąconego przez samochód. Sparky, o wyglądzie przypominającym Frankensteina, straszy wszystkich sąsiadów i ostatecznie zostaje przez nich odtrącony. Victor musi zrobić wszystko, by przekonać ich, że jest to ten sam lojalny pupil, którym był do tej pory.

 • Mroczne cienie

  Reżyser Tim Burton przenosi kultowy serial "Dark Shadows" na duży ekran i przedstawia gotycką komedię pod tym samym tytułem polski ("Mroczne cienie") z gwiazdorską obsadą: Johnnym Deppem, Michelle Pfeiffer i Heleną Bonham Carter. W 1752 r. Joshua i Naomi Collins razem z synem o imieniu Barnabas wyruszyli w rejs z Liverpoolu w Anglii do Ameryki, aby tam zacząć nowe życie. Ale nawet przemierzenie oceanu nie wystarczyło, żeby uwolnić się od tajemniczej klątwy, która prześladowała ich rodzinę. Po...