• Informacje na temat:

  steve carell aktor

Artykuły na temat: steve carell aktor
 • Steve Carell: Doświadczenie totalne

  Pracę traktuję poważnie zawsze, siebie nigdy - mówi Steve Carell, który w filmie "Foxcatcher" wzniósł się na wyżyny sztuki aktorskiej mroczną kreacją cierpiącego na zaburzenia psychiczne multimilionera. W wywiadzie z Anną Tatarską gwiazdor opowiada o tym, dlaczego tak późno rozpoczął karierę, kto jest jego ekranowym idolem, a także o piętnie, jakie odcisnęła na nim kreacja w filmie Bennetta...

 • Steve Carell wychodzi z "Biura"

  Rozstanie się Steve'a Carella z serialem "Biuro" wydawało się ciągnąć dłużej, niż wojna w Wietnamie. Wreszcie jednak drzwi się zamknęły. Stacja NBC poinformowała o swoich planach względem tej popularnej produkcji, która istotnie będzie kontynuowana już bez Carella. A on sam, cóż, on też będzie robił... coś.

 • Steve Carell będzie wdowcem

  Steve Carell ( "Bruce wszechmogący" , "Melinda i Melinda" ), który właśnie na amerykańskich ekranach święci triumfy ze swoim filmem "40-letni prawiczek", wystąpi w romantycznej komedii "Dan in Real Life", w której zagra wdowca.

 • Carrey i Carell znowu razem?

  Jim Carrey prowadzi rozmowy z twórcami filmu "Burt Wonderstone". Jeśli strony dojdą do porozumienia, aktor wystąpi u boku Steve'a Carella.

 • "Beautiful Boy": Steve Carell i Timothée Chalamet jako ojciec i syn

  Timothée Chalamet i Steve Carell w pierwszej tak szczerej opowieści o buncie dojrzewającego chłopaka i o ojcu, który próbuje uchronić go przed uzależnieniem. "Beautiful Boy" w polskich kinach 4 stycznia 2019 roku.

 • Najlepiej opłacany aktor

  Choć Charlie Sheen ma za sobą bardzo burzliwe miesiące, to mimo licznych skandali wciąż pozostaje najlepiej opłacanym aktorem telewizyjnym. Jak informuje Forbes, w ciągu roku gwiazdor zgromadził na swoim koncie 40 milionów dolarów.

 • "Birdman" z 4. nominacjami Gildii Aktorów

  W środę, 10 grudnia, Amerykańska Gildia Aktorów (SAG) ogłosiła nominacje do swoich dorocznych nagród. Najwięcej - cztery - otrzymał "Birdman".

 • "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" z czterema nominacjami do nagród Gildii Aktorów Ekranowych

  Film "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" Martina McDonagha otrzymał aż cztery nominacje do Gildii Aktorów Ekranowych. Niespodzianką jest brak aktorskich nominacji dla gwiazd "Czwartej władzy" Stevena Spielberga: Meryl Streep i Toma Hanksa.

 • "The Morning Show": Kogo zabraknie w drugim sezonie?

  Choć rola Mitcha Kesslera przyniosła mu nominację do nagrody Amerykańskiej Gildii Aktorów (SAG), to nadal nie jest pewne, czy Steve Carell wcieli się w tę postać także w drugim sezonie "The Morning Show".

 • Gwiazdor odchodzi z serialu

  Gwiazdor serialu komediowego "Biuro", Steve Carell, zdecydował się odejść z jego obsady po siedmiu sezonach. Aktor zamierza skupić się teraz na grze w filmach.

Zdjęcia na temat: steve carell aktor
Dyskusje na temat: steve carell aktor