• Informacje na temat:

  steve martin

Artykuły na temat: steve martin
 • Nie żyje Steve Martin Caro. Miał 71 lat

  Steve Martin Caro zmarł 14 stycznia 2020 roku. O jego śmierci poinformowano na stronie oficjalnego fanclubu zespołu The Left Banke.

 • Steve Martin to wirtuoz gry na banjo

  By umilić fanom czas kwarantanny, gwiazda kina komediowego, Steve Martin, wrzucił na Twittera swój minirecital gry na gitarce zwanej banjo. Mało kto wie, że w ostatnich latach dzięki temu instrumentowi, którego dźwięk kojarzy się z sielskim życiem na wsi, wywalczył pięć nagród Grammy.

 • Doceniony Steve Martin

  Steve Martin ( "Fałszywa dwunastka" , "Wielka heca Bowfingera" , "Wszystko się wali" ) otrzymał prestiżową nagrodę Kinematografii Amerykańskiej (American Cinematheque Award). Ceniony hollywoodzki aktor odebrał wyróżnienie podczas uroczystej gali, która odbyła się 12 listopada w Beverly Hilton Hotel, w Los Angeles.

 • Steve Martin: Człowiek orkiestra

  W Stanach Zjednoczonych kariera telewizji kablowej jest o wiele dłuższa niż w Polsce. Dzięki temu za Oceanem wytworzyła się pewnego rodzaju "telewizyjna arystokracja". Są to ludzie, którzy towarzyszą Amerykanom od dekad, wychowując kolejne pokolenia. Ostatnie wydarzenia i rosnący skandal wokół Billa Cosby'ego pokazują, że niektórzy z nich odchodzą w niesławie. Jednak Steve Martin, jedna z ikon...

 • Steve Martin inspektorem Clouseau

  Steve Martin ( "Nowi miastowi" , "Wielka heca Bowfingera" , "Wszystko się wali" ) podpisał kontrakt na występ w filmie "The Birth of the Pink Panther". Obraz ten będzie kolejną opowieścią z cyklu zapoczątkowanego słynną "Różową Panterą" z 1964 roku. Amerykański aktor przejmie rolę nieudacznego francuskiego policjanta Clouseau po nieżyjącym już brytyjskim aktorze Peterze Sellersie.

 • Steve Martin na liście przebojów

  Aktor komediowy Steve Martin powrócił w wielkim stylu na amerykańskie listy przebojów po 28. latach nieobecności z albumem, prezentującym jego umiejętności gry na banjo.

 • Steve Martin gra na banjo

  Amerykański aktor komediowy Steve Martin ("Różowa pantera") wkrótce zadebiutuje w programie radio wym "Grand Ole Opry". Gwiazdor da w nim popis gry na banjo.

 • Steve Martin i oscarowa gala

  Steve Martin ( "Dzika lokatorka , "Nowi miastowi" , "Wielka heca Bowfingera" ), który prowadził oscarową galę w 2001 roku, wyznał ostatnio, iż chętnie wcieliłby się w gospodarza uroczystej ceremonii raz jeszcze.

 • Steve Martin: Wstrząśnięte, nie mieszane

  Steve Martin ( "Trzej Amigos" , "Dzika lokatorka" , "Samochody, pociągi i samoloty" ) wystąpi w komedii "Shaken, Not Stirred". Słynnemu komikowi partnerować będzie Gina McKee. Opowieść wyreżyseruje Gary Ross ( "Miasteczko Pleasantville" ).

 • Steve Martin w nowej komedii

  Steve Martin ("Roxanne", "Ojciec panny młodej", "Nowi miastowi" , "Dzika lokatorka" ) gra główną rolę w komedii opowiadającej o perypetiach rodzinnych pewnego dentysty. U jego boku występuje między innymi Helena Bonham Carter ("Frankenstein", "Miłość i śmierć w Wenecji" , "Podziemny krąg" , "Planeta małp").

Zdjęcia na temat: steve martin