• Informacje na temat:

  steve martin producent

Artykuły na temat: steve martin producent
 • "Beverly Hills, 90210": Kultowy serial powraca

  Brandon i Brenda Walsh, bliźnięta z Minnesoty, przeprowadzają się wraz z rodzicami do Beverly Hills i rozpoczynają naukę w prestiżowym liceum West Beverly High. Wkrótce Brandon poznaje intelektualistkę Andreę, a Brenda zaprzyjaźnia się z zamożną Kelly. Do paczki nowych przyjaciół dołączają Steve, Donna, David i Dylan - pamiętacie te imiona? Przez wiele lat młodzi aktorzy wcielający się w ich...

 • Hollywood protestuje przeciwko odwołaniu premiery "Wywiadu ze słońcem narodu"

  Pisarz George R.R.Martin, twórca cyklu fantasy "Pieśń Lodu i Ognia", na podstawie której powstał serial "Gra o tron", zaproponował, że wyświetli film "Wywiad ze słońcem narodu" w należącym do niego kinie w Nowym Meksyku. Gwiazdy Hollywood z oburzeniem reagują na decyzję Sony Pictures o rezygnacji z wprowadzenia obrazu na kinowe ekrany.

 • Gwiazdy po latach: "Beverly Hills, 90210"

  ...- Dylan, Andrea, Steve, Kelly, Donna i David...

 • "Zakazane imperium": Powstanie film?

  Mark Wahlberg planuje przenieść serialowy hit HBO - "Zakazane imperium" - na kinowe ekrany.

 • W nowy rok z "Zakazanym imperium"

  Głośny serial Martina Scorsese, "Zakazane imperium" ("Boardwalk empire"), od 10 stycznia będziemy mogli oglądać w HBO.

 • Oscary 2014: Znamy zwycięzców

  Nie było zaskoczeń podczas tegorocznej oscarowej gali. Zgodnie z przewidywaniami najlepszym filmem został "Zniewolony. 12 Years a Slave", a aktorami Matthew McConaughey i Cate Blanchett. Najwięcej, aż siedem statuetek, zdobyła "Grawitacja".

 • Serial Scorsese dzień po premierze!

  W poniedziałek, 20 września, dzień po amerykańskiej premierze polscy widzowie będą mogli obejrzeć pilot serialu "Zakazane imperium" ("Boardwalk Empire") w serwisie HBO OD (HBO On Demand). Pilotowy odcinek serialu wyreżyserował Martin Scorsese. Akcja toczy się w Atlantic City tuż przed wprowadzeniem prohibicji na terenie całych Stanów Zjednoczonych.

 • Doceniony Steve Martin

  Steve Martin ( "Fałszywa dwunastka" , "Wielka heca Bowfingera" , "Wszystko się wali" ) otrzymał prestiżową nagrodę Kinematografii Amerykańskiej (American Cinematheque Award). Ceniony hollywoodzki aktor odebrał wyróżnienie podczas uroczystej gali, która odbyła się 12 listopada w Beverly Hilton Hotel, w Los Angeles.

 • Realia są najważniejsze

  Większość z nas mogłaby uznać, że rola scenarzysty i producenta wykonawczego serialu "Rodzina Soprano" jest osiągnięciem, po którym spokojnie można przejść na emeryturę. Ale Terence Winter, którego dorobek obejmuje także film "Get Rich or Die Tryin" i serial "Xena: Wojownicza księżniczka", nie zamierza usuwać się w cień. Jego najnowsze dziecko nazywa się "Zakazane imperium".

 • Steve Martin poprowadzi galę oscarową!

  Już wiadomo, kto 23 marca 2003 roku stanie na scenie Kodak Theatre w Hollywood i poprowadzi 75. oscarową galę. Gil Cates, producent przyszłorocznej uroczystości wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej oświadczył w czwartek, 7 listopada, że do zaszczytnej roli gospodarza wybrano popularnego aktora komediowego Steve'a Martina. Gwiazdor prowadził już oscarowa galę w 2001 roku.