• Informacje na temat:

  steven seagal putin

Artykuły na temat: steven seagal putin
 • ​Steven Seagal specjalnym ambasadorem Rosji

  ...​Steven Seagal został specjalnym ambasadorem Rosji. 66-letni hollywoodzki gwiazdor kina akcji ma pomóc Rosji w poprawie stosunków ze Stanami Zjednoczonymi.

 • Steven Seagal otrzymał rosyjskie obywatelstwo

  Amerykański aktor kina akcji i reżyser Steven Seagal otrzymał obywatelstwo Rosji. Odpowiedni dekret w tej sprawie podpisał prezydent Władimir Putin - poinformowano w czwartek, 3 listopada, na stronie Kremla.

 • Steven Seagal: Kontrowersyjny występ na Krymie

  Znany z filmów akcji aktor Steven Seagal, po godzinach również muzyk, zagrał koncert dla prorosyjskich separatystów.

 • Steven Seagal: Kontrowersyjny występ na Krymie

  Znany z filmów akcji aktor Steven Seagal, po godzinach również muzyk, zagrał koncert dla prorosyjskich separatystów.

 • Steven Seagal znowu w Polsce

  Steven Seagal, gwiazdor kina akcji ( "Naznaczony śmiercią" , "Liberator" ), zamierza nakręcić w naszym kraju kolejny film. W ubiegłym roku zrealizował w Polsce obraz "Cudzoziemiec" . Zdjęcia do nowego projektu mają rozpocząć się w sierpniu.

 • Putin wręczył na Kremlu rosyjski paszport Stevenowi Seagalowi

  Prezydent Władimir Putin wręczył w piątek na Kremlu rosyjski paszport amerykańskiemu aktorowi kina akcji i reżyserowi Stevenowi Seagalowi. Wcześniej w listopadzie Putin podpisał dekret, na mocy którego Seagal otrzymał obywatelstwo Rosji.

 • Mickey Rourke w koszulce z wizerunkiem Putina

  Amerykański aktor Mickey Rourke zaprezentował się w Moskwie w koszulce z wizerunkiem prezydenta Władimira Putina.

 • Gerard Depardieu na "czarnej liście" na Ukrainie

  Gerard Depardieu na cenzurowanym na Ukrainie! Wychwalający publicznie Władimira Putina francusko-rosyjski gwiazdor filmowy znalazł się na przygotowywanej przez rząd w Kijowie „czarnej liście” artystów, których twórczość zostanie zakazana na Ukrainie i którym zabroniony zostanie wjazd do tego kraju – donoszą nadsekwańskie media.

 • ​Depardieu chce zrobić film... o francuskich i radzieckich żołnierzach

  Kiedyś jeden z najwybitniejszych aktorów francuskiego kina. Dziś przyjaciel prezydentów Łukaszenki i Putina. Gerard Depardieu zamierza nakręcić nowy film. Jak pisze "Hollywood Reporter" aktor, który posiada i francuskie i rosyjskie obywatelstwo, chce wyreżyserować film o francuskiej eskadrze, która walczyła w czasie II wojny światowej u boku radzieckich pilotów.

 • Gerard Depardieu otrzymał 5-letni zakaz wjazdu na Ukrainę

  ...za bliskie rosyjskiemu rządowi. Na liście znaleźli się m.in. serbski reżyser Emir Kusturica, amerykański filmowiec Oliver Stone i aktor kina akcji Steven Seagal. Interfax-Ukraina podaje, że zakazane(...), który był od dawna krytykowany za proputinowskie wystąpienie podczas festiwalu filmowego w Moskwie w 2013 roku, kiedy to powiedział, że Władimir "Putin jest silnym człowiekiem i właśnie takiego człowieka...