• Informacje na temat:

  steven spielberg żony

Artykuły na temat: steven spielberg żony
 • Steven Spielberg w zamku Camelot

  Po sukcesie mini-serii "Kompania braci" Steven Spielberg postanowił po raz kolejny połączyć swe siły ze stacją HBO i przygotowuje się do realizacji telewizyjnej wysokobudżetowej opowieści o królu Arturze i rycerzach Okrągłego Stołu. Seria ma się składać z ośmiu odcinków.

 • Spielberg wskrzesza czas wojny

  ...- Dziś, kiedy kręcę filmy, towarzyszy mi to samo podekscytowanie, które odczuwałem jako młody chłopak, kiedy w latach 60. eksperymentowałem z taśmą filmową o szerokości ośmiu milimetrów - mówi Steven Spielberg.

 • Serial Spielberga w TVN-ie

  W lutym 2010 roku telewizja TVN rozpocznie emisję nowego serialu, opowiadającego historię gospodyni domowej o wielu osobowościach. Współproducentem "Wszystkich wcieleń Tary" jest Steven Spielberg.

 • Spielberg i Lucas w Deauville

  Steven Spielberg ( "Terminal" ) i George Lucas ( "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" ) będą honorowymi gośćmi 30. Festiwalu Kina Amerykańskiego w znanym francuskim kurorcie Deauville. Na czele jury stanie Claude Lelouch ( "Kobieta i mężczyzna" ). Impreza odbędzie się w dniach 3-12 września.

 • Sally Field u Spielberga

  Sally Field dołączyła do najnowszego projektu Stevena Spielberga "Abraham Lincoln". Aktorka wcieli się w postać Mary Todd, żony szesnastego prezydenta USA.

 • Lider Coldplay u Spielberga?

  Chris Martin, wokalista brytyjskiej formacji Coldplay, najwyraźniej chce podążyć w ślady aktorki Gwyneth Paltrow, prywatnie swojej żony. Muzyk zasypuje bowiem prośbami o filmową rolę reżysera Stevena Spielberga.

 • Weekend w kinie: Mężowie, żony i potwory

  Aż dziewięć tytułów wchodzi na ekrany polskich kin w piątek, 16 lutego. Wśród nich jest nominowany aż w trzynastu oscarowych kategoriach "Kształt wody", a także walcząca z nim o statuetkę dla najlepszego filmu "Czwarta władza". Uwagę budzi również nowe dzieło Urszuli Antoniak "Pomiędzy słowami", a także komedie o zbliżonych tytułach: "Żona czy mąż?" oraz "Mąż, czy nie mąż?". Już od środy grana...

 • Oscary 2013: Znamy nominowanych

  Zgodnie z przewidywaniami, "Lincoln", najnowszy film Stevena Spielberga, zdobył najwięcej - aż 12 nominacji do tegorocznych Oscarów. Bezprecendensowe są także nominacje dla 9-letniej Quvenzhane Wallis i 85-letniej Emanuelle Rivy - obie walczą o statuetkę w kategorii najlepsza aktorka.

 • Z miłości do USA

  ..."Dochodziłem z produkcją praktycznie do bloków startowych i musiałem się wycofywać. Powtarzało się to co najmniej dziewięć razy" - mówi o "Lincolnie" Steven Spielberg. Reżyser i producent przez lata usiłował przenieść na ekran opowieść o jednym z najsłynniejszych prezydentów USA.

 • Prezydent, Zeus i Hannibal

  Ostatnie tygodnie były dla Liama Neesona smutne. Najpierw rocznica śmierci żony, potem znów tragedia w rodzinie. Mimo to gwiazdor "Listy Schindlera" nie załamuje rąk.