• Informacje na temat:

  steven tyler aerosmith

Artykuły na temat: steven tyler aerosmith
 • Aerosmith przerywa trasę. Steven Tyler pod opieką lekarzy

  Ostatnie cztery koncerty Aerosmith w Ameryce Południowej zostały odwołane w związku ze stanem zdrowia wokalisty Stevena Tylera.

 • Steven Tyler ma problem z Donaldem Trumpem. Chodzi o piosenki Aerosmith

  Lider Aerosmith Steven Tyler wystosował do Donalda Trumpa oficjalne pismo nakazujące zaprzestania używania piosenek jego zespołu na wiecach prezydenckich.

 • Aerosmith: Wyczerpany Steven Tyler

  Hulaszczy niegdyś tryb życia Stevena Tylera, frontmana Aerosmith, pozostawił w jego organizmie trwały ślad. Bostoński kwintet zmuszony był odwołać niedawno dwa z koncertów w ramach amerykańskiego tournee promującego album "Just Push Play", właśnie z powodu niedyspozycji wokalisty.

 • Aerosmith: Samochwała Steven Tyler

  Steven Tyler znany jest z krytycznego podejścia do własnych dzieł. Rzadko chwali teksty, które pisze dla rockowego zespołu Aerosmith. Tym razem jest jednak inaczej. Jest zachwycony nową płytą i wypowiada się o niej w samych superlatywach.

 • Aerosmith: Doktor Steven Tyler

  Prestiżowa amerykańska uczelnia muzyczna Berklee College Of Music w Bostonie, której absolwentami są chociażby członkowie lubianej w Polsce grupy Dream Theater, postanowiła wyróżnić honorowym dyplomem wielką postać muzyki rockowej - Stevena Tylera, wokalistę zespołu Aerosmith.

 • Aerosmith: Steven Tyler odebrał doktorat

  Steven Tyler, wokalista amerykańskiej formacji Aerosmith, odebrał w minioną sobotę, 10 maja, honorowy doktorat prestiżowej uczelni Berklee College Of Music w Bostonie. Wraz z rockmanem uhonorowana została wokalistka jazzowa Dianne Reeves.

 • Aerosmith: Reaktywacja Tylera?

  Sytuacja w Aerosmith zmienia się jak w kalejdoskopie. Steven Tyler, który wcześniej nie odpowiadał na telefony kolegów, niespodziewanie pojawił się na koncercie zespołu.

 • Aerosmith: Tyler przewodnikiem

  Steven Tyler, wokalista grupy Aerosmith oraz aktorka Sigourney Weaver (seria "Obcy") zostali przewodnikami po swoich rodzinnych miastach: Bostonie i Nowym Jorku. Gwiazdy jednak nie będą same oprowadzać turystów, lecz jedynie za pośrednictwem telefonu komórkowego.

 • ​70. urodziny Stevena Tylera: Liv Tyler złożyła ojcu życzenia

  Córka Stevena Tylera, aktorka Liv Tyler, złożyła ojcu życzenia z okazji 70. urodzin, które lider Aerosmith obchodził 26 marca.

 • Steven Tyler z Aerosmith śpiewa na ulicy (WIDEO)

  Sporą niespodziankę Steven Tyler sprawił ulicznemu grajkowi podczas spaceru po Moskwie. Wideo zdobyło już ponad milion odtworzeń.

Wideo na temat: steven tyler aerosmith
Dyskusje na temat: steven tyler aerosmith
 • Re: Ava Sambora: Niedaleko pada jabłko od jabłoni

  Heather Locklear 53-latka w bikini wygląda nieźle. Taką figurę zawdzięcza nie tylko ćwiczeniom, ale i diecie. Mówi, że w 80% płaski brzuch zawdzęcza diecie. A to 17 letnie cudeńko to jej córka, której tatą jest super przystojny Richie Sambora, dawny gitarzysta Bon Jovi. A Bon Jovi założył w 1983 r. słynny Jon Bon Jovi. Chociaz ja osobiście uwielbiam Steven Tyler z Aerosmith i ich hity