• Informacje na temat:

  steven tyler plotki

Artykuły na temat: steven tyler plotki
 • Stevena Tylera portret własny

  W Laurel Canyon, prestiżowej dzielnicy Los Angeles, dzień jest piękny i słoneczny. Steven Tyler - wokalista Aerosmith, juror w programie "American Idol", symbol uzależnionego od narkotyków rockmana, a teraz także i pisarz - rozkoszuje się otoczeniem swojej posesji.

 • Z odwyku na finał NBA

  Wokalista Aerosmith, Steven Tyler, opuścił klinikę odwykową.

 • Aerosmith z pełnym magazynkiem

  Fani Aerosmith czekali na nowy album grupy całe osiem lat - a właściwie jedenaście, jeżeli wziąć pod uwagę fakt, że jest to album zawierający w całości premierowy materiał. Mimo to Steven Tyler, wokalista legendarnej formacji z Bostonu, nie uważa, żeby on i koledzy popełnili niezręczność. - Nie spóźniliśmy się - mówi. - Byliśmy tylko bardzo zajęci przygotowaniami.

 • Zgodził się zostać jurorem "Idola"

  Steven Tyler, lider i wokalista legendarnej formacji Aerosmith, zgodził się zostać jurorem w amerykańskiej edycji popularnego programu rozrywkowego "Idol".

 • Zgodził się zostać jurorem "Idola"

  Steven Tyler, lider i wokalista legendarnej formacji Aerosmith, zgodził się zostać jurorem w amerykańskiej edycji popularnego programu rozrywkowego "Idol".

 • Aerosmith: Lider na odwyku

  Steven Tyler, 60-letni wokalista rockowej grupy Aerosmith, zameldował się w ośrodku leczenia uzależnień w Kalifornii.

 • Led Zeppelin po raz ostatni: 10 lat minęło

  ...10 lat temu, 10 grudnia 2007 r. po raz ostatni na scenie wystąpili muzycy grupy Led Zeppelin. Choć co jakiś czas pojawiają się plotki o ewentualnym powrocie, na reaktywację nie ma już szans.

 • Najgłośniejsze rozstania roku

  ...: Edyta Górniak zostawiła męża Steven Tyler - Aerosmith (sierpień) Relacje rockowego wokalisty z jego kolegami mogłyby posłużyć za scenariusz latynoskiej telenoweli. Chyba tylko oni sami wiedzą, jaki właściwie jest status Tylera w Aerosmith. Podsumujmy w dużym skrócie: w sierpniu Tyler spadł ze sceny łamiąc obojczyk, na skutek czego zespół odwołał letnią trasę koncertową. Panowie nie mogli się...

 • Koncerty 2012: Oczekiwanie na Królową

  Madonna, Metallica, Guns N'Roses - ta trójka pojawia się najczęściej wśród pogłosek i niepotwierdzonych informacji na temat koncertowego roku 2012. Plotki odstawiamy na bok i poniżej przedstawiamy w telegraficznym skrócie najważniejsze imprezy tego roku.

 • To już koniec Fifth Harmony? Jest oświadczenie

  ...reprezentował takich artystów jak: Britney Spears, Pitbull, Steven Tyler oraz Aerosmith. Solowy kontrakt w lutym podpisała już również Norman Kordei, a o własnej płycie myślą także Dinah Jane Hansen i Lauren(...) realizować solowe przedsięwzięcia" - napisały członkinie Fifth Harmony w specjalnym oświadczeniu na Twitterze, potwierdzając krążące od jakiegoś czasu w mediach plotki na temat zawieszenia działalności...