• Informacje na temat:

  steven tyler teraz

Artykuły na temat: steven tyler teraz
 • Stevena Tylera portret własny

  W Laurel Canyon, prestiżowej dzielnicy Los Angeles, dzień jest piękny i słoneczny. Steven Tyler - wokalista Aerosmith, juror w programie "American Idol", symbol uzależnionego od narkotyków rockmana, a teraz także i pisarz - rozkoszuje się otoczeniem swojej posesji.

 • Steven Tyler "okrutny" dla kolegów z zespołu

  Muzycy grupy Aerosmith zarzucają swojemu frontmanowi psychiczne nękanie. "Nie będę za to przepraszał" - zdenerwował się Steven Tyler.

 • Hawajska "ustawa Tylera"

  Na wniosek wokalisty Aerosmith, Stevena Tylera, członkowie Senatu na Hawajach głosowali w sprawie propozycji wprowadzenia ustawy chroniącej prywatność celebrytów spędzających wakacje na wyspach.

 • Liv Tyler: Ma idealne oczy

  Ona dobrze wie, że sława zobowiązuje! Niezależnie od tego, na jakim etapie życia osobistego bądź zawodowego się znajduje, Liv Tyler zawsze stara się dbać o innych, nie tylko o własne interesy. Teraz(...) z zimowych wakacji na Hawajach. Spędzała czas z ośmioletnim synem Milo, ojcem - słynnym rockmanem Stevenem Tylerem, i młodszymi siostrami Mią i Chelsea. Liv usiłowała nauczyć 64-letniego ojca serfować na...

 • Aerosmith przed koncertem w Krakowie: Co dalej?

  ..."Nie wiem, czy będziemy grali zawsze, ale jeśli zespół gra tak, jak teraz, potrwa to jeszcze długo" - mówi Steven Tyler, który w piątek (2 czerwca) z grupą Aerosmith zagra w Tauron Arenie Kraków.

 • Z Aerosmith do Led Zeppelin. Jak było naprawdę?

  Steven Tyler z zespołu Aerosmith odsłania kulisy rozmów z muzykami Led Zeppelin na temat wspólnych występów.

 • Aerosmith bez wokalisty!

  Sierpniowy wypadek Stevena Tylera zupełnie popsuł atmosferę w grupie. Efekt: Aerosmith będzie musiało sobie poszukać nowego wokalisty. Tyler, wcześniej zaprzeczający informacjom o kryzysie w zespole, teraz postanowił rozstać się z wieloletnimi kolegami.

 • Kto nowym jurorem "Idola"?

  Lider legendarnej grupy Aerosmith - Steven Tyler - potwierdził, że zastanawia się nad przyjęciem propozycji zasiadania w jury amerykańskiej wersji programu "Idol". Muzyk prowadzi obecnie rozmowy na ten temat z szefami stacji telewizyjnej Fox.

 • Impact Festival 2014 (dzień drugi): Relacja z koncertu Aerosmith w Atlas Arenie w Łodzi

  Tego czwartkowego wieczoru szybko nie zapomni pewna fanka Aerosmith, wyciągnięta przez Stevena Tylera spod sceny. Wokalista razem z nią zatańczył, a na koniec dał jej buziaka w usta!

 • Całus dla Jennifer Lopez, emocjonalny występ faworyta

  Kolejny odcinek 10. edycji amerykańskiego "Idola" upłynął pod znakiem przebojów XXI wieku. Zobacz, kto tym razem zauroczył Jennifer Lopez, Stevena Tylera i Randy'ego Jacksona oraz 22 miliony widzów.

Zdjęcia na temat: steven tyler teraz