• Informacje na temat:

  steven tyler z żoną

Artykuły na temat: steven tyler z żoną
 • Steven Tyler (69 l.) był dwukrotnie żonaty. Z drugą żoną, Teresą Barrick, rozwiódł się w 2006 roku po osiemnastu latach małżeństwa. Obecnie znów jest zakochany! Wybranką wokalisty (69 l.) od ponad roku jest młodsza od niego o 40 lat niejaka Aimee Preston, która przez długi czas była jego asystentką. Para została ostatnio przyłapana w drodze na obiad. Ładnie razem wyglądają?

 • Aerosmith: Wokalista w separacji

  Steven Tyler, frontman znanej amerykańskiej grupy Aerosmith, po 17 latach małżeństwa rozstał się z żoną Teresą. Wokalista wydał w tej sprawie specjalne oświadczenie.

 • Aerosmith: Powrót do korzeni

  Tom Hamilton, basista amerykańskiej grupy Aerosmith, potwierdził w wywiadzie, że zespół zamierza odejść od swoich bardziej popowych brzmień, prezentowanych na ostatnich płytach i nagrać album, który bardziej będzie przypominał dokonania z początku lat 70. Ma to być ukłon w stronę starych fanów zespołu. Tymczasem kilka dni temu zmarła była żona Stevena Tylera, Cyrinda, matka jego córki Mii.

 • Spokojne życie muzyków Aerosmith

  Znani przed laty z rozrywkowego trybu życia członkowie amerykańskiej grupy Aerosmith zapewniają, że w gruncie rzeczy są uosobieniem spokoju i bardzo podoba im się prowadzenie życia rodzinnego. Obecnie panowie wprawdzie odbywają tournee po całym świecie, ale zapewniają, że po jego zakończeniu z radością powrócą na łona swych rodzin.

 • Aerosmith wchodzi do studia

  "Mamy sporo materiału, którego nie wykorzystaliśmy w przeszłości" - zdradza Tom Hamilton, basista grupy Aerosmith. Amerykańscy hardrockowcy w przyszłą sobotę, 20 maja, planują wejść do studia, żeby rozpocząć prace nad nowym albumem studyjnym.

 • "Myśleć samodzielnie"

  Kim jest Blackie Lawless? Od blisko dwudziestu lat najczarniejszym koszmarem amerykańskich matek i - jak chciałaby żona niedoszłego prezydenta Stanów Zjednoczonych - niebezpiecznym zboczeńcem, namawiającym niewinne dziatki do szerzenia zła? A może nietuzinkowym artystą rockandrollowym, który wbrew własnej woli i ambicji stał się obrońcą wolności słowa, Larrym Flyntem muzyki rozrywkowej? Czym żywi się Blackie Lawless? Surowym, ociekającym krwią mięsem czy hipokryzją i drobnomieszczańskimi...

 • Bon Jovi: Kłopoty Tico Torresa

  Dwa lata temu Tico Torres, perkusista grupy Bon Jovi, zaczął firmować własnym nazwiskiem kolekcję ubrań dla dzieci, nazwaną "Rock Star Baby". Pomagała mu w tym zawodowa projektantka Cinzia Spalletti, która ma nie byle jaki staż, bo projektowała już dla Versace i Armaniego. Właśnie ona pozwała perkusistę do sądu.

 • "Co cię nie zabije, tylko cię uodporni"

  Czy można przez ponad 30 lat grać rocka i przez tak długi czas mieć coś ciekawego do zaprezentowania? Zespół Aerosmith udowadnia, że na to pytanie należy...

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL!

  W sali Hollywood & Highland Kodak Theatre w Los Angeles rozpoczęła się 76. ceremonia rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Faworytem rywalizacji o najważniejszą nagrodę światowego kina, jest film Petera Jacksona "Władca Pierścieni: Powrót Króla" . Film nominowany jest w aż 11 kategoriach! Zapraszamy na relację z uroczystości wręczenia Oscarów na stronach INTERIA.PL!

 • Nigdy więcej... depilacji!

  Rolą striptizera w filmie "Magic Mike" ugruntował pozycję najgorętszego ciała Hollywood. To dla niego za mało. Channing Tatum udowadnia, że jest coraz lepszym aktorem