• Informacje na temat:

  steven van zandt

Artykuły na temat: steven van zandt
 • "Rodzina Soprano": 20 lat od premiery serialu

  ...), jego protegowanego i dalekiego kuzyna, Christophera (Michael Imperioli), wujka Corrado "Juniora" (Dominic Chianese) czy jego ludzi tj. Silvio Dante (Steven Van Zandt) oraz Paulie Gualtieri (Tony Sirico...

 • Little Steven Van Zandt, gitarzysta zespołu The E Street Band, towarzyszącego Bruce'owi Springsteenowi, zapewnił amerykański tygodnik "Billboard", że po tegorocznej letniej trasie koncertowej "Boss" na pewno nie zaprzestanie współpracy z jego muzykami. Co więcej, w planach są kolejne nagrania.

 • Nancy Sinatra z gwiazdami

  Bono i The Edge z U2, Morrissey, były wokalista Pulp Jarvis Cocker i lider Sonic Youth Thurston Moore to najbardziej znani artyści, którzy pomagali Nancy Sinatrze w pracach nad jej nową płytą. "To Nancy, With Love" ukaże się 28 września.

 • Enuff Z'nuff już pracują nad nową płytą

  Jak oni to robią? Chicagowski zespół Enuff Z'Nuff już zaczął pracę nad nową płytą studyjną, pomimo że obecnie bierze udział w monumentalnym tournee "The Glam Slam Metal Jam", wraz z grupą Poison jako główną gwiazdą oraz Warrant i Quiet Riot.

 • Soprano wygrywa w sądzie

  Zakończyła się sprawa, jaką ośmiu członków filmowej "Rodziny Soprano" , wytoczyło firmie Best Buy, zajmującej się m.in. telewizyjną sprzedażą wysyłkową. W 2002 roku firma użyła zdjęć aktorów bez ich zgody i wykorzystała je w kampanii jednego z serwisów satelitarnej stacji telewizyjnej DirecTV.

 • W hołdzie Joey'owi Ramone'owi

  Zespoły Blondie, The Damned i Cheap Trick znalazły się w gronie wykonawców, którzy zagrali w sobotę, 19 maja, w ramach koncertu ku czci Joey'a Ramone'a, zmarłego 15 kwietnia wokalisty legendarnej punkowej grupy The Ramones. W sobotę muzyk obchodziłby 50. urodziny. Wydarzenie, które otrzymało nazwę "Life's A Gas - Joey Ramone's Birthday Bash", odbyło się w sali Hammerstein Ballroom na Manhattanie, w Nowym Jorku.

 • Skandal na festiwalu. Koncert gwiazdy przerwany!

  Z powodu ciszy nocnej Bruce'owi Springsteenowi i Paulowi McCartneyowi wyłączono mikrofony!

 • Keith Richards w filmie i podkoszulku

  Keith Richards, gitarzysta The Rolling Stones, wziął przykład z Madonny i przywdział na specjalnym koncercie charakterystyczną koszulkę. W odróżnieniu od gwiazdy pop, która założyła podkoszulek z napisem "Britney Spears", Keith postanowił reklamować samego siebie. Tymczasem ujawniono, że w niedalekiej przyszłości muzyk, wraz ze swoim kolegą z zespołu Charliem Wattsem, pojawi się w jednym z odcinków popularnego serial u "Rodzina Soprano".

 • Nominacje do nagrody Gildii Aktorów

  We wtorek, 29 stycznia, ogłoszono nominowanych do prestiżowej nagrody Gildii Aktorów Amerykańskich (Screen Actors Guild Awards). Wśród aktorów mających szansę na wyróżnienie są tegoroczni zdobywcy Złotych Globów za najlepsze role dramatyczne: Russell Crowe ( "Piękny umysł" ) i Sissy Spacek ("In the Bedroom"). Szanse na nagrodę mają również Denzel Washington ( "Dzień próby" ) i Renée Zellweger ( "Dziennik Bridget Jones" ).

Zdjęcia na temat: steven van zandt