• Informacje na temat:

  stewart copeland muzyk

Artykuły na temat: stewart copeland muzyk
 • Stewart Copeland: Rezerwowy perkusista The Doors

  Jak już informowaliśmy, muzycy grupy The Doors planują powrócić w przyszłym roku do aktywnego życia koncertowego i odbyć tournee po USA i Europie. John Densmore, oryginalny perkusista The Doors, ma od pewnego czasu kłopoty zdrowotne, ale w razie jego niedyspozycji muzycy znaleźli naprawdę godnego następcę - Stewarta Copelanda.

 • Pożegnanie z The Police: Dwa tysiące dolarów dziennie

  30 lat temu, 1 czerwca 1983 roku ukazała się piąta płyta The Police - "Synchronicty". Po niespełna trzech latach okazało się, że było to jednocześnie pożegnanie tria i zarazem początek solowej kariery Stinga.

 • The Police czekają na Stinga

  Stewart Copeland i Andy Summers, członkowie słynnej angielskiej grupy The Police, pod koniec grudnia 2004 roku zarejestrowali wraz z grupą Incubus nową wersję klasyka "Roxanne". Muzycy nie ukrywają chęci powrotu na scenę pod szyldem The Police, jednak inne zdanie na ten temat ma Sting, były wokalista tria.

 • The Police znów razem

  Sting, Andy Summers i Stewart Copeland, członkowie brytyjskiej formacji The Police, spotkali się przypadkowo podczas Sundance Film Festival w Utah, gdzie wyświetlony został między innymi dokument o historii słynnego tria.

 • Wayne Kramer, przed laty gitarzysta legendarnej amerykańskiej formacji MC5, założył kolejny zespół. Projekt nosi nazwę The Racketeers, a swoją pierwszą płytę - "Mad For The Racket" - wyda jeszcze w tym roku, a dokładnie 6 listopada, nakładem niewielkiej wytwórni Track.

 • Copeland i Astbury na stałe w The Doors!

  Perkusista Stewart Copeland (grał w The Police i wokalista Ian Astbury (The Cult) zostali stałymi członkami The Doors. Ogłosił to w wywiadzie dla tygodnika "Billboard" Ray Manzarek, klawiszowiec zespołu, zapewne pod wpływem bardzo udanego koncertu z 6 września z Los Angeles i wspaniałego przyjęcia ze strony fanów.

 • The Doors: Manzarek i Krieger kontratakują

  Ray Manzarek i Robbie Krieger, muzycy grypy The Doors, która w nowym wcieleniu w miniony piątek, 7 lutego, zagrała ponoć wspaniały koncert w Universal Amphitheater w Los Angeles, nie zamierzają pozostać bierni wobec pozwu sądowego, który skierował przeciwko nim John Densmore, były perkusista The Dorrs. Muzycy odpowiedzieli na jego zarzuty.

 • Jak w małżeństwie

  Muzycy zespołu The Police czują się doskonale w trasie koncertowej, ale nie planują nagrywania albumu - powiedział gitarzysta grupy Andy Summers.

 • Sekretny koncert The Doors

  Ray Manzarek, Robbie Krieger, Ian Astbury i Stewart Copeland zagrali we wtorek, 3 września, jako The Doors, sekretny koncert w klubie House Of Blues, położonym w zachodniej części Hollywood. Była to rozgrzewka przed występem zespołu w najbliższy piątek, 6 września, w Los Angeles. John Densmore z powodu kłopotów z uchem nie mógł zasiąść za zestawem perkusyjnym.

 • Każdy z nich to beton

  Perkusista Stewart Copeland stanowczo wyklucza możliwość nagrania nowej płyty The Police.

Wideo na temat: stewart copeland muzyk
 • Legion

  Smagana wiatrami przydrożna kafejka na Pustyni Mojave staje się punktem zerowym ostatecznej rozgrywki na Ziemi. Ta niezwykle oryginalna i jednocześnie przerażająca wersja Apokalipsy została przedstawiona przez reżysera i autora scenariusza Scotta Stewarta (Priest) w filmie "Legion". W momencie, kiedy ludzkość doprowadza się do zagłady, niewielka grupa ludzi uwięzionych w zapomnianym przez wszystkich miejscu przygotowuje się do stoczenia boju na śmierć i życie - z pomocą tajemniczego,...

 • Ksiądz 3D

  Film zrealizowany na podstawie znanego i bardzo popularnego komiksu autorstwa Min-Woo Hyunga Paul Bełtany wcieli się w postać księdza Ivana Issaca, który wypowie posłuszeństwo kościołowi i wyruszy śladem bandy wampirów, które porwały jego siostrzenicę.

 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 1

  Po wspaniałym ślubie Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają w podróż do Rio de Janeiro. Wycieczka ma być ich miesiącem miodowym. W Brazylii Bella odkrywa, że jest w ciąży. Wówczas Edward postanawia uczynić swoją żonę nieśmiertelną. Decyzja wampira, a także pojawienie się jego potomka budzi niepokój rodziny Volturi. Arystokraci wśród wampirów czują, że ich władza jest zagrożona. Postanawiają pozbyć się Belli, dziecka i przywrócić dawny porządek.